تهران و شهرستان ها
لوگو

الو قلیان ذغال روشن گیشا


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06126.html

۱۳۹۵/۰۴/۰۸ - ۱۰:۲۰

قاتلی که در هر نفس 4800 ماده شیمیایی وارد بدن می کند

مطالعات اخیر نشان می دهد، حدود چهار هزار و 800 ماده شیمیایی در دود سیگار وجود دارد که با هر کام از سیگار، وارد بدن می شوند این در حالی است که بیشتر مصرف کنندگان از این واقعیت بی اطلاع هستند.

قُل قُل: مطالعات اخیر نشان می دهد، حدود چهار هزار و 800 ماده شیمیایی در - الو قلیان ذغال روشن گیشا - دود سیگار وجود دارد که با هر کام از سیگار، وارد بدن می شوند این در حالی است که بیشتر مصرف کنندگان از این واقعیت بی اطلاع هستند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از - الو قلیان ذغال روشن گیشا - ایرنا، بی اطلاعی سیگاری ها از این شمار ماده شیمیایی در دود سیگار در حالی است که رسانه ها در مورد مضرات دخانیات هشدارهای جدی می دهند.


نتایج این مطالعه که - الو قلیان ذغال روشن گیشا - از طریق یک نظرسنجی - الو قلیان ذغال روشن گیشا - شامل پنج هزار و 14 داوطلب آمریکایی بالای 18 سال صورت گرفته است ، - الو قلیان ذغال روشن گیشا - نشان می دهد بیشتر سیگاری ها - الو قلیان ذغال روشن گیشا - در مورد مواد شیمیایی موجود در سیگار بی اطلاع هستند.


به گزارش مدیکال،سازمان غذا و دارو(FDA) ، فهرستی - الو قلیان ذغال روشن گیشا - از تمام مواد شیمیایی خطرناک و مضر شناخته شده در دود سیگار را در وب سایت خود منتشر کرده است. این فهرست شامل استالدهید، آمونیاک، آرسنیک، کومارین و چند ماده دیگر است که اکثر آن - الو قلیان ذغال روشن گیشا - ها سمی هستند.


در حالیکه فهرست - الو قلیان ذغال روشن گیشا - کامل این مواد در وب سایت سازمان غذا و دارو آمریکا وجود دارد؛ ولی فهرست این مواد به سهولت در دسترس مصرف کنندگان دخانیات قرار نمی گیرد و بهتر است این - الو قلیان ذغال روشن گیشا - مواد در جایی قابل دسترس، مانند جعبه سیگار درج شود تا فرد با هر بار استفاده، مضرات سیگار را مرور کند. محققان بر این باورند که مشاهده این مواد در ترک سیگار موثر است.


نتایج این تحقیقات در نشریه BMC Public Health منتشر شده است.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram