تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن آنلاین قلیان شهرآرا


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06090.html

۱۳۹۵/۰۴/۲۰ - ۱۲:۰۸

۵ اقدام اساسی برای افزایش طول عمر

اغلبمان بارها شنیده‌ایم که تغذیه سالم و ورزش برای حفظ تندرستی خوب است اما این که دقیقا چه بخوریم و چه کار کنیم که زندگی طولانی‌تر و البته سالم‌تری داشته باشیم، بر اساس منابع علمی و تحقیقاتی در ادامه ذکر شده است.

قُل قُل: اغلبمان بارها شنیده‌ایم که تغذیه سالم و ورزش برای حفظ تندرستی خوب است اما این که دقیقا - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - چه بخوریم و چه کار کنیم که زندگی طولانی‌تر و البته سالم‌تری داشته باشیم، بر اساس منابع علمی و تحقیقاتی در ادامه ذکر شده است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سلامت آنلاین، ایجاد چند تغییر کوچک در سبک زندگی و رژیم غذایی می‌تواند باعث افزایش - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - عمر انسان شود.

۱-روغن‌های مایع گیاهی

محققان مدرسه سلامت همگانی تی.اچ. چان دانشگاه هاروارد بر اساس مطالعه‌ای توصیه کرده‌اند که استفاده از چربی‌های اشباع شده به جای چربی‌های اشباع نشده در قالب - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - مواد غذایی گیاهی همچون روغن زیتون، روغن کانولا، و روغن سویا می‌تواند باعث افزایش طول عمر انسان شود. محققان این مطالعه که نتایج آن در مجله JAMA Internal Medicine منتشر شده است، خودداری از مصرف چربی‌های حیوانی و کره توصیه کرده‌اند.

۲-رژیم غذایی سرشار از فیبر

دانشمندان - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - موسسه - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - تحقیقات پزشکی وستمید ارتباط بین تغذیه بر اساس مواد دارای کربوهیدرات و سلامتی در پیری و سالخوردگی را کشف کرده‌اند. مطالعه آنها - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - نشان می‌دهد که خوردن مقداری مناسب از مواد غذایی فیبردار همچون نان، غلات و میوه‌ها می‌تواند به پیشگیری از بیماری‌ها و ناتوانی‌های ناشی از افزایش سن بیانجامد و وقوع آنها را به تاخیر بیاندازد. این دانشمندان که نتایج تحقیقاتشان در مجله‌های متعددی در زمینه پیری‌شناسی (Gerontology) منتشر شده، چنین دوره‌ای از پیری را «پیری موفقیت‌آمیز» نامیده‌اند.

۳-پیروی از رژیم غذایی کم‌کالری

بر اساس مطالعه‌ای که در مجله Proteome Research منتشر شده - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - است، محققان نشان داده‌اند - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - که چگونه کاهش کالری می‌تواند باعث طول - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - عمر بشر شود. آنها گفته‌اند که پرخوری به موضوعات مرتبط با سلامت همچون چاقی و اضافه وزن، دیابت و بیماری‌های قلبی مرتبط است و می‌تواند زندگی فرد را کوتاه‌تر کند. این محققان متوجه شدند که محدودیت کالری دریافتی در نتایج متابولیک، اثری بمراتب بیشتر از مقدار چربی رژيم غذایی در مطالعاتشان داشته است.

۴-ورزش و افزایش بنیه بدنی

به طور کلی گفته شده که ورزش کنید؛ بسیار خوب! اما چه ورزشی و چه مدت باعث طول - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - عمر می‌شود؟ نتایج یک مطالعه منتشرشده در Preventive Medicine یا طب پیشگیرانه نشان - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - می‌دهد که انجام تمرینات قدرتی حداقل دو بار در هفته می‌تواند به - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - کاهش خطر احتمال ابتلا به ایست قلبی و نیز کاهش بروز سرطان در افراد مسن منجر شود. این محققان همچنین دریافته‌اند که داشتن تناسب اندام و یا وزن بدنی مناسب با قد و سن، انجام ورزش‌های هوازی یا - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - ایروبیک و خودداری از کشیدن سیگار و نوشیدن الکل - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - اثرات مفیدی - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - بر پیشگیری از ابتلا به ایست قلبی و سرطان دارد که باعث - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - مرگ زودرس شمار زیادی از افراد، پیش از رسیدن به سنین بالاتر می‌شود.

۵-به تاخیر انداختن بازنشستگی

بر اساس یک مطالعه معلوم شده است که اگر می‌خواهید زندگی طولانی‌تری داشته باشید لازم است - تلفن آنلاین قلیان شهرآرا - بازنشستگی خود را به تاخیر اندازید و بیشتر کار کنید. البته این درباره همه صدق نمی‌کند اما چنکائی وو، مولف این تحقیق که نتایج آن در مجله Epidemiology and Community Health منتشر شده است، اضافه کرده: چنین کاری علاوه بر مزایای فراوان اقتصادی و اجتماعی می‌تواند بر طول عمر افراد اثر مفید بر جا بگذارد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram