تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش آنلاین قلیان الهیه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06282.html

۱۳۹۵/۰۲/۱۴ - ۱۰:۳۱

تاثیر ورزش در زندگی دیابتی‌ها

یک داروساز گفت: ورزش اثرات بسیار مفیدی بر کنترل و پیشگیری از دیابت دارد که از جمله آنها کاهش مقاومت بدن به انسولین و نهایتا بهبود عملکرد انسولین در بدن در طولانی مدت است.

قُل قُل:یک داروساز گفت: ورزش اثرات بسیار مفیدی بر کنترل و پیشگیری از دیابت دارد که از جمله آنها کاهش مقاومت بدن به انسولین و نهایتا بهبود عملکرد انسولین در بدن در طولانی مدت است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، دیابت بر اثر قطع تولید انسولین یا عدم کارکرد مناسب آن در بدن بروز می‌کند، زیرا انسولین هورمونی است که مواد غذایی قندی و نشاسته را در بدن به انرژی تبدیل می کند و گمان می رود که زمینه مساعد ژنتیکی و عوامل محیطی مانند چاقی و بی تحرکی - سفارش آنلاین قلیان الهیه - در ابتلا به این بیماری نقش موثری داشته باشد.

ندا قلی‌زاده، دکترای داروسازی در این باره به خبرنگار ایسنا، گفت: افراد می توانند با انجام آزمایش قند خون ( قند خون ناشتا یا قند خون دو ساعته) متوجه شوند که آیا در - سفارش آنلاین قلیان الهیه - دوره دیابت پنهان قرار دارند یا به طور کامل به دیابت مبتلا شدند.

قلی‌زاده با بیان اینکه انواع دیابت شامل دیابت نوع یک، دیابت نوع - سفارش آنلاین قلیان الهیه - 2 و دیابت حاملگی است، اظهار کرد: در دیابت نوع یک کودکان و نوجوانان به صورت ژنتیکی به - سفارش آنلاین قلیان الهیه - آن مبتلا می‌شوند و جنبه خودایمنی دارد؛ زیرا تولید انسولین در بدن به طور کامل قطع می‌شود و در نتیجه قند موجود نمی تواند وارد سلولها شده و انرژی بدن را تامین کند و همین مسئله موجب افزایش شدید قند خون می شود.

وی با اشاره به اینکه دیابت نوع ۲ در بزرگسالان و به علت نداشتن تغذیه صحیح، کم تحرکی و ژنتیک اتفاق می‌افتد، افزود: در این دسته از مبتلایان، بدن نسبت به انسولین مقاوم می‌شود و در این حالت انسولین ترشح شده تاثیری بر روی جذب قند ندارد یا ترشح آن به میزان کافی صورت نمی‌گیرد.

این کارشناس امور دارویی شبکه بهداشت و درمان بهشهر، درباره دیابت حاملگی، گفت: حدود چهار درصد از کل بانوان در طول زمان بارداری موقتا به این نوع دیابت مبتلا می - سفارش آنلاین قلیان الهیه - شوند که در این صورت ایمن ترین دارویی که زن باردار می تواند استفاده کند، تزریق انسولین است و هیچ خطری برای نوزاد ندارد. البته به این افراد توصیه می شود در دوران بارداری از غذاهای شیرین و پرکالری استفاده نکنند، اما مبتلایان به دیابت نوع 2 اگر فرد رژیم غذایی - سفارش آنلاین قلیان الهیه - صحیح - سفارش آنلاین قلیان الهیه - و انجام - سفارش آنلاین قلیان الهیه - ورزش روزانه را رعایت کند با مصرف داروهای خوراکی، قند در بدن فرد کنترل می‌شود و در غیر این صورت و عدم رعایت موارد ذکر شده، باید انسولین تزریق کند.

قلی زاده اظهار کرد: افراد کم تحرک و چاق در سنین بزرگسالی بیشتر در معرض ابتلا به دیابت هستند، زیرا چربی ها سطح گیرنده های - سفارش آنلاین قلیان الهیه - انسولین را می پوشانند و مانع از جذب آن در خون می شوند که به این صورت قند از طریق ادرار دفع می شود و به همین دلیل افراد مبتلا به دیابت معمولا احساس تشنگی و به دنبال آن پرنوشی و - سفارش آنلاین قلیان الهیه - پرادراری دارند.

این دکتر داروساز گفت: ورزش اثرات بسیار مفیدی بر کنترل و پیشگیری از دیابت دارد که از جمله آنها کاهش مقاومت بدن به انسولین - سفارش آنلاین قلیان الهیه - و بهبود عملکرد انسولین در بدن می‌شودو ورزش در افراد دیابتی موجب کاهش قند خون در کوتاه مدت می‌شود و همچنین تقویت قلب و دستگاه گردش خون را سبب می‌شود؛ موضوعی که برای افراد - سفارش آنلاین قلیان الهیه - دیابتی بسیار حائز اهمیت است.

قلی‌زاده با اشاره به اینکه عدد قند خون نرمال بین 70 تا 100 است، متذکر شد: افراد سالم و مخصوصا کسانی که در خانواده خود سابقه بیماری دیابت دارند باید هر شش ماه یکبار یا حداقل یک بار - سفارش آنلاین قلیان الهیه - در سال - سفارش آنلاین قلیان الهیه - آزمایش قند خون بدهند تا اگر عدد قند خون آنها از حد نرمال خارج شد، بلافاصله با کنترل رژیم غذایی و ورزش خود را از ابتلا به این بیماری دور کنند.

وی افزود: از دیگر نکات مهم در کنترل دیابت اندازه‌گیری قند خون با دستگاه در منزل است؛ زیرا افراد از اثر غذاها یا ورزش‌های مختلف بر روی قند خون خود - سفارش آنلاین قلیان الهیه - با خبر می شوند - سفارش آنلاین قلیان الهیه - و به همین خاطر نوسانات قند خون در فرد افزایش می‌یابد. این اندازه گیری به شرطی که با آموزش های لازم همراه - سفارش آنلاین قلیان الهیه - شود نه تنها این نوسانات، بلکه معدل قند خون را نیز به طور چشمگیری کاهش می دهد.

این کارشناس امور دارویی در شبکه بهداشت و درمان بهشهر با - سفارش آنلاین قلیان الهیه - تاکید بر تاثیر مهم آموزش در کنترل دیابت، اظهار کرد: مطابق استاندارد فدراسیون بین‌المللی دیابت، هر فرد دیابتی باید در سال ۱۵ ساعت آموزش ببیند که البته حتی یک - سفارش آنلاین قلیان الهیه - ساعت آموزش نیز می‌تواند تاثیر چشمگیری در مبتلایان به دیابت داشته باشد.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram