تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش آنلاین قلیون چیتگر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06246.html

۱۳۹۵/۰۲/۲۸ - ۱۶:۲۶

علایم ثانویه آسیب‌های ورزشی را بشناسید

رئیس انجمن جراحان ارتوپدی با اشاره به افزایش آمار آسیب‌های ورزشی، گفت: بسیاری از این آسیب‌ها پس از مدت کوتاهی علایم اولیه آن رفع شده در حالی که عوارض ثانویه در مدت طولانی‌تری نمایان می‌شود.

قُل قُل:رئیس انجمن جراحان ارتوپدی با اشاره به افزایش آمار آسیب‌های ورزشی، گفت: بسیاری از این آسیب‌ها پس از مدت کوتاهی علایم اولیه آن رفع شده در حالی که عوارض ثانویه در مدت طولانی‌تری نمایان می‌شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس،غلامعلی عکاشه اظهار داشت: آسیب‌های ورزشی امروزه در جهان به دلیل اینکه جوانان علاقه‌مند به ورزش‌هایی همچون فوتبال هستند بیشتر شده و در کشور ما نیز این مسئله صادق است.

وی با بیان اینکه متأسفانه بسیاری از بیماران و خانواده‌های آنها آسیب‌های ورزشی را جدی - سفارش آنلاین قلیون چیتگر - تلقی می‌کنند،‌ گفت: این آسیب‌ها ابتدا با درد همراه بوده و بسیاری از مواقع پس از چند روز این درد به طور - سفارش آنلاین قلیون چیتگر - کامل رفع می‌شود و فرد گمان می‌کند که به طور کامل بهبود یافته است در حالی که علایم اولیه از بین - سفارش آنلاین قلیون چیتگر - رفته و عوارض ثانویه پس از چند روز و حتی چند ماه مشخص می‌شود.

به گفته رئیس انجمن جراحان ارتوپدی ایران پارگی رباط داخل زانو، مچ پا، شانه و آرنج از جمله عوارض ورزشی بوده که علایم ثانویه آنها با تأخیر همراه می‌شود لذا افزایش آگاهی خانواده‌ها از این علایم ضرورت دارد.

عکاشه با اشاره به اینکه طب - سفارش آنلاین قلیون چیتگر - ورزشی ایران با همت دکتر رازی رئیس انجمن جراحان زانو، آرتروسکوپی و آسیب‌های ورزشی بسیار ارتقا یافته و در مسیر درست - سفارش آنلاین قلیون چیتگر - علمی در حوزه آموزشی، دانشگاهی و پژوهشی قرار گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: بسیاری از افراد به صورت غیرآکادمیک و در محلات نسبت به انجام ورزش‌های مختلف همچون - سفارش آنلاین قلیون چیتگر - فوتبال اقدام کرده بنابراین افزایش دانش و آگاهی افراد جامعه نسبت به موضوع ‌آسیب‌های ورزشی، علایم و راه‌های درمان آن بسیار حائز اهمیت است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram