تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن قلیون فوری زعفرانیه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06367.html

۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۱۱:۱۶

18 شیوه برای داشتن صبحی خوب و شاداب

احتمالا صبح‌ها، به عنوان بخشی از روز، مورد علاقه هیچ‌کس نیست، به ویژه اگر شب قبل، براي تماشای يك فیلم بیدار مانده باشید. به خاطر داشته باشید که استرس، فشار روحی و روانی، اضطراب و نگرانی، در سیستم ایمنی بدن اختلال ایجاد می‌کند.

قُل قُل: احتمالا صبح‌ها، به عنوان بخشی از روز، مورد علاقه هیچ‌کس نیست، به ویژه اگر شب قبل، براي تماشای يك - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - فیلم بیدار مانده باشید. به خاطر داشته باشید که استرس، فشار روحی و روانی، اضطراب و نگرانی، در سیستم ایمنی بدن - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - اختلال ایجاد می‌کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مجله موفقیت، روز خود را با شادی و نشاط و آرامش آغاز کنید. در این صورت، شانس خود را برای داشتن یک روز خوب و مفید، افزایش می‌دهید.

1-هنگام خوابیدن، پرده‌ها و یا کرکره‌های اتاق خواب خود را به طور نیمه‌باز نگاه دارید.

با نیمه‌باز نگاه داشتن پرده‌های اتاق خوابتان، به هنگام طلوع خورشید، نور طبیعی - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - آفتاب، سیگنالی را برای کاهش میزان ترشح ملاتونین به مغز شما مي‌فرستد و بدين‌ ترتيب میزان ترشح آدرنالین را نیز افزایش می‌دهد، و این همان سیگنالی است که - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - نشان می‌دهد - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - زمان بیدار شدن فرا رسیده است. هنگامی که زنگ ساعت شماطه‌دار به صدا درمی‌آید، - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - شما پیش - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - از آن، نیمه‌بیدار خواهید بود. بهتر است شب‌ها زود به بستر بروید تا - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - هنگامی که نور خورشید از پنجره به درون اتاقتان می‌تابد و شما بیدار می‌شوید، به اندازه كافي خوابیده باشید. اگر این عادت را حفظ کنید، در این صورت، احتمالا می‌توانید برای بیدار شدن خود، به جای - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - ساعت شماطه‌دار، بر ساعت بیولوژیکی مغز خود - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - تکیه کنید.


2-ساعت شماطه‌دار خود را پانزده دقیقه زودتر از زمان مورد نظر، تنظیم کنید.

با اين - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - كار دیگر نباید صبح‌ها، از رختخواب خود بیرون بپرید و عجله کنید. می‌توانید صبح خود را با دراز کشیدن در بستر و آرام‌آرام بیدار شدن آغاز کنید. عضلات بدن خود را بکشيد. به خلاصه اخبار گوش کنید. در ذهن خود، به آن‌چه می‌خواهید بپوشید فكر كنيد. ببينيد برای صبحانه مي‌خواهيد - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - چه چيزي بخوريد. در ذهن، خود را آماده کردن، - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - به همان اندازه اهمیت دارد که خود را از - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - لحاظ فیزیکی، برای شروع روزتان آماده کنید. این دقایق اندک در بستر، به طور كامل متعلق به شماست.


3-دست و - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - پاهاي خود را پانزده ثانیه کشش - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - دهید.

سعی کنید عمل کشش را صبح، حتی قبل از این که چشمان خود را کاملا باز کنيد، انجام دهید. بازوهایتان را بلند کنید و کار خود را با کشش هر انگشت، و آن‌گاه دست، و بعد مچ دست و سپس بازویتان آغاز کنید. آن‌گاه، این عمل را با بازوی دیگر انجام دهید. سپس انگشتان پا، پا، قوزک پا و ساق پاها - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - را کشش دهید. با این عمل، عضلات و ماهیچه‌ها و مفاصل خود را گرم مي‌کنيد، - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - میزان گردش خونتان افزایش مي‌يابد و مقدار اکسیژن بیشتری برای بافت‌های بدن - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - خود، فراهم مي‌آورید.


4-یک صندلی زیر دوش حمام بگذاريد و روی آن بنشینید.

يك صندلي پلاستيكي زیر دوش آب گرم قرار دهید تا کمی گرم شود، سپس روی صندلی بنشینید و اجازه دهید که قطرات آب چند دقيقه بر پشت شما ضربه وارد کند. این عمل، مثل ماساژ آب، باعث تمدد اعصاب می‌شود و انرژی‌بخش است. بعد از چند دقیقه، شست‌وشوی خود را آغاز کنید.
5-هر صبح، عبارتي را که به شما انگیزه - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - می‌دهد، بخوانید.

از یک عبارت انگیزه‌دهنده که یک مراقبه کوتاه و فوری را فراهم - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - می‌آورد، استفاده کنید، و یا شعری را که به تمرکز شما کمک می‌کند، با صدای بلند بخوانید.


6-یک قرص ویتامین میل کنید.

هر صبح، - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - یک قرص مولتی‌ویتامین میل کنید.


7-هيچ تصمیمي نگيريد.

برای داشتن آرامش واقعی در هنگام صبح، انتخابي نكنيد و تصمیمي نگيريد. - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - بايد تصمیم‌هاي مربوط به صبح خود - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - را شب قبل بگیرید و تا جایی که امکان دارد کارها و امور مربوط به صبح خود را مطابق روال عادی انجام - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - دهید.


8-فرزندان خود را در آغوش بگیرید.

هر صبح، وقتي مي‌خواهيد فرزند خواب‌آلود خود را از خواب بيدار كنيد بهتر است روی تختش - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - بنشینید و همان‌طور که او را به آرامی بیدار می‌کنید، موهایش را - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - با مهربانی و ملایمت نوازش - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - کنید. اگر فرزندتان خردسال است، در کنارش دراز بکشید و به آرامی، در حالی که او را در آغوش گرفته‌اید، بیدارش کنید. در یک چنین لحظه‌ای، موجی آرام و نهفته از شادی و سرور، به سراسر روز شما فرستاده خواهد شد.


9-هر صبح، پنج تا ده دقیقه، به موسیقی - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - گوش - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - دهید.

هر صبح، پنج تا - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - ده دقیقه، به موسیقی گوش دهید و یا در ایوان خانه بنشینید و به تعمق و تفکر بپردازید. این کار شما را برای روز، آماده می‌سازد.

10- صبحتان را با قهوه آغاز كنيد.

طبق تحقیقات، مصرف کافئین، میزان تیزهوشی و شادی و آرامش را در افراد افزایش می‌دهد.

11- زبان خود را مسواک بزنید.

هر شب، بیش از سیصد نوع باکتری، در دهان شما جای می‌گيرند. آیا تصور می‌کنید یک مسواک زدن سریع دندان‌ها، باعث از بین رفتن تمام این باکتری‌ها می‌شود؟

12- تقویم صبحگاهی خود را بررسی كنيد.

آن‌چه را که در تقويم - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - خود نوشته‌اید، در زمان نوشیدن چای یا قهوه، مورد - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - بررسی قرار دهید. این كار به شما کمک مي‌كند که در ذهنتان، به روز خود، سر و سامان بدهيد و فراموش کردن چیزهای مهم - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - و ضروری باعث اضطراب - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - شما نشود.

13- روزانه، هشت لیوان آب بنوشید.

در طول شب، آبی ننوشیده‌اید و هر روز صبح با کاهش میزان آب بدن، از خواب بیدار می‌شوید.

14- فهرستی از کارهایی که باید انجام شود، برای فرزندان خود تهيه كنيد.

اگر فرزند داريد، برای کاهش بی‌نظمی در صبح، - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - یک تخته در آشپزخانه نصب - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - کنید و فهرستی از تمام کارهایی را که باید قبل از رفتن بچه‌ها از خانه انجام شود، روی آن بنویسید: مسواک زدن، صرف صبحانه، آماده کردن کیف مدرسه، مرتب کردن تختخواب و... پس از انجام شدن هر مورد در فهرست، علامت تیک بزنید.

15- یک سبد حصیری، در کنار در جلویی و یا پشتی خانه قرار دهید.

در این سبد حصیری، کلیدها، کیف پول، کاغذها، دستکش‌ها، کلاه‌ها و... را قرار دهید. این کار باعث مي‌شود موقع خارج شدن از خانه دستپاچه نشويد.

16- در کمد، یک لباس، برای مواقع اضطراری آماده كنید.

بنابراین، صبح‌هایی که دير از خواب بیدار می‌شوید و یا وقت كم آورده‌ايد، فقط لازم است لباس را از چوب لباسی درآورید و بپوشید و از منزل خارج شوید.

17- 30 دقیقه روی تردمیل راه بروید.

تحقیقات نشان می‌دهند افرادی که صبح‌ها، به انجام حرکات و تمرینات ورزشی می‌پردازند، به احتمال زیاد، توصیه‌های سلامتی و تندرستی مربوط به انجام ورزش و فعالیت‌های بدنی را رها نمی‌کنند، زیرا آنها به انجام فعالیت‌های ورزشی می‌پردازند و در این صورت نباید تمام روز، برای مشغولیت‌های ذهنی و عذرها و بهانه‌ها، راه‌حلی پیدا کنند. علاوه بر آن، بدن شما، با انجام حرکات و تمرینات ورزشی، هورمون آندورفین تولید می‌کند.

18- قبل از ترک منزل، تمام افرادی را که دوست دارید، ببوسید.

در ارتباط بودن با افرادی که شما آنها را دوست دارید، باعث کاهش تنش و استرس مي‌شود - تلفن قلیون فوری زعفرانیه - و شما را برای شروع یک روز مثبت، آماده می‌سازد.

منبع: ریدرزدایجست

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram