تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس الو قلیان پاسداران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06151.html

۱۳۹۵/۰۳/۳۱ - ۱۳:۴۳

فواید ورزش روزانه برای بیماران بیش فعال

طبق مطالعات انجام شده در دانشگاه جورجیا، ورزش حتی به میزان کم می‌تواند باعث کاهش اختلال کم‌توجهی و بیش فعالی در بیماران ADHD شود.

قُل قُل: طبق مطالعات انجام شده در دانشگاه جورجیا، ورزش حتی به - سرویس الو قلیان پاسداران - میزان کم می‌تواند باعث کاهش اختلال کم‌توجهی و - سرویس الو قلیان پاسداران - بیش فعالی در بیماران ADHD شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از - سرویس الو قلیان پاسداران - ایسنا، این مطالعات در مجله علم و پزشکی ورزشی منتشر شده است.

بررسی‌ها نشان داده است که انجام ورزش - سرویس الو قلیان پاسداران - تاثیرات فیزیولوژیکی بر بدن دارد که نشانه‌های بیماری ADHD را کاهش می‌دهد.

بیماران ADHD مشکلاتی از جمله عصبانیت با انرژی کم، کارآیی کم و - سرویس الو قلیان پاسداران - انگیزه پایین دارند.

مدیر این تحقیقات می‌گوید: ورزش روشی برای کاهش استرس و بهبود بخشیدن روحیه است بنابراین ورزش این پتانسیل را دارد که به افراد - سرویس الو قلیان پاسداران - مبتلا به ADHD کمک کند.

محققان دریافتند در صورتی که افراد مبتلا به ADHD ورزش کنند بعد از ورزش احساس انرژی - سرویس الو قلیان پاسداران - بیشتری برای انجام کارهای خود می‌کنند. آنها با ورزش احساس سردرگمی کمتری - سرویس الو قلیان پاسداران - دارند و انگیزه بیشتری پیدا می‌کنند.
منبع:Scienceda.lg

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram