تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره تحویل قلیون اقدسیه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06254.html

۱۳۹۵/۰۲/۲۵ - ۱۵:۴۱

راهکارهای طب سنتی برای کسانی که با فصل بهار میانه خوبی ندارند

بهار با تمام زیبایی‌ها و طراوتش برای برخی‌ها احساس خوب و انرژی به‌همراه ندارد چرا که آنها در این زمان دچار تغییرات آزاردهنده‌ای می‌شوند. پزشکان طب سنتی برای این دسته از افراد راه حل‌هایی را در نظر دارند که توجه به آنها، تا حد زیادی مشکلاتشان را برطرف خواهد ساخت.

قُل قُل: بهار با تمام زیبایی‌ها و طراوتش برای برخی‌ها احساس خوب و انرژی به‌همراه ندارد چرا که - شماره تحویل قلیون اقدسیه - آنها در این زمان دچار تغییرات آزاردهنده‌ای می‌شوند. پزشکان طب سنتی برای این دسته از افراد راه حل‌هایی را در نظر دارند که توجه به آنها، تا حد زیادی مشکلاتشان را برطرف خواهد ساخت.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه ایران، دکتر نرگس گرجی- پزشک و متخصص طب سنتی بهترین ایده‌ها را برای - شماره تحویل قلیون اقدسیه - مقابله با مشکلات فصل بهار - شماره تحویل قلیون اقدسیه - می‌گوید. به‌ عقیده این متخصص طب سنتی، اعتدال مزاج در این فصل مناسب‌ترین - شماره تحویل قلیون اقدسیه - انتخاب برای تمامی سنین و مزاج‌ها است. پس باید گفت برای آن دسته از کسانی که در فصل زمستان تدابیر مربوط - شماره تحویل قلیون اقدسیه - به سلامت را رعایت نکرده‌اند یا به‌علت افزایش اشتهای زمستانه پرخوری داشته‌اند ورود به بهار خوشایند نیست چرا که در این فصل با انباشت سموم و بیماری روبه‌رو - شماره تحویل قلیون اقدسیه - می‌شوند. همچنین برخی از افراد در فصل بهار با مشکلات و حالت‌های آزاردهنده‌ای - شماره تحویل قلیون اقدسیه - مواجه می‌شوند که دلیل آن را نمی‌دانند در صورتی که مشکلات مطرح شده ریشه‌در زمستانی دارد که گذرانده‌اند چرا که تغذیه نادرست، به انباشت سموم در بدن این افراد منجر شده و در فصل بهار این ضایعات در دستگاه تنفسی به شکل تنگی نفس یا سرفه‌های پراکنده، و پوست به صورت جوش یا بثورات بهاره (دمل در اصطلاح طب سنتی) همراه با خارش و التهاب و در دستگاه عصبی به‌صورت خواب آلودگی بین روز و اختلالات خواب شبانه بروز می‌کند - شماره تحویل قلیون اقدسیه - ضمن اینکه افراد مبتلا به مشکلات عضلانی و مفاصل با مشکلاتی مثل تورم و درد در ناحیه مفاصل و اسپاسم و گرفتگی در ناحیه عضلات روبه‌رو می‌شوند.

راه‌هایی برای پیشگیری
دکتر گرجی خانه - شماره تحویل قلیون اقدسیه - تکانی درونی را مهم‌ترین راهکار در این خصوص می داند و می گوید: معمولاً افراد در زمان انتقال فصل زمستان به بهار، پاکسازی‌هایی را تحت عنوان خانه‌تکانی مورد توجه قرار می‌دهند که به تبعیت از همین سنت، لازم - شماره تحویل قلیون اقدسیه - است هنگام انتقال زمستان - شماره تحویل قلیون اقدسیه - به فصل بهار به خانه تکانی درونی هم بپردازند. مهم‌ترین اصل برای داشتن یک خانه تکانی جامع و کامل، داشتن اجابت مزاج مطلوب و کافی است به این معنا که فرد در طول روز یک تا سه نوبت دفع کامل و بدون احساس درد و التهاب در قسمت تحتانی روده را تجربه کند.

غذاهای بهاره
از زمان‌های قدیم در بخش‌های مختلف کشور - شماره تحویل قلیون اقدسیه - ایران آش‌های بهاره پخته می‌شد که از خواص اصلی این آش‌ها پاکسازی روده بود.
دکتر گرجی یادآور شد: این آش‌ها معمولاً با استفاده از سبزی‌های تند اول بهار مانند والک تهیه می‌شود و بلغم و رطوبت را از جداره‌معده و روده پاکسازی می‌کنند.
وی در ادامه به مناطق کوهپایه‌ای - شماره تحویل قلیون اقدسیه - مانند شهر تهران اشاره کرد که - شماره تحویل قلیون اقدسیه - با آغاز فصل بهار، رویش سبزی‌های محلی در اطراف شهر زمینه را برای ساکنان آن فراهم می‌کند تا بتوانند با تهیه آش‌های پاک کننده، مشکلات بهاره بدن خود را کاهش دهند.
وی مهم‌ترین ویژگی‌ این آش‌ها را تک حبوبات بودن آنها دانست و گفت: در تهیه - شماره تحویل قلیون اقدسیه - این آش‌ها از یک یا حداکثر دو نوع حبوبات استفاده می‌شود که بهتر است ماش یا عدس باشد. لازم به ذکر است استفاده از کشک، رشته و حبوبات فراوان خاصیت پاکسازی آش را - شماره تحویل قلیون اقدسیه - تضعیف می‌کند و حتی در برخی افراد زمینه بروز یبوست را به وجود - شماره تحویل قلیون اقدسیه - می‌آورد.
دکتر نرگس گرجی شیوه صحیح برای طبخ این نوع آش‌ها را اینچنین معرفی کرد: سبزی غالب این آش ها جعفری و گشنیز است و افرادی که - شماره تحویل قلیون اقدسیه - مزاج سرد دارند، باید با اضافه کردن تره یا کمی پیاز، مزاج آش را گرمتر کنند.
همچنین استفاده از گوشت پرندگان و افزودن روغن زیتون درانتهای طبخ آش به عنوان روغن پایه بسیار مفید است علاوه بر این آن دسته از افرادی که دچار التهابات پوستی و آلرژی هستند با افزودن آلوبخارا، برگ هلو یا زردآلو بر مشکل خود فائق آیند و - شماره تحویل قلیون اقدسیه - در خصوص افرادی که به‌دلیل سردی یا نفخ قادر به مصرف این خوراکی‌ها نیستند استفاده از - شماره تحویل قلیون اقدسیه - هویج به‌عنوان چاشنی همراه توصیه می‌شود.به آن دسته از افرادی هم که در انتهای فصل زمستان با علائم سرماخوردگی شدید و ترشحات زیاد روبه‌رو می‌شوند استفاده از - شماره تحویل قلیون اقدسیه - یک یا دو حبه سیر به صورت رنده شده در آش هنگام طبخ، توصیه می‌شود.
توجه به - شماره تحویل قلیون اقدسیه - این نکته مهم است که به مدت 2 تا 3 روز در وعده ناهار مصرف این نوع آش سفارش می‌شود.وی ادامه داد: استفاده از نخود آب طبی یکی دیگر از ترکیبات - شماره تحویل قلیون اقدسیه - غذایی مفید و کارآمد برای تقویت عملکرد دستگاه گوارشی است.
نخود - شماره تحویل قلیون اقدسیه - آبگوشتی را به مدت 12 تا 24 ساعت خیسانده و سپس به همراه - شماره تحویل قلیون اقدسیه - آب فراوان بپزید تا پوسته از نخود جدا شود. در این مرحله نخود و آب را از یکدیگر - شماره تحویل قلیون اقدسیه - جدا کرده و محلول صاف آب - شماره تحویل قلیون اقدسیه - نخود به دست آمده را در ظرفی جداگانه، با اضافه کردن چاشنی‌های مناسب مانند کمی دارچین، زیره سبز و نمک قوام آورده و همراه نان سنگک برای 4 روز در وعده ناهار مصرف شود.
تکرار مصرف این غذا در وعده‌های ناهار و شام موجب کاهش بلغم، چربی‌های شکم و لگن خواهد شد. ضمن اینکه برای - شماره تحویل قلیون اقدسیه - از بین بردن ضعف و خستگی افراد مبتلا به کم خونی بسیار مناسب است.


خوراکی‌های پاکسازی کننده
دکتر گرجی مصرف برگه‌های خشک شده هلو، زردآلو و آلوبخارا را - شماره تحویل قلیون اقدسیه - در افراد مبتلا به حرارت زیاد، به جای - شماره تحویل قلیون اقدسیه - دانه‌های روغنی مناسب دانست. باید به خاطر داشت آجیل‌های نوروزی که بادام، پسته، فندق و خشکباری از این دست هستند موجب افزایش حرارت خون شده و زمینه التهابات بهاره را تشدید می‌کند.
افراد مبتلا به آلرژی بهاره باید از خوردن این دانه‌های روغنی در این زمان پرهیز کنند. زیرا فصل مناسب مصرف آجیل در این افراد، ماه‌های سرد سال است.

تغییرسبک زندگی
منظور از فصل بهار، فصلی با مزاج معتدل مایل به کمی گرمی و رطوبت است که در مناطق مختلف ایران - شماره تحویل قلیون اقدسیه - به لحاظ تقویمی - شماره تحویل قلیون اقدسیه - متفاوت است. کما اینکه در مناطق جنوبی فصل بهار، از اوایل زمستان و در مناطق کوهستانی از اوایل اردیبهشت ماه آغاز می‌شود.
دکتر نرگس گرجی در انتها افزود: کاهش مدت زمان خواب، فاکتور دیگری است که باید به آن توجه شود تا - شماره تحویل قلیون اقدسیه - فرد سبک زندگی بهاره درستی داشته باشد. از آنجا که در فصل زمستان مدت زمان تاریکی هوا و خواب افراد طولانی‌تر است. در حالی که باید توجه داشت با افزایش فاصله طلوع و غروب خورشید لازم است از میزان خواب به خصوص در افرادی که مشکلات ناشی از رطوبت - شماره تحویل قلیون اقدسیه - و التهابات بیشتری - شماره تحویل قلیون اقدسیه - را تجربه می‌کنند، کاسته شود. علاوه بر این هیجانات منفی و تجربه خشم و هیجاناتی که زمینه حرارت را در بدن - شماره تحویل قلیون اقدسیه - ایجاد می‌کنند، در فصل بهار - شماره تحویل قلیون اقدسیه - موجب خروج بدن از حالت اعتدال می‌شود. از این رو وارد شدن به - شماره تحویل قلیون اقدسیه - دامان طبیعت توجه به رویش گیاهان، گوش سپردن به صداهای طبیعت، جویبار، آبشار - شماره تحویل قلیون اقدسیه - و نوای پرندگان موهبت‌هایی به حساب می‌آیند که موجبات افزایش نشاط و انبساط خاطر را فراهم می‌کند و میزان هیجانات منفی را پائین می‌آورد.
به همین خاطر است که در سفارش‌های اسلامی و طب سنتی بر این موضوع تأکید شده است.
گفت پیغمبر به اصحاب کبار
تن مپوشانید از باد بهار
کانچه با برگ درختان می‌کند
با - شماره تحویل قلیون اقدسیه - تن و جان شما آن می‌کند
ورزش‌های سبک، پیاده‌روی و نرمش‌های صبحگاهی و پیاده‌روی آرام هنگام غروب، بسیار مؤثر است.در پیش گرفتن رژیم غذایی مناسب به گونه‌ای که طعم غالب در آن طعمی متعادل از ترشی و شیرینی (ملس) باشد برای پخت اکثر غذاهای بهاره توصیه می‌شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram