تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سرویس قلیان آریاشهر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06141.html

۱۳۹۵/۰۴/۰۲ - ۲۰:۳۶

فواید بسیار روزه به دفع مواد زائد و بازگرداندن سلامتی

یک متخصص طب سنتی گفت: روزه بسیار به دفع مواد زائد و بازگرداندن سلامتی به افراد کمک می‌کند البته به‌شرط اینکه آداب صحیح روزه‌داری را افراد رعایت کنند.

قُل قُل: یک متخصص طب سنتی گفت: روزه بسیار به دفع - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - مواد زائد و بازگرداندن سلامتی به افراد کمک می‌کند البته به‌شرط اینکه آداب صحیح روزه‌داری را افراد رعایت کنند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - تسنیم, سید سعید اسماعیلی درباره رمضان اظهار داشت: با - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - توجه به - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - اینکه روزهای - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - ماه رمضان طولانی - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - هست ما باید از سحری‌ای استفاده کنیم که زمان بیشتری برای هضمش طول بکشد و - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - ماندگاری‌اش در بدن ما بیشتر باشد.

به‌گفته وی استفاده از غذاهایی - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - که زود هضم - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - می‌شود مثل سالاد و میوه برای وعده سحری خوراکی‌های مناسبی به نظر نمی‌رسند.

این متخصص طب سنتی اضافه کرد: برای - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - افطار بهتر است که ما غذاهایی مصرف کنیم که با معده‌ای که حدود 17 ساعت خالی بوده سازگار باشد بنابراین استفاده از غذاهایی که بسیار سنگین - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - و دیرهضم هستند برای وعده افطار قاعدتاً خوراکی‌های مناسبی به نظر نمی‌رسند.

اسماعیلی عنوان کرد: استفاده از آب سرد در زمانی که ساعت‌ها معده خالی بوده و افراد بسیار تشنه هستند مانند لحظه افطار بسیار آسیب‌رسان است چرا که کبد و معده حرارت زیادی دارد و باعث می‌شود به‌سرعت این آب سرد جذب کبد شود و به کبد - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - آسیب برساند.

وی افزود: توصیه می‌کنیم افطار را با کمی آب ولرم باز کنید تا معده آمادگی - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - هضم غذا را پیدا کند. در خوردن غذا در وعده افطار عجله نکنید.

این متخصص طب سنتی عنوان کرد: در طول روز افراد مواد غذایی زیادی مصرف می‌کنند و این مواد غذایی مراحل هضم مختلفی را در بدن ما طی می‌کند. در هر مرحله هضم، فضولات و مواد زایدی در بدن ما باقی می‌ماند و ما نیاز داریم فرصتی به بدن بدهیم تا بتواند این فضولات و مواد زائد را از بدن خارج کند.

اسماعیلی یادآور شد: روزه بسیار به دفع مواد زائد و بازگرداندن سلامتی - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - به افراد - تلفن سرویس قلیان آریاشهر - کمک می‌کند البته به‌شرط اینکه آداب صحیح روزه‌داری را افراد رعایت کنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram