تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیون دهکده المپیک


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06213.html

۱۳۹۵/۰۳/۰۸ - ۱۶:۵۵

آغاز طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی از ۲۲ خرداد

طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی از ۲۲ خرداد آغاز می‌شود.

قُل قُل: طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی از ۲۲ خرداد آغاز می‌شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایلنا، جلسه ستاد هماهنگی سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان سال تحصیلی ۹۶-۹۵ با حضور چهاربند مدیرکل، حمیدی معاون آموزش ابتدایی، پرویزی دبیرستاد و رئیس اداره آموزش و - سرویس قلیون دهکده المپیک - پرورش استثنایی شهر تهران، مسؤول سنجش شهر تهران و مسؤولین دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، ایران و شهیدبهشتی در دفتر مدیر کل آموزش و پرورش تهران برگزار گردید.

مطابق - سرویس قلیون دهکده المپیک - مصوبات این جلسه، طرح سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی در پایگاه‌های مجری طرح سنجش روز شنبه مورخ ۹۵/۳/۲۲ در ۴۸ پایگاه اولیه واقع در آموزش و پرورش مناطق ۱۹ گانه شهر تهران آغاز می‌شود.

بر اساس این گزارش نوآموز پس از ثبت نام - سرویس قلیون دهکده المپیک - اولیه در مدرسه ابتدایی و ثبت اطلاعات وی در سامانه الکترونیکی سنجش و اخذ نوبت، در روز مقرر به پایگاه سنجش مورد - سرویس قلیون دهکده المپیک - نظر مراجعه نموده و پس از پرداخت وجه از طریق پایانه فروش در دفتر مسؤول پایگاه به سمت محل استقرار - سرویس قلیون دهکده المپیک - منشی پایگاه هدایت - سرویس قلیون دهکده المپیک - شده که جهت بررسی اطلاعات درج - سرویس قلیون دهکده المپیک - شده در سامانه الکترونیکی سنجش و سپس اخذ برگه معاینات غربالگری به منظور ارزیابی جسمانی و ذهنی به اتاق آزماینده بینایی و آزماینده - سرویس قلیون دهکده المپیک - شنوایی و آزماینده - سرویس قلیون دهکده المپیک - آمادگی تحصیلی و پزشک در صورت استقرار در پایگاه - سرویس قلیون دهکده المپیک - هدایت می‌شود و پس از انجام مراحل ارزیابی و مراجعه مجدد والدین - سرویس قلیون دهکده المپیک - به منشی، وی نسبت به تکمیل اطلاعات حاصل از ارزیابی، درسامانه اقدام می‌نماید.

همچنین در پایگاه‌های سلامت و مراکز بهداشتی-درمانی - سرویس قلیون دهکده المپیک - جهت معاینات بالینی توسط پزشک، راهنمایی می‌شوند. نوآموزانی که در مراحل اولیه ارزیابی مشکوک به مشکلات بینایی، شنوایی و یا آمادگی تحصیلی باشند می‌بایست به - سرویس قلیون دهکده المپیک - پایگاه‌های تخصصی ارجاع داده شده و پس از ارزیابی تخصصی آمادگی تحصیلی نتایج مربوطه در سامانه درج شود. همچنین پس از ارزیابی تخصصی بینایی و شنوایی نتایج آن در برگه تخصصی مربوطه ثبت شده و به اولیاء جهت تحویل به منشی پایگاه اولیه جهت ثبت در سامانه سنجش ارائه می‌شود. در انتها برگه تأییدیه سنجش نوآموز به اولیاء داده - سرویس قلیون دهکده المپیک - می‌شود تا به مدرسه تحویل نمایند.

پرویزی دبیر ستاد سنجش نیز با ذکر این مطلب که شرایط لازم فراهم گردیده است و اولیا محترم جهت سنجش نوآموزان خود هیچگونه دغدغه‌ای نخواهند داشت و در وقت مقرر و طبق نوبت‌دهی به پایگاه مراجعه نمایند بیان نمودند: که جهت نوآموزانی که به هر دلیل نتوانند در روز مقرر به پایگاه سنجش مراجعه نمایند، در زمان ممکن به پایگاه مراجعه کرده و - سرویس قلیون دهکده المپیک - پس از لغو نوبت قبلی مجدد جهت نوبت‌گیری به مدرسه مراجعه نمایند. وی جای دهی مناسب آموزش - سرویس قلیون دهکده المپیک - را از - سرویس قلیون دهکده المپیک - بزرگترین اهداف این طرح خواند و عملکرد شهر تهران را در سال گذشته با توجه به ارزیابی به عمل آمده مطلوب عنوان نمودند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram