تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش الو قلیون شهرک غرب


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06186.html

۱۳۹۵/۰۳/۱۹ - ۱۷:۲۷

بهترین ورزش در ماه مبارک رمضان چیست؟

ورزشکاران در ماه مبارک رمضان می توانند به ورزش دلخواه خود بپردازند ولی برای جلوگیری از خستگی مفرط و احیاناً مشکلات جسمی باید چند اصل را رعایت کنند.

سلامت - سفارش الو قلیون شهرک غرب - نیوز: ورزشکاران در ماه مبارک رمضان می توانند به ورزش دلخواه خود بپردازند ولی برای جلوگیری از خستگی مفرط و احیاناً مشکلات جسمی باید چند اصل را رعایت کنند.

به گزارش قُل قُل به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، کارشناسان بهداشت و ورزش به روزه داران توصیه می - سفارش الو قلیون شهرک غرب - کنند که - سفارش الو قلیون شهرک غرب - به ورزش های سنگین و خسته کننده همچون پیاده روی ، دوچرخه سواری و ایروبیک نپردازند.
به این ترتیب ورزشکاران می توانند کمی پیش از افطار به ورزش های - سفارش الو قلیون شهرک غرب - دلخواه خود بپردازند تا با خوردن افطار آب و دیگر املاحی را که از دست داده - سفارش الو قلیون شهرک غرب - اند، بازیابند و 2 ساعت پس از افطار نیز زمان مناسبی برای ورزش - سفارش الو قلیون شهرک غرب - کردن است و ورزش کردن در این ساعت انرژی زائدی - سفارش الو قلیون شهرک غرب - را که بدن از افطاری - سفارش الو قلیون شهرک غرب - به دست - سفارش الو قلیون شهرک غرب - آورده است، از بین می برد.

ورزشکاران در ماه مبارک رمضان نباید بیشتر از یک ساعت در روز و بیشتر از 5 - سفارش الو قلیون شهرک غرب - روز در هفته به فعالیت بدنی بپردازند و هنگام آغاز فعالیت های ورزشی ابتدا باید بدن خود را گرم کنند سپس به فعالیت های کششی بپردازند و سرانجام 30 دقیقه تا 40 دقیقه ورزش کنند.


توصیه می شود که ورزشکار در ماه مبارک رمضان پیش از پرداختن به فعالیت ورزشی به دکتر خود مراجعه کند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram