تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش قلیون فوری نیاوران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06106.html

۱۳۹۵/۰۴/۱۳ - ۱۱:۵۶

مواد رنگی موجود در نگهدارنده ها در بدن سم تولید میکند

سلامت نیوز:مواد شیمیایی و رنگی با تولید سم در بدن باعث ایجاد مسمومیت می شوند.جعفریان متخصص تغذیه در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به مواد شیمیایی و نگهدارنده موجود در مواد غذایی اظهار داشت: مواد رنگی موجود در نگهدارنده ها سبب بروز مسمومیت در بدن شده و این کار با تولید...

قُل قُل:مواد شیمیایی و رنگی با تولید سم در بدن باعث - سفارش قلیون فوری نیاوران - ایجاد مسمومیت می شوند.

جعفریان متخصص تغذیه در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران با اشاره به مواد شیمیایی - سفارش قلیون فوری نیاوران - و نگهدارنده موجود در مواد غذایی اظهار داشت: مواد رنگی موجود در نگهدارنده ها سبب بروز مسمومیت در - سفارش قلیون فوری نیاوران - بدن شده و این کار با تولید سم همراه است.

وی ادامه داد: مواد - سفارش قلیون فوری نیاوران - رنگی غیر مجاز روی سیستم ایمنی - سفارش قلیون فوری نیاوران - اثر گذاشته وسبب - سفارش قلیون فوری نیاوران - ایجاد تهوع ،استفراق ،اسهال ،تب در بدن افراد - سفارش قلیون فوری نیاوران - شده که در موارد خیلی حاد منجر به مرگ می شود.

این متخصص تغذیه در خصوص راه های جلوگیری از - سفارش قلیون فوری نیاوران - مسمومیت ، گفت: دقت در نگهداری و پخت غذا و - سفارش قلیون فوری نیاوران - آگاهی یافتن از تاریخ انقضای محصولات ما را در رهایی از مسمومیت یاری می کند.

جعفریان یاد آورشد: تغییرات آب و هوایی(فصلی) خود ذاتا تاثیر گذار نبوده ولی زمینه را برای مسمومیت فراهم می کند.

وی - سفارش قلیون فوری نیاوران - تاکید کرد: در کودکان،افراد سالمند و زنان بار دار ریسک ابتلا به مسمومیت بیشتر است که بهترین اقدام برای این گروه های سنی مراجعه به پزشک و پرهیز از درمان های خودسرانه است.

این متخصص تغذیه عنوان کرد: زنان باردار به علت ضعیف بودن سیستم ایمنی بدن - سفارش قلیون فوری نیاوران - باید از مصرف مواد غذایی چون گوشت نیم پخت ، مرغ ،تخم مرغ و غیره که زمینه را برای مسمومیت فراهم می - سفارش قلیون فوری نیاوران - کند، جلوگیری کنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram