تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش الو قلیون زعفرانیه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06351.html

۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۱:۳۵

خُرپف شبانه را جدی بگیرید

دبیر اجرایی پنجمین کنگره بین المللی نارسایی قلب ایران با اشاره به تأثیر اختلالات خواب در ایجاد نارسایی قلبی گفت: کسر خواب در درازمدت نیز ریسک ابتلا به افزایش فشار خون، دیابت و بیماری قلبی را بیشتر می‌کند.

قُل قُل:دبیر اجرایی پنجمین کنگره بین المللی نارسایی قلب ایران با اشاره به تأثیر اختلالات خواب در ایجاد نارسایی قلبی گفت: کسر خواب در درازمدت نیز ریسک ابتلا به افزایش فشار خون، دیابت و بیماری قلبی را بیشتر می‌کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز دکتر سعید علیپور پارسا اظهار داشت: این کنگره 15 تا 17 اردیبهشت ماه در تالار ابوریحان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با حضور جمع زیادی از مهمانان داخلی و خارجی برگزار می‌شود.

وی افزود: محورهای این کنگره پیوند قلب، پیوند همزمان قلب و ریه، تأثیر تغذیه و - سفارش الو قلیون زعفرانیه - دخانیات و بروز بیماری‌های قلبی و ... بوده که این کنگره دارای - سفارش الو قلیون زعفرانیه - امتیاز بازآموزی برای پزشکان متخصص و پرستاران است.

دبیر اجرایی پنجمین کنگره بین المللی نارسایی‌ قلب در ادامه به تأثیر اختلالات خواب در نارسایی قلبی اشاره کرد و گفت: اختلالات خواب سبب انسداد راه هوایی و در نتیجه کمبود اکسیژن‌رسانی به - سفارش الو قلیون زعفرانیه - مغز می‌شود. این مسئله فشار خون را بیشتر کرده و گرفتگی عروق کرونر را به همراه دارد. همچنین طی روز فرد دچار خواب‌آلودگی بوده و این موضوع تأثیر مهمی در تهدید سلامتی فرد دارد.

علیپور پارسا با بیان اینکه موضوع اختلالات خواب و نارسایی قلبی در پنجمین کنگره بین‌المللی نارسایی قلبی مورد بحث و گفت‌وگو قرار می‌گیرد، اظهار داشت: خُرخُر شبانه و اختلالات خواب شامل سن خاصی از افراد نیست و در همه سنین ممکن است بروز کند البته این مسئله در افراد میانسال و بالاتر اندکی - سفارش الو قلیون زعفرانیه - بیشتر بوده و در افراد چاق نیز شایع‌تر است.

به گفته وی، برای رفع اختلالات خواب باید اقدامات لازم صورت گیرد که از جمله این مسائل - سفارش الو قلیون زعفرانیه - کاهش وزن، گاهی نیز ماسک‌های مخصوص برای صورت تجویز می‌شود که هوا را با فشار وارد راه‌های هوایی ریه می‌کند و از این طریق جلوی خُرخُر شبانه گرفته می‌شود.
وی با بیان اینکه - سفارش الو قلیون زعفرانیه - در موارد استثنایی که بیمار به درمان اولیه اختلالات خواب - سفارش الو قلیون زعفرانیه - و خُرخُر شبانه جواب ندهد جراحی برای - سفارش الو قلیون زعفرانیه - آن پیش‌بینی می‌شود، گفت: جراحی عضلات حلق یا جراحی برای رفع چاقی از جمله درمان‌های ثانویه برای خُرخُر شبانه است.

علیپور پارسا اضافه کرد: خُرخُر شبانه عوارض مختلف دیگری همچون بروز دیابت و فشار خون - سفارش الو قلیون زعفرانیه - و همچنین گرفتگی عروق قلب و حملات قلبی را نیز به همراه دارد. از طرفی کسر خواب نیز در درازمدت ریسک ابتلا به فشار خون، دیابت و بیماری قلبی را بیشتر می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: خواب شبانه که کمتر از 5 ساعت باشد برای سلامتی فرد عوارض دارد لذا توصیه می‌شود خواب شبانه کمتر از 6 ساعت نباشد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram