تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل الو قلیان اختیاریه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06079.html

۱۳۹۵/۰۴/۲۲ - ۱۴:۴۸

۱۵ عادت خطرناک که به کلیه شما آسیب می‌زند

آیا می‌دانستید تنها با ۲۰ درصد عملکرد کلیه تان می‌توانید یک زندگی کاملا عادی داشته‌باشید؟ برای همین است که زوال مداوم و آسیب تدریجی کلیه تا مدتی طولانی تشخیص داده نمی‌شود. گاهی حتی عادات رایج می‌تواند سبب آسیب به کلیه شود و وقتی نهایتا مشکل کشف می‌شود، ممکن است خیلی دیر باشد. خلاص شدن از عادات ناسالم و ایجاد عادات سالم‌تر نخستین اقدامی است که سلامت‌تان را بهبود می‌بخشد، و شما را به سوی برداشتن گام‌های مثبت در جهت بهبود بهداشت و سلامت کلی‌تان هدایت می‌کند.

قُل قُل: آیا می‌دانستید تنها با ۲۰ درصد عملکرد کلیه تان می‌توانید یک زندگی کاملا عادی داشته‌باشید؟ برای همین است که زوال مداوم و آسیب تدریجی کلیه تا مدتی طولانی تشخیص داده نمی‌شود. گاهی حتی عادات رایج می‌تواند سبب آسیب به کلیه شود و وقتی نهایتا مشکل کشف می‌شود، ممکن است خیلی دیر باشد. خلاص شدن از عادات ناسالم و ایجاد عادات سالم‌تر نخستین اقدامی است که سلامت‌تان را بهبود - تحویل الو قلیان اختیاریه - می‌بخشد، و شما را به سوی برداشتن گام‌های مثبت در جهت بهبود بهداشت و سلامت کلی‌تان هدایت می‌کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوزبه نقل از سایت بازده، کلیه اندامی شگفت‌انگیز است. این اندام هورمون تولید می‌کند، خون را تصفیه - تحویل الو قلیان اختیاریه - می‌کند، مواد معدنی را جذب - تحویل الو قلیان اختیاریه - می‌کند، ادرار تولید می‌کند، و یک توازن سالم اسید- باز ایجاد می‌کند. بدون کلیه زندگی‌ای وجود ندارد، و چینی‌ها آن را جایگاهی ضروری برای انرژی زندگی - تحویل الو قلیان اختیاریه - می‌دانند.

مراقبت از کلیه‌ها با - تحویل الو قلیان اختیاریه - مراقبت از بهداشت و سلامت ارتباط بسیار نزدیکی دارد. اگر می‌خواهید کلیه‌هایتان سالم باشند - تحویل الو قلیان اختیاریه - و در آینده‌ی - تحویل الو قلیان اختیاریه - قابل پیش‌بینی به درستی به شما خدمت کنند، در ادامه فهرستی آمده‌است از عاداتی که باید از آنها اجتناب کنید:

۱. عادت مصرف نوشابه‌ی قندی – پژوهشی که - تحویل الو قلیان اختیاریه - در دانشگاه اوزاکای ژاپن روی کارمندان انجام شد حاکی از آن است که ۲ لیوان نوشابه، یا بیش‌تر، در روز (رژیمی یا معمولی) - تحویل الو قلیان اختیاریه - می‌تواند با ریسک بالاتر بیماری کلیوی در ارتباط باشد. در این پژوهش ۱۲۰۰۰ کارمند حضور داشتند، و کسانی که نوشابه‌ی بیش‌تری مصرف می‌کردند بیش‌تر احتمال داشت در ادرارشان پروتئین وجود داشته‌باشد. پروتئین در ادرار (پروتئینوری) یک نشانه‌ی ابتدایی - تحویل الو قلیان اختیاریه - از آسیب کلیه است، اما اگر این بیماری در این مرحله تشخیص داده‌شود، هنوز قابل بازگشت است.

۲. سیگار – سیگار با تصلب شراین در - تحویل الو قلیان اختیاریه - ارتباط است. تنگ و سفت شدن عروق خونی، خون‌رسانی به تمام اندام‌های حیاتی از جمله کلیه‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد. بر اساس پژوهشی که در مجله‌ی داروشناسی بالینی و درمان‌شناسی چاپ شده‌است، ۲ نخ سیگار در روز کافی است تا تعداد سلول‌های اندوتلیال (درون رگی) موجود در خون شما را ۲ - تحویل الو قلیان اختیاریه - برابر - تحویل الو قلیان اختیاریه - کند. این نشانه‌ی آسیب - تحویل الو قلیان اختیاریه - شریانی است. مجله‌ی انجمن داروشناسی بالینی نقل می‌کند که از ۲۰۰۳ پژوهش‌های مختلفی انجام شده‌است که همه‌ی آنها سیگار کشیدن را با کاهش عملکرد کلیه در ارتباط می‌دانند.

۳. کمبود ویتامین B۶ – یک رژیم غذایی سالم برای عملکرد خوب کلیه مهم است. بر اساس پژوهش‌های انجام‌شده در مرکز پزشکی دانشگاه مریلند، کمبود ویتامین B۶ خطر سنگ کلیه را افزایش می‌دهد. برای عملکرد بهینه‌ی کلیه باید روزانه حداقل ۱.۳ میلی‌گرم ویتامین B۶ مصرف کنید. غنی‌ترین منبع این ویتامین شامل ماهی، نخود، جگر گاو، سیب زمینی و سبزیجات نشاسته‌ای، و - تحویل الو قلیان اختیاریه - میوه‌های غیرمرکبات است.

۴. ورزش نکردن – ورزش یک روش خوب دیگر برای محافظت از کلیه‌هایتان است. پژوهشی بزرگ که در ۲۰۱۳ در مجله‌ی انجمن نفرولوژی امریکا چاپ شد، - تحویل الو قلیان اختیاریه - حاکی از - تحویل الو قلیان اختیاریه - آن است که خطر سنگ کلیه در زنان یائسه‌ای که ورزش می‌کنند ۳۱ درصد کم‌تر است. در کل، حفظ وزن در شرایط سالم شانس سنگ کلیه را در شما کاهش می‌دهد، - تحویل الو قلیان اختیاریه - بنابراین تحرک را آغاز کنید.

۵. کمبود منیزیم – اگر به اندازه‌ی کافی منیزیم دریافت نکنید، کلسیم به خوبی جذب و گوارش نمی‌شود، که می‌تواند به انباشته شدن کلسیم و تشکیل سنگ کلیه - تحویل الو قلیان اختیاریه - منجر شود. برای جلوگیری از آن، سبزیجات برگی سبز، لوبیا، دانه‌ها و مغزها - تحویل الو قلیان اختیاریه - را مصرف کنید. آووکادوی قدرتمند نیز منبع - تحویل الو قلیان اختیاریه - خوبی - تحویل الو قلیان اختیاریه - برای منیزیم است.

۶. قطع شدن مکرر خواب – همه‌ی ما خواب خوب در طول شب را دوست داریم. و کلیه‌هایمان نیز همین‌طور. - تحویل الو قلیان اختیاریه - ساینس دیلی گزارش می‌کند که خواب منقطع مزمن می‌تواند سبب سنگ کلیه شود. بر اساس - تحویل الو قلیان اختیاریه - گفته‌ی دکتر مایکل سول، متخصص قلب، بنیان‌گذار و رییس مرکز قلب پیتر مانک، و استاد تمام پزشکی و فیزیولوژی در - تحویل الو قلیان اختیاریه - دانشگاه تورنتو، بافت کلیه در طول شب تجدید و ترمیم - تحویل الو قلیان اختیاریه - می‌شود، برای همین قطع شدن خواب می‌تواند سبب آسیب - تحویل الو قلیان اختیاریه - مستقیم به این اندام شود.

۷. ننوشیدن آب کافی – کلیه‌های ما باید به‌طور مناسب آب‌رسانی شوند تا عملکردشان را انجام دهند. اگر به اندازه‌ی کافی آب ننوشیم، سموم در خون انباشته می‌شود، چون مایعات کافی برای رساندن آنها به کلیه وجود ندارد. - تحویل الو قلیان اختیاریه - بنیاد ملی کلیه توصیه می‌کند هر روز حداقل ۱۲ لیوان آب بنوشید. یک روش آسان برای این‌که بدانید - تحویل الو قلیان اختیاریه - آب کافی می‌نوشید یا نه این است که رنگ ادرار‌تان را کنترل کنید.

۸. مثانه‌تان را زود خالی نمی‌کنید – وقتی نیاز به قضای حاجت دارید، باید این کار را - تحویل الو قلیان اختیاریه - بکنید. نگه داشتن - تحویل الو قلیان اختیاریه - ادرار در مثانه ایده‌ی بدی است. اگر مرتب این کار را بکنید، می‌تواند فشار ادرار را در کلیه‌ها افزایش دهد و به نارسایی کلیه یا بی‌اختیاری منجر شود.

۹. مصرف بیش از حد نمک – نمک برای بدن مهم است، اما باید مصرف آن را محدود کنید. مصرف بیش از حد می‌تواند فشار خون‌تان را بالا ببرد و فشار زیادی به کلیه‌ها وارد کند. نباید بیش‌تر از ۵.۸ گرم در روز نمک بخورید، بنابراین مراقب نمکدان باشید.

۱۰. مصرف بیش از حد کافئین – ما اغلب بیش‌تر از آن‌چه فکر می‌کنیم کافئین مصرف می‌کنیم. - تحویل الو قلیان اختیاریه - این ماده در بسیاری از نوشیدنی‌های غیرالکلی و نوشابه‌ها وجود دارد، و قبل از این‌که بدانید، فشار خون‌تان به - تحویل الو قلیان اختیاریه - سقف می‌رسد و کلیه شروع به گلایه می‌کند.

۱۱. سوءمصرف مسکن – ما اغلب اوقات خیلی سریع سراغ دارو می‌رویم، در دوزهای بسیار زیاد و نه به روش صحیح. وقتی دچار درد می‌شوید، آسان است که فقط قرص ببلعید. اما باید ۲ بار درباره‌اش فکر کنید. تمام داروهای شیمیایی - تحویل الو قلیان اختیاریه - با اثرات - تحویل الو قلیان اختیاریه - جانبی - تحویل الو قلیان اختیاریه - همراه هستند، و بسیاری از آنها - تحویل الو قلیان اختیاریه - سبب آسیب کلیه می‌شوند. با این وجود، برخی‌ها داروها - تحویل الو قلیان اختیاریه - هست که باید مصرف کنید. نکته‌ی بعد را ببینید.

۱۲. فراموش کردن دارو – دیابت نوع ۲ و فشار خون بالا ۲ مشکل خیلی شایع است که ناشی از سبک زندگی و رژیم غذایی - تحویل الو قلیان اختیاریه - ناسالم است. اگر به این مشکلات دچار هستید، آگاه باشید که این بیماری‌ها می‌تواند سبب آسیب کلیه شود، - تحویل الو قلیان اختیاریه - و با مصرف داروهای تجویز شده از این اندام ارزشمند محافظت کنید.

۱۳. پروتئین بیش از حد - تحویل الو قلیان اختیاریه - – بر اساس گزارش دانشگاه هاروارد، وجود پروتئین بیش از حد در رژیم عذایی‌تان می‌تواند برای کلیه مضر باشد. محصول جانبی هضم پروتئین آمونیاک است – سمی که کلیه‌های سختکوش شما باید خنثی کنند. پروتئین بیش‌تر یعنی تقلای بیش‌تر کلیه‌ها، که به مرور زمان به کاهش عملکرد آنها منجر می‌شود.

۱۴. عدم درمان صحیح و به موقع عفونت‌های رایج – همه‌ی ما گاهی مرتکب غفلت از سرماخوردگی‌های ساده و آنفولانزا می‌شویم، و بدن‌مان را به مرز خستگی مفرط می‌کشانیم. اما این می‌تواند سبب آسیب کلیه - تحویل الو قلیان اختیاریه - شود. پژوهش‌ها نشان - تحویل الو قلیان اختیاریه - داده‌است آدم‌هایی که به استراحت و درمان صحیح بی‌اعتنا هستند، - تحویل الو قلیان اختیاریه - اغلب در نهایت به بیماری کلیوی مبتلا می‌شوند.

۱۵. مصرف بیش از حد - تحویل الو قلیان اختیاریه - الکل – سموم موجود در الکل نه‌تنها به کبد، بلکه به کلیه‌ها آسیب می‌زند. بر اساس گزارش سازمان سلامت کلیه‌ی استرالیا و صندوق حمایت از بیماران کلیوی امریکا، یک روش اجتناب از بیماری کلیوی، خودداری از مصرف - تحویل الو قلیان اختیاریه - الکل است.
ترجمه:تحریریه سایت کسب و کار بازده_مینا بنادکوکی

منبع:healthyandnaturalworld

- تحویل الو قلیان اختیاریه -
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram