تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره اجاره قلیون اقدسیه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06316.html

۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۲:۳۵

راز سلامتی در دوران پیری

محققان با بررسی آرایه های ژنتیكی، راز سلامتی در دوران پیری را كشف كردند.

قُل قُل: محققان با بررسی آرایه های ژنتیكی، راز سلامتی در دوران پیری را كشف كردند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا، تحقیقاتی كه در سال 2007 با عنوان Wellderly و با هدف - شماره اجاره قلیون اقدسیه - شناسایی متغیرهای ژنتیكی دخیل در سلامتی در طول دوره زندگی آغاز شد، اكنون در برگیرنده نتایج اعمال توالی كامل ژنوم به DNA بیش از 1400 - شماره اجاره قلیون اقدسیه - داوطلب سلامت از شهروندان آمریكایی بین سنین 80 تا 105 سال است.

به گزارش ساینس، این - شماره اجاره قلیون اقدسیه - تحقیقات اولین نمونه از تحقیقاتی است كه با استفاده از توالی ژنوم در مقیاس بزرگ و با هدف بررسی وضعیت سلامت افراد، انجام شده است. در این تحقیقات به جای بررسی عوامل و تاثیرات یك یا چند بیماری بر انسان، محققان به دنبال علل سلامتی پایدار هستند.


برای حصول نتایج موردنظر، محققان با استفاده از یك پلتفرم توالی ژنوم موسوم به Complete Genomics، ژنوم 600 داوطلب تحقیقات Wellderly را كه فاقد هرگونه بیماری از جمله سرطان، سكته، آلزایمر، پاركینسون، دیابت، حمله قلبی و غیره بودند، با ژنوم 1507 - شماره اجاره قلیون اقدسیه - شهروند بالغ عادی - شماره اجاره قلیون اقدسیه - كه نماینده عموم مردم بودند، مقایسه كردند. پس از بررسی روابط خونی و قومی و نژادی، 511 نفر از داوطلبان مسن و 686 نفر از داوطلبان عادی برای تحلیل DNA باقی ماندند و محققان 24 میلیون و 205 هزار و 551 نوع ژن آن ها را با یكدیگر مقایسه كردند.


در نتیجه - شماره اجاره قلیون اقدسیه - این آزمایش معلوم شد خطر ابتلا داوطلبان برنامه Wellderly به آلزایمر و بیماری های قلبی و عروقی در مقایسه با سایرین كمتر است. با وجود این تفاوتی در میزان خطر ژنتیكی ابتلا به حمله قلبی و دیابت نوع 2 بین دو گروه مشاهده نشد.


محققان به این جمع بندی رسیدند كه داوطلبان برنامه Wellderly دارای ویژگی های قومی یا رفتارهای خاصی هستند كه آن ها را در برابر - شماره اجاره قلیون اقدسیه - برخی از بیماری ها محافظت می كند. همچنین آن ها معتقدند ادامه - شماره اجاره قلیون اقدسیه - برنامه تحقیقاتی Wellderly می تواند بینش ژنتیكی موردنیاز برای درك صحیح فرآیند پیری - شماره اجاره قلیون اقدسیه - سالم را فراهم می كند.
مهمترین نتیجه این تحقیقات، شناسایی راهكارهای ژنتیكی حفاظت در برابر بیماری های قلبی و بیماری آلزایمر است.
نتایج این تحقیقات در نشریه Cell منتشر شده است.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram