تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس آنلاین قلیون چیتگر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06214.html

۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۱۶:۴۰

۴ باور غلط در باره مصرف الکل

آمارهای اخیر در باره مصرف مشروبات الکلی در برخی خانواده ها نگران کننده است، در این میان نگران کننده تر برخی باورهای درمانی غلط در باره مصرف مشروبات الکلی است . در این نوشتار به برخی از این باورهای اشتباه اشاره می شود .

قُل قُل: آمارهای اخیر در باره مصرف مشروبات الکلی در برخی خانواده ها نگران - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - کننده است، در این میان نگران کننده تر برخی باورهای درمانی غلط در باره مصرف مشروبات الکلی است . در این نوشتار به برخی از این باورهای اشتباه اشاره می شود .

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سلامت آنلاین، مصرف مشروبات الکلی در دین اسلام حرام است و چون در خصوص مضرات این شرب حرام کمتر صحبت می شود ، این عدم ناآگاهی موجب شده که اغلب مصرف کنندگان ، آن را یک نوشیدنی درمانی به شمار می آورند و باورهای غلطی در خصوص آن دارند و حتی - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - مصرف آن را برای بهبود برخی از بیماری ها نیز به یکدیگر توصیه می کنند .

در ابتدا لازم است بدانید در اثر - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - سوختن هر گرم الکل ۷ - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - کالری انرژی - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - و حرارت در بدن تولید می شود . الکل در بدن تقریبا مشابه قندها جذب می شود . ۸۰ درصد آن بلافاصله پس از مصرف و ۲۰ درصد مابقی به فاصله یک ساعت بعد ، جذب خون و به بافت های بدن منتقل می شود و مقدار کم آن از طریق کلیه ها و اصل آن از طریق کبد - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - و ریه ها (بازدم دفع) می شود .

الکل در وعده صبحانه و ناهار !

برخی مصرف کنندگان با این - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - تصور که الکل یک نوشیدنی مغذی است آن را به همراه صبحانه یا در وعده ناهار مصرف می کنند غافل از اینکه الکل با - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - التهاب لایه پوششی مخاط روده و معده سبب سوء جذب و کاهش دریافت ویتامین ها و مواد معدنی به خصوص کاهش جذب ویتامین های گروه B به ویژه B۱ می شود و به همین سبب اغلب الکلیست ها (افراد دایم الخمر) به بیماری بری بری و ضعف اعصاب مبتلا هستند .

الکل رگ ها را - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - تمیز می کند ؟

برخی افراد بر این عقیده - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - اند که الکل می تواند از خطرات سکته و حمله - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - قلبی جلوگیری کند . در حالیکه این - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - باور صحت علمی ندارد . الکل ، دفع ادراری بسیاری از مواد معدنی از جمله روی ، کلسیم و منیزیم را افزایش می دهد به طوری که کمبود منیزیم در مصرف کنندگان خیلی شایع است و می تواند سبب بروز مشکلات قلبی ، عصبی و عضلانی شود . ضمن اینکه خطر پرفشاری خون ، سکته - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - مغزی ، - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - بیماری کبد چرب و ضعف سیستم ایمنی را افزایش می دهد .

الکل جلا دهنده کبد است ؟

برخی با این تصور که الکل می تواند سطح کلسترول خوب خون (HDL) را افزایش دهد و - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - از میزان چربی بد خون بکاهد به مصرف الکل روی آورده اند در حالیکه الکل به دلیل جلوگیری از تجزیه گلیکوژن در کبد باعث التهاب و تجمع مقدار زیادی چربی در کبد می شود و فرد را به بیماری کبد چرب مبتلا می - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - کند . این بیماری عملکرد کبد را مختل می کند و توانایی آن در سم زدایی مواد - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - شیمیایی و داروها کاهش می دهد . از سوی دیگر به دلیل آنکه عملکرد کبد در کنترل قند خون مهم است ، آسیب کبدی ایجاد شده بر اثر مصرف الکل می تواند سبب افت قند خون و نهایتا سبب خستگی ، تحریک پذیری و اشکال در تمرکز شود .

الکل برای افسردگی خوب است ؟

برخی افراد برای کاهش علایم افسردگی و افزایش قدرت جنسی به مصرف الکل روی می اورند غافل از اینکه الکل باعث گشاد شدن رگ های خونی و اتلاف انرژی می شود و با - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - تاثیر مخرب بر سلول های - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - مغزی باعث اختلالات حافظه شده و حرکات عضلانی و ماهیچه ای را مختل می کند و نه تنها از علایم افسردگی می کاهد بلکه بعد از مدتی منجر به بروز استرس ، اضطراب ، تندخویی عصبی - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - و خشونت هم می شود . الکل در مردان موجب ضعف قوای جنسی و کاهش قدرت باروری نطفه آنان می شود و افرادی که همزمان از سیگار و الكل استفاده می کنند - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - خطر ابتلا به سرطال مری در آنان - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - چند برابر می شود .

سندروم الکلی جنین !

مصرف حتی مقدار کم - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - الکل در طول بارداری به ویژه در طول سه ماهه اول می تواند سبب نقایص مادرزادی در شیرخوار - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - شود . سندروم الکلی جنین معمولا در - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - خانم هایی که در دوره بارداری الکل مصرف کرده اند می تواند باعث اختلالاتی همچون کاهش وزن ، کندی رشد ، کوچکی سر ، عقب ماندگی ذهنی و ناهنجاری ترکیب سر و صورت در نوزاد شود .

در مسمومیت با الکل چه باید کرد ؟

در صورتی که مقدار الکل در خون به ۱/۰ درصد برسد می تواند باعث مسمومیت شود و چنانکه به ۴/۰ - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - درصد برسد سبب از کار افتادگی دستگاه تنفسی می شود . کمک به شخصی که مسموم شده - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - معمولا مشکل است زیرا در این حالت فرد به شدت تحریک پذیر و به دنبال دعواست . بهداشت فردی هم معمولا پایین - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - است . بوی الکل از هوای تنفسی یا لباس های فرد ، تلو تلو خوردن ، گفتار نامفهوم ، استفراغ ، صورت برافروخته و مردمک گشاد از علایم مسمومیت به مشروبات الکلی - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - است . تنها کمکی که می توانیم به افراد مسموم - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - بکنیم اینکه او را به پهلوی چپ بخوابانیم تا - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - در این وضعیت انتهای معده که وارد روده - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - کوچک می شود سر بالا قرار گرفته و سرعت ورود الکل به روده کوچک که مرکز جذب آن به جریان خون است کاهش یابد ضمن این که با این پوزیشن راه خروج استفراغ مصدوم باز است . همچنین چون احتمال افت فشارخون و کاهش دمای بدن مسموم به الکل وجود دارد بهتر است او را با پتوی گرم بپوشانید و بلافاصله با اورژانس تماس - سرویس آنلاین قلیون چیتگر - بگیرید .

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram