تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره تحویل قلیون در محل


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06348.html

۱۳۹۵/۰۱/۲۹ - ۱۵:۴۸

مهمترین شروط تندرستی از نظر طب سنتی

ک دستیار دکترای تخصصی طب سنتی دانشگاه شاهد گفت: از مهم‌ترین شروط تندرستی، و پایه درمان بسیاری از بیماری‌ها، رعایت حد اعتدال در خوردن و آشامیدن است و باید دانست که خوردن، تفریح نیست!

قُل قُل:یک دستیار دکترای تخصصی طب سنتی دانشگاه شاهد گفت: از مهم‌ترین شروط تندرستی، و پایه درمان بسیاری از بیماری‌ها، رعایت حد اعتدال در خوردن و آشامیدن است و باید دانست که خوردن، تفریح نیست!

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم, ناصر رضایی پور درباره پُرخوری اظهار داشت: پُرخوری، از مهم‌ترین علل گسترش بیماری‌های مختلف است.

به گفته وی بسیاری از بیماری‌های بشر امروز نیز، ناشی از پُرخوری، باهم‌خوری یا برهم‌خوری است.

افراد سالم دو وعده در روز، در آغاز و پایان روز، غذا بخورند

یک دستیار دکترای تخصصی طب سنتی دانشگاه شاهد ادامه داد: در کتب و منابع اصیل پزشکی پارسی، توصیه شده افرادی که مشکل جسمانی خاصی ندارند، دو وعده در روز، در آغاز و پایان روز، غذا بخورند که دقیقا منطبق بر الگوی تغذیه‌ای رمضان است.

رضایی پور افزود: در حدیثی از پیامبر اکرم نقل شده که "کم بخورید و کم بیاشامید تا از - شماره تحویل قلیون در محل - ساکنان آسمان‌ها برتری جوئید." همچنین - شماره تحویل قلیون در محل - گفته شده که دو وعده در روز خوردن، حد اعتدال است و کردار دانشمندان.

وی خاطرنشان کرد: جناب سعدی نیز در باب هشتم کتاب - شماره تحویل قلیون در محل - گران‌سنگ گلستان آورده‌اند که "حکیمان دیردیر خورند، و عابدان نیم‌سیر، و زاهدان سدّ رمق، و جوانان تا طبق برگیرند، و پیران تا عرق بکنند، اما قلندران - شماره تحویل قلیون در محل - چندان‌که در معده جای نفس نماند و بر سفره روزی کَس!"

رعایت حد اعتدال در خوردن و آشامیدن پایه درمان بسیاری از بیماری‌ها

یک دستیار دکترای تخصصی طب سنتی دانشگاه شاهد یادآور شد: از مهمترین شروط تندرستی، و پایه درمان بسیاری از بیماری‌ها، رعایت حد اعتدال در خوردن و آشامیدن است و باید دانست که خوردن، تفریح نیست!


- شماره تحویل قلیون در محل -
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram