تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن قلیان روشن شهرک غرب


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06174.html

۱۳۹۵/۰۳/۲۳ - ۱۷:۱۶

پرهیز روزه‌داران از خوابیدن بلافاصله پس از صرف وعده سحری

یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی تاکید کرد که به منظور جلوگیری از بروز مشکلات معده، روزه‌داران بلافاصله پس از صرف وعده سحری، نخوابند.

قُل قُل:یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی تاکید کرد که به منظور جلوگیری از بروز مشکلات معده، روزه‌داران بلافاصله پس از - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - صرف وعده سحری، نخوابند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا،دکتر ابراهیم فلاحی ، اظهار کرد: - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - باید از برکات روحی و جسمی ماه مبارک رمضان استفاده شود و در عین حال روزه‌داران یک سری نکات را رعایت - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - کنند.

وی با بیان - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - اینکه ماه رمضان - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - فرصتی - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - است تا از لحاظ جسمی، سلامتی را برای - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - خود به ارمغان آوریم، بیان کرد: چنانچه برنامه غذایی خوبی نداشته باشیم ممکن است سلامتی فرد به مخاطره بیفتد. روزه‌داران باید از سه وعده غذایی (سحر، افطار و شام) استفاده کنند.

فلاحی با بیان اینکه برخی از افراد عادت دارند وعده سحری را استفاده ‌نکنند، افزود: صدمه زیادی به بدن این افراد می‌رسد، بنابراین توصیه می‌شود حتما وعده سحری مصرف شود.

این متخصص تغذیه و رژیم درمانی همچنین گفت: افراد بعد از استفاده از وعده سحری بلافاصله نخوابند، چون ممکن است معده آنها اذیت شود و حتی بعد از ماه مبارک رمضان دچار مشکلات معده شوند.

وی اظهار کرد: ممکن است برای فرد روزه‌دار در طول روز کم‌آبی رخ دهد، بنابراین باید مایعات نظیر آب، چای، دوغ و شیر، میوه‌ها - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - بویژه هندوانه، خربزه و طالبی و سبزیجات که دارای آب زیاد - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - هستند، استفاده کنند.

فلاحی با اشاره به اینکه مصرف فیبر به حفظ آب بدن روزه‌دار در طول روز کمک - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - می‌کند، اضافه کرد: فرد روزه‌دار در وعده‌های خود از نان‌های سبوس‌دار، - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - حبوبات و سبزیجات و میوه‌جات بیشتر استفاده کند و بهتر است از گوشت قرمز کمتر استفاده شود.

وی - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - با اشاره به اینکه برخی گروه‌ها که نیاز به مصرف گوشت قرمز دارند، بهتر است آن را در وعده شام صرف کنند، - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - تصریح کرد: فرد روزه‌دار بهتر است در وعده سحری از کربوهیدرات‌های پیچیده نظیر نان - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - سبوس دار، سیب‌زمینی و برنج استفاده کند.

این متخصص تغذیه و - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - رژیم درمانی در مورد افرادی که ورزش می‌کنند، گفت: ورزشکاران در ماه رمضان نیازمند یک برنامه - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - تخصصی هستند و باید حتما بین ۸ تا ۱۰ لیوان آب میل کنند؛ چرا که نگهداری آب در بدن یک - تلفن قلیان روشن شهرک غرب - فاکتور مهم است.

وی یادآور شد: ورزشکاران در وعده سحری از خوردن چای و قهوه خودداری کرده و فعالیت بدنی خود را به شب موکول کنند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram