تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره تحویل آنلاین قلیون


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06343.html

۱۳۹۵/۰۱/۳۰ - ۱۴:۳۸

دانش آموزان در هفته سلامت صبحانه سالم می‌خورند

سخنگوی سازمان غذا و دارو با اشاره به اینکه دانش‌آموزان در هفته سلامت صبحانه سالم دریافت خواهند کرد، گفت: در این هفته طرح «خوب بد زشت» در دبیرستان‌ها برای معرفی و آموزش آفت‌های قرص‌های نیروزا به دانش‌آموزان ارائه می‌شود.

قُل قُل: سخنگوی سازمان غذا و - شماره تحویل آنلاین قلیون - دارو با اشاره به اینکه دانش‌آموزان در هفته سلامت صبحانه سالم دریافت خواهند کرد، گفت: در این هفته طرح «خوب بد زشت» در دبیرستان‌ها برای معرفی و آموزش آفت‌های قرص‌های نیروزا به دانش‌آموزان ارائه می‌شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از تسنیم، محمدهاشمی در نشست سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به برنامه‌های - شماره تحویل آنلاین قلیون - سازمان غذا و دارو در هفته سلامت(یک تا هفت اردیبهشت)، اظهار داشت: در هفته سلامت نشان اهدای ایمنی و سلامت سازمان غذا و دارو به تولیدکنندگان موفق در حوزه صنعت اهدا می‌شود و این نشان یکی از مهمترین برنامه‌های سازمان غذا و دارو - شماره تحویل آنلاین قلیون - برای ارتقای کیفیت فرآورده‌های غذایی در ایران - شماره تحویل آنلاین قلیون - است.

وی همچنین در ادامه با اشاره به رونمایی و راه‌اندازی سامانه سازمان غذا و دارو، عنوان کرد: در این هفته - شماره تحویل آنلاین قلیون - به دانش‌آموزان صبحانه سالم اهدا می‌شود که مراسم آن در یکی از بوستان‌ها برگزار خواهد شد.

سخنگوی سازمان غذا و دارو به برنامه شکوفه‌های سیب سبز با محوریت دانش‌آموزان و - شماره تحویل آنلاین قلیون - مشارکت آموزش و پرورش اشاره کرد و افزود: در این برنامه برای مقاومت میکروبی و مباحث پیشگیری آموزش‌های لازم ارائه می‌شود - شماره تحویل آنلاین قلیون - که خروجی و - شماره تحویل آنلاین قلیون - نتیجه آن در اختیار سازمان بهداشت جهانی قرار می‌گیرد.

هاشمی با تشریح دیگر برنامه‌های متعدد این سازمان به مقوله چراغ راهنمای تغذیه نیز اشاره کرد و گفت: 1.5 - شماره تحویل آنلاین قلیون - تا 2 سال است که بر روی این طرح اقدامات گسترده و جدی صورت گرفته است و صنایع فرآورده‌های غذایی لیبل‌های راهنمای تغذیه با سه رنگ زرد، سبز و قرمز که نشان از مضرات و کالری‌های غذایی است را بر روی فرآوردهای خود بچسبانند.

وی - شماره تحویل آنلاین قلیون - همچنین به برنامه سینما سلامت و در نهایت به طرح «خوب بد زشت» در دبیرستان‌ها اشاره کرد و افزود: در طرح - شماره تحویل آنلاین قلیون - «خوب بد زشت» آفت‌های قرص‌های نیروزا و قاچاق به گروه سنی دانش آموزان دبیرستانی آموزش داده می‌شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram