تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن قلیان روشن درب منزل


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06287.html

۱۳۹۵/۰۲/۱۳ - ۱۱:۰۶

تاثیر مدت زمان نشستن بر کاهش وزن

طبق مطالعات انجام شده، ۷۱ دقیقه کاهش در زمان نشستن در محیط کار می تواند به کاهش وزن و عمر طولانی تر کمک کند.

قُل قُل:طبق مطالعات انجام شده، ۷۱ دقیقه کاهش در زمان نشستن در محیط کار می تواند به کاهش وزن و عمر طولانی تر کمک کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، مطالعات محققان دانمارکی نشان می دهد کاهش مدت زمان نشستن در محیط کار می تواند به کاهش چربی اضافی بدن انجامیده و در نتیجه ریسک - تلفن قلیان روشن درب منزل - ابتلا به بیماری قلبی، دیابت و مرگ زودهنگام کمتر می شود.

محققان با سه ماه پیگیری وضعیت افراد شرکت کننده در مطالعه شاهد کاهش ۰.۶۱ درصدی - تلفن قلیان روشن درب منزل - میزان چربی در این افراد بودند. این نتیجه حاصل ۷۱ دقیقه کاهش در مدت زمان نشستن در طول ساعات کاری هر روز بعد از گذشت یک ماه بود.

جین تلستراپ، عضو تیم تحقیق از موسسه ملی سلامت عمومی دانمارک، در این باره می گوید: «کاهش روزانه مدت زمان نشستن در محیط کار تا - تلفن قلیان روشن درب منزل - ۷۱ دقیقه تاثیر بلندمدتی در - تلفن قلیان روشن درب منزل - درازمدت دارد و با کاهش ریسک ابتلا به بیماری های قلبی، دیابت و مرگ و میر زودهنگام به هر علتی همراه است.»

تیم تحقیق در این مطالعه - تلفن قلیان روشن درب منزل - ۳۱۷ کارمند را از ۱۹ اداره مختلف مورد بررسی قرار دادند و - تلفن قلیان روشن درب منزل - هریک را به طور تصادفی به یکی از گروه های کنترل یا اقدام اختصاص دادند.

گروه اقدام شامل تغییرات محیطی محل کار و سخنرانی و - تلفن قلیان روشن درب منزل - کارگاه - تلفن قلیان روشن درب منزل - آموزشی بود که در آنجا کارمندان - تلفن قلیان روشن درب منزل - مجبور به - تلفن قلیان روشن درب منزل - فعالیت و تحرک بیشتری بودند.

با اتصال دستگاه شتاب - تلفن قلیان روشن درب منزل - سنج به این افراد، محققان توانستند نتایج را در طول مدت ۶ روز کاری هفته - تلفن قلیان روشن درب منزل - تعیین کنند. بعد از گذشت یک ماه، شرکت کنندگان در گروه اقدام در مقایسه با گروه کنترل ۷۱ دقیقه کمتر در ۸ ساعت کاری نشسته بودند. این مدت - تلفن قلیان روشن درب منزل - زمان بعد از سه ماه به ۴۸ دقیقه کاهش یافته بود.

به گفته محققان - تلفن قلیان روشن درب منزل - این مطالعه، «تعداد گام های افراد در طول یک ماه به ازای هر یک ساعت ۷ درصد و در - تلفن قلیان روشن درب منزل - سه ماه ۸ درصد بیشتر شده بود.»

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram