تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره آنلاین قلیان دربند


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06362.html

۱۳۹۵/۰۱/۲۳ - ۱۷:۲۷

آموزش تصویری/با این تمرینات ورزشی در عروسی خود بدرخشید

هر خانمی دوست دارد در روز عروسی خود به زیبایی جلوه کند و بدرخشد. اگر می خواهید هر لباسی که پسند کردید به خوبی در تنتان خود را نشان دهد و روز عروسی همه از دیدن عروسی چون شما میخکوب شوند! باید ورزش کنید. اما چه ورزشی؟

سلامت - شماره آنلاین قلیان دربند - نیوز: هر خانمی دوست دارد در روز عروسی خود به زیبایی جلوه کند و بدرخشد. اگر می خواهید هر لباسی که پسند کردید به خوبی در تنتان خود را نشان دهد و روز عروسی همه از دیدن عروسی چون شما میخکوب شوند! باید ورزش کنید. اما چه ورزشی؟

به گزارش قُل قُل به نقل از سایت دکتر کرمانی، در این مقاله قصد دارم چند ورزش فوق العاده تاثیر گذار را به شما آموزش - شماره آنلاین قلیان دربند - دهم تا با انجام آنها برای روز بزرگ زندگی خود آماده شوید، چه کسی دوست ندارد روز عروسی هیکلی تراشیده داشته باشد؟


لیفت باسن با - شماره آنلاین قلیان دربند - حالت سوپرمن


شماره آنلاین قلیان دربند

اگر لباس عروسی که انتخاب می کنید اندامی است و پشت باز این حرکت قدرتی با توپ طبی کمکتان می کند به کمر و باسن خود شکل دهید تا وقتی چنین لباسی - شماره آنلاین قلیان دربند - را به - شماره آنلاین قلیان دربند - تن می کنید بهترین جلوه را در آن داشته باشید.

روی شکم خود بخوابید، و یک توپ طبی را بین دوپای خود نگه دارید.
عضلات شکم را درگیر کنید، و دست های خود را مستقیم و به طرف روبروی خود بکشید.
همینطور که نفس خود را به طرف داخل می کشید، توپ را بین دو پای خود بفشارید - شماره آنلاین قلیان دربند - و زانو، دستها، و قفسه سینه را از روی زمین بلند کنید. این حالت را تا ۱۰ شماره حفظ کنید، و سپس به آرامی بدن خود را دوباره روی زمین رها کنید.
این حرکت - شماره آنلاین قلیان دربند - را ۱۰ مرتبه تکرار کنید.

سعی کنید چند روز در هفته در میان تمرینات ورزشی خود چند دور - شماره آنلاین قلیان دربند - این حرکت را تکرار کنید تا به خوبی در انجامش قوی شوید و بدنتان شکل بگیرد.


پرواز معکوس

شماره آنلاین قلیان دربند

با این حرکت روی شانه ها، بالای کمر و روی - شماره آنلاین قلیان دربند - بازوها کار کنید چون این قسمت - شماره آنلاین قلیان دربند - ها باید خوش فرم باشند تا در لباس عروس به بهترین شکل ظاهر شوید.

در هر دست خود یک دمبل نگه دارید، و بایستید و پاهای خود را به عرض شانه ها باز کنید. زانوهای - شماره آنلاین قلیان دربند - خود را کمی خمیده نگه دارید. میان تنه خود را به سمت جلو خم کنید طوری که کمرتان تقریبا با سطح زمین موازی شود و دستها زیر شانه ها باشند. برای محافظت - شماره آنلاین قلیان دربند - از پایین کمر - شماره آنلاین قلیان دربند - عضلات شکم خود را به طرف داخل بکشید.
- شماره آنلاین قلیان دربند - همینطور که نفس خود را به طرف بیرون می دهید، دست ها را به طرف دو سمت خود بلند کنید، طوری که با شانه ها در یک خط قرار بگیرند. آرنج های خود را کمی - شماره آنلاین قلیان دربند - خم نگه دارید. برای اینکه بالای کمر را وادار - شماره آنلاین قلیان دربند - به کار کنید، سعی کنید دو تیغه شانه را به طرف هم بکشید. همینطور که نفس را به طرف داخل می کشید، - شماره آنلاین قلیان دربند - به آرامی دمبل ها را به جایی که - شماره آنلاین قلیان دربند - در ابتدا قرار داشتند بازگردانید. این شد یک حرکت.
این حرکت - شماره آنلاین قلیان دربند - را سه دور و در هر دور ۱۰ تا ۱۲ مرتبه تکرار کنید.

لگد به کنار روی چهار دست و پا

شماره آنلاین قلیان دربند

با این حرکت روی عضلات باسن و پهلوهای خود کار کنید، هر دوی این قسمت ها برای - شماره آنلاین قلیان دربند - قرار گرفتن هرچه بهتر در لباس عروسی کمکتان - شماره آنلاین قلیان دربند - می کنند.

حرکت را به حالت چهار - شماره آنلاین قلیان دربند - دست و پا شروع کنید، دست ها درست زیر شانه ها و زانوها نیز درست زیر ران ها قرار بگیرد. زانوها را به حالت ۹۰ درجه خم نگه دارید، پای چپ را از روی زمین بلند کنید تا زمانی که با سطح زمین موازی شود.
در حالی که زانوی سمت چپ را صاف می کنید، ران - شماره آنلاین قلیان دربند - سمت - شماره آنلاین قلیان دربند - چپ را ثابت نگه دارید. با پای چپ یک لگد به طرف همان سمت بزنید. وقتی لگد می زنید اجازه - شماره آنلاین قلیان دربند - ندهید پا پایین بیاید.
زانوی چپ را ۹۰ درجه و به حالت قبل خم کنید، سپس پا را پایین بیاورید. با این کار - شماره آنلاین قلیان دربند - یک حرکت را کامل کردید.
برای هر - شماره آنلاین قلیان دربند - سمت حرکت را سه دور و در هر دور ۲۰ مرتبه تکرار کنید.

دراز کشیدن و حلقه کردن همسترینگ

شماره آنلاین قلیان دربند

این حرکت برای شکل دادن به پشت بدن بسیار عالی است.

به پشت روی زمین دراز بکشید و یک توپ طبی را زیر پاشنه های پا قرار دهید. به حالت پل باسن و ران های خود را بالا ببرید، و همین حالت را در کل تمرین حفظ کنید.
به پاهای خود انعطاف دهید، و پاشنه پاها را به توپ فشار دهید. دست های خود را صاف و در دو سمت خود روی زمین بگذارید تا تعادلتان را حفظ کنند، اما در انجام حرکت از آنها استفاده نکنید.
در حالی که پاشنه های پای خود را - شماره آنلاین قلیان دربند - جمع می کنید، به آرامی توپ را به طرف بدن خود هل دهید. ران و باسن را در - شماره آنلاین قلیان دربند - حالت - شماره آنلاین قلیان دربند - پل نگه دارید، و در حال حرکت اجازه ندهید به سمت زمین کشیده شوند.
سپس به آرامی - شماره آنلاین قلیان دربند - به حالت ابتدایی بازگردید ( پاها را صاف کنید، ران و باسن در حالت پل بماند ) تا یک حرکت را کامل کنید.
این حرکت را سه دور و در هر دور ۱۰ تا - شماره آنلاین قلیان دربند - ۱۵ مرتبه تکرار کنید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram