تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره آنلاین قلیون الهیه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06276.html

۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۴:۵۸

10روش صرفه‌جویی آب

آب مایه حیات است و کمبود آن زندگی موجودات زنده روی زمین را به خطر می اندازد. امروزه، مردم جهان با کمبود آب نوشیدنی تمیز و سالم مواجه هستند و تقریبا یک بیلیون نفر از مردم کشورهای در حال توسعه به آب سالم دسترسی ندارند

قُل قُل:آب مایه حیات - شماره آنلاین قلیون الهیه - است و کمبود آن زندگی موجودات زنده روی زمین را به خطر می اندازد. امروزه، مردم جهان با کمبود آب نوشیدنی تمیز و سالم مواجه هستند و تقریبا یک بیلیون نفر از مردم کشورهای در حال توسعه به آب سالم - شماره آنلاین قلیون الهیه - دسترسی ندارند


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فرادید،آب مایه حیات است و کمبود آن زندگی موجودات زنده روی زمین را به خطر می اندازد. امروزه، مردم جهان با کمبود آب نوشیدنی تمیز و سالم مواجه هستند و تقریبا یک بیلیون نفر از مردم کشورهای در حال توسعه به آب سالم دسترسی ندارند

آب مایه حیات است و کمبود آن زندگی موجودات زنده روی زمین را به خطر می اندازد. امروزه، مردم جهان با کمبود آب نوشیدنی تمیز و سالم - شماره آنلاین قلیون الهیه - مواجه هستند و تقریبا یک بیلیون نفر از مردم کشورهای در - شماره آنلاین قلیون الهیه - حال توسعه به آب سالم دسترسی ندارند. ما که از موهبت آب کافی برخوردار - شماره آنلاین قلیون الهیه - هستیم، باید روش های درست مصرف کردن آن را بیاموزیم و از این مایع باارزش محافظت کنیم.

روش های صرفه جویی آب در خانه
با روش های زیر می توانید از آب به اندازه نیاز استفاده کنید و در عین حال آن را بیهوده هدر ندهید:

* لوله هایی که احتمال نشت دارند را تعمیر - شماره آنلاین قلیون الهیه - کنید. ریختن یک قطره آب در دقیقه به مفهوم هدر رفتن حدود 2000 لیتر آب در سال است.

* هنگام مسافرت رفتن، لوله اصلی شیرآب را ببندید تا اگر در خانه لوله‌ای ترکید یا نشتی داشت، در نبود شما آب هدر نرود.

* - شماره آنلاین قلیون الهیه - لوله‌های آب گرم را عایق‌بندی کنید. این کار در فصل سرما کمک می‌کند که آب درون لوله گرم بماند و شما مجبور نباشید برای رسیدن به آب گرم، شیر آب را باز بگذارید. اما اگر گاهی مجبور شدید شیرآب را بازکرده و منتظر آب گرم بمانید، ظرفی زیر آن قرار داده و - شماره آنلاین قلیون الهیه - از آب سرد اولیه برای آبکشی ظروف یا شستن سبزیجات و آبیاری گلدان و باغچه استفاده کنید.

* آب‌های راکد و اضافی، مانند آب پارچ را که روی میز غذا مانده دور نریزید و برای آبیاری گلدان‌ها - شماره آنلاین قلیون الهیه - یا باغچه تان استفاده کنید.

* دوش حمام را از - شماره آنلاین قلیون الهیه - نوع کم جریان انتخاب کنید. استفاده از چنین دوش‌هایی موجب حدود 75 درصد صرفه‌جویی - شماره آنلاین قلیون الهیه - در - شماره آنلاین قلیون الهیه - مصرف آب می‌شود و البته تا آنجا که امکان دارد زمان دوش گرفتن‌تان را به حداقل، مثلا 3 تا - شماره آنلاین قلیون الهیه - 5 دقیقه برسانید. حتی در شرایط بحران کم آبی می‌توانید مانند نظامی‌ها حمام کنید. یعنی وقتی بدنتان را صابون می‌زنید، دوش را - شماره آنلاین قلیون الهیه - ببندید و موقع آبکشی آن را باز کنید. گاهی استفاده از وان یا تشت در صرفه‌جویی آب بسیار کمک می‌کند.

* موهایتان را هر روز نشویید. اگر به موهایتان ژل یا محصولات دیگر آرایشی نمی‌زنید، بنابر این نیازی نیست که آنها را هر روز بشویید. با این روش نه تنها از حساس و چرب شدن - شماره آنلاین قلیون الهیه - موهایتان جلوگیری می‌کنید بلکه در مصرف - شماره آنلاین قلیون الهیه - آب نیز صرفه‌جویی می‌شود.

* هنگام مسواک زدن دندان‌هایتان، آب شیر را باز نگذارید با این کار مقدار زیادی آب به هدر می‌رود. به جای این کار لیوانی پر از آب کرده و پس از مسواک زدن، دندان‌هایتان را - شماره آنلاین قلیون الهیه - آبکشی کنید.

* هنگام اصلاح، به جای این‌که تیغ را زیر آب روان بگیرید از یک کاسه آب استفاده کنید.

* هنگام شستشوی دست و - شماره آنلاین قلیون الهیه - صورت، شیر - شماره آنلاین قلیون الهیه - آب را با فشار باز نکنید بلکه در حد متعادل و حتی کم باز کنید. با این روش از هدر - شماره آنلاین قلیون الهیه - رفتن آب به مقدار بسیار زیادی جلوگیری می‌کنید. همین کار را می‌توانید هنگام شستن ظروف انجام دهید. در ضمن موقع شستن ظروف با اسکاچ و مایع شوینده شیر آب را ببندید و موقع آبکشی آن را باز کنید. همچنین می - شماره آنلاین قلیون الهیه - توانید از یک لیوان مختص به خود استفاده کنید تا مجبور نباشید مدام آن را بشویید.

* اگر می‌خواهید آب نوشیدنی‌تان خنک باشد، به جای باز کردن شیرآب و هدر دادن آن به مدت چند دقیقه، پارچ آبی در یخچال بگذارید تا همیشه آب خنک در دسترس داشته باشید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram