تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره اجاره آنلاین قلیان


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06320.html

۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۰:۴۹

7 افسانه که می تواند سلامت دیابتی ها را به خطر بیندازد

تصورات غلط درباره عوامل خطر ابتلا به دیابت و علائم آن می تواند زندگی یک فرد دیابتی را تحت تاثیرات جدی و منفی سلامت قرار دهد.

قُل قُل: تصورات غلط درباره عوامل خطر ابتلا به دیابت و علائم آن می تواند زندگی یک فرد دیابتی را تحت تاثیرات جدی و منفی سلامت قرار دهد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت، شناسایی این باورهای غلط و یافتن حقایقی درباره آنها به بیماران دیابتی برای کنترل هرچه بهتر دیابت کمک می کند.

نزدیک به 30 میلیون آمریکایی بیش از دو دهه گذشته مبتلا به دیابت شده اند و شیوع آن در واقع طی این سالها دو برابر شده است اما - شماره اجاره آنلاین قلیان - با وجود این شیوع، اطلاعات غلط این بیماری را احاظه کرده است.

افسانه: - شماره اجاره آنلاین قلیان - دیابت نوع 2 جدی نیست

هر کسی که دیابت نوع 2 دارد، نیاز به تزریق انسولین ندارد ولی این دلیل بر پیچیده نبودن این بیماری نیست. دیابت نوع 2 می تواند یک قاتل خاموش باشد و حتی پیچیده تر از نوع 1 باشد. این - شماره اجاره آنلاین قلیان - بیماری می تواند همراه با سندرم متابولیک و عوامل زمینه ای این سندرم از قبیل فشار خون بالا، بیماری های قلبی، و ... همراه باشد.

افسانه: دیابت نوع 2 به راحتی قابل تشخیص است

نزدیک به 28 درصد افراد مبتلا به دیابت نوع 2 از وجود آن خبر ندارند. در حالی که علائم و نشانه های دو نوع دیابت یک و دو - شماره اجاره آنلاین قلیان - از قبیل افزایش ادرار، تشنگی، تاری دید و ... مشترک است ولی این علائم در دیابت نوع 1 تمایل به شروع چشمگیرتر و ناگهانی تر دارند. در حالی که در دیابت نوع 2 بسیار آهسته تر ظاهر می شوند. قند خون فرد ممکن است در ابتلا به طور خفیف بالا رود و در - شماره اجاره آنلاین قلیان - مرحله پیش - شماره اجاره آنلاین قلیان - دیابت قرار گیرد - شماره اجاره آنلاین قلیان - اما اگر همین میزان کنترل نشود، مشکلات جدی مانند حملات قلبی و دیگر شرایط خطرناک پزشکی را به همراه دارد.

افسانه: ورزش نمی تواند از دیابت نوع 2 پیشگیری کند

بخشی از ماهیت پیشگیری و درمان دیابت نوع 2 ورزش است. ورزش گلوکز را می سوزاند و منجر به کاهش مقاومت به انسولین - شماره اجاره آنلاین قلیان - می شود. - شماره اجاره آنلاین قلیان - ورزش حتی - شماره اجاره آنلاین قلیان - می تواند موثرتر از داروهای دیابت واقع شود و از بروز این بیماری در افراد پرخطر جلوگیری کند.

افسانه: تنها افرادی که اضافه وزن دارند، دیابت می گیرند

اگرچه افراد چاق و دارای اضافه وزن بیشتر در معرض - شماره اجاره آنلاین قلیان - خطر ابتلا به دیابت نوع دو هستند، اما این بیماری در افراد لاغر هم می تواند رخ دهد. - شماره اجاره آنلاین قلیان - سابقه خانوادگی ابتلا به دیابت علاوه بر نژاد، باعث می شود این بیماری چه چاق باشید چه لاغر، شما را در معرض خطر قرار دهد.

افسانه: مصرف زیاد قند باعث بروز دیابت می شود

مصرف زياد و دايمي مواد قندي به‌ خصوص قندهاي ساده، مي ‌تواند در دراز مدت به فرسودگي و خستگي سلول‌ هاي بتا، بينجامد اما اين دليل نمي ‌شود که هرکس قند زياد مصرف مي‌ کند، مبتلا به ديابت مي‌ شود.

افسانه: تزریق انسولین باعث تصلب شرائین می شود

تزريق انسولين به - شماره اجاره آنلاین قلیان - هيچ وجه موجب تصلب شرايين نمي‌ شود. - شماره اجاره آنلاین قلیان - پيش از اين محققان حدس مي ‌زدند که ممکن است تزريق انسولين در ايجاد مشکلات - شماره اجاره آنلاین قلیان - ناشي از تصلب شرايين دخيل باشد و يا خود به نوعي موجب بروز آن و نيز افزايش فشار خون گردد، در حالي که ابدا چنين نيست. حتي باور غلطي وجود دارد که تزريق انسولين موجب افزايش وزن و چاقي مي ‌شود، بنابراين چون يک فرد ديابتي نبايد اضافه وزن داشته باشد، پس مصرف انسولين به هيچ‌ وجه مناسب نخواهد بود. - شماره اجاره آنلاین قلیان - در پاسخ به اين نظريه بايد گفت تمامي ‌محققان بر اين عقيده ‌اند که فوايد مصرف انسولين و اهميت آن در کنترل ديابت و حفظ قندخون در محدوده هدف، بسيار مهم ‌تر از افزايش وزن است.

افسانه: دیابتی ها حتما باید غذاهای - شماره اجاره آنلاین قلیان - خاص استفاده کنند

رژيم غذايي افراد ديابتي، سالم ‌ترين رژيم غذايي براي همه محسوب مي ‌شود زيرا حاوي حداقل ميزان چربي‌ ها (اشباع شده و ترانس)، ميزان متعادلي شکر و نمک، مواد غذايي سبوس‌ دار، سبزي ها و ميوه ‌ها است. در عين حال، اين - شماره اجاره آنلاین قلیان - بحث مطرح است که افراد ديابتي - شماره اجاره آنلاین قلیان - بايد حداقل ميزان مواد نشاسته ‌اي مانند نان، سيب‌ - شماره اجاره آنلاین قلیان - زميني و ماکاروني را مصرف کنند. در اين باره بايد گفت مواد غذايي نشاسته ‌اي، - شماره اجاره آنلاین قلیان - بخشي از يک رژيم - شماره اجاره آنلاین قلیان - غذايي سالم را تشکيل مي ‌دهند. آنچه مهم است، مقدار مصرفي آنهاست. براي اکثر ديابتي ‌ها مصرف 3 تا 4واحد از مواد غذايي حاوي نشاسته اشکال ندارد. همچنين غلات سبوس ‌دار، منابع خوبي براي تامین فيبر مورد نياز بدن نيز به‌شمار مي ‌روند و به حفظ سلامت نيز کمک مي ‌کنند.

منبع: www.health.com

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram