تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سرویس آنلاین قلیان


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06319.html

۱۳۹۵/۰۲/۰۶ - ۱۱:۳۵

۶۰درصد مردان تهرانی اضافه وزن دارند

وزیر بهداشت اعلام کرد: با این روند و بدون توجه به پیشگیری، تا یک دهه آینده ۲۵۰۰ میلیارد تومان باید پول دیالیز بدهیم.

قُل قُل:وزیر بهداشت اعلام کرد: با این روند و بدون توجه به پیشگیری، تا یک دهه آینده ۲۵۰۰ میلیارد تومان باید پول دیالیز بدهیم.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، دکتر سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت در پنجمین روز از هفته سلامت در دیدار با اعضای شورای عالی خانه هنرمندان گفت: وزارت بهداشت تا حد ممکن پیگیر وضعیت - شماره سرویس آنلاین قلیان - سلامت هنرمندان خواهد بود ولی متولی اصلی هنرمندان وزارت ارشاد است و اگر بخواهیم مشکلات این هنرمندان در حوزه سلامت و درمان حل شود، باید همکاری لازم بین سه - شماره سرویس آنلاین قلیان - وزارتخانه ارشاد، رفاه و بهداشت وجود - شماره سرویس آنلاین قلیان - داشته باشد.

دکتر هاشمی - شماره سرویس آنلاین قلیان - با اشاره به اقدامات مقطعی و رها شده قبلی برای هنرمندان ادامه داد: نمی‌خواهیم کارهای انجام شده در این حوزه مقطعی باشد، و اقداماتی مثل بیمه هنرمندان نیمه کاره رها شود.


وزیر بهداشت درباره پوشش بیمه سلامت - شماره سرویس آنلاین قلیان - ایرانیان برای هنرمندان کشور گفت: برای پوشش بیمه ای هنرمندانی که بیمه درمانی ندارند مشکلی وجود ندارد و دفتر ریاست جمهوری هم حتماً کمک می‌کند.


دکتر هاشمی در صحبت های خود به وضعیت دو هنرمند مطرح کشور محمدرضا شجریان و عباس کیارستمی اشاره کرد و گفت: یکی از مشکلات ما در خصوص سلامت هنرمندانمان این است آنها متأسفانه در مرحله‌ای متوجه بیماری خود می‌شوند و مراجعه می کنند که زمان زیادی از دست رفته و گاهی حتی اقدامات درمانی ما چندان مؤثر نیست.


وی گفت: حال - شماره سرویس آنلاین قلیان - عمومی کیارستمی روبه بهبود است و به نظر نمی رسد بعد از طی دوره نقاهت مشکل خاصی برای او وجود داشته - شماره سرویس آنلاین قلیان - باشد.
وزیر بهداشت خاطرنشان کرد: ما به دنبال یک ساختار نظامند برای - شماره سرویس آنلاین قلیان - ارایه خدمت به هنرمندان هستیم تا بتوانیم خدمات درمانی مطلوب را به جامعه هنری ارائه کنیم و - شماره سرویس آنلاین قلیان - امیدواریم معاونت اجتماعی پیگیری لازم را انجام دهد.


دکتر هاشمی در ادامه صحبت های خود خطاب به هنرمندان گفت: شما می توانید آنچه را که به سلامت مردم مربوط می‌شود هدایت کنید و می توانید در حوزه های مختلف از جمله آگاهی‌بخشی، هشدار و توانمندسازی ایفای نقش کنید، زیرا نقش - شماره سرویس آنلاین قلیان - وزارت بهداشت معمولا از جایی آغاز می شود که آسیب و بیماری ایجاد شده ولی شما در - شماره سرویس آنلاین قلیان - جامعه و در بین مردم هستید؛ و می توانید به عنوان مثال نسبت به اینکه مردم سال به سال چاق‌تر و پیرتر می‌شوند و یا مسائل روحی و آسیب‌های اجتماعی موجود برخورد مناسب داشته باشید.


وزیر بهداشت گفت: تا امروز حدود 10.5 میلیون نفر تحت پوشش بیمه رایگان قرار گفته اند اما نمی توان به این اکتفا کرد، ما باید به اصل پیشگیری توجه کنیم و جامعه - شماره سرویس آنلاین قلیان - هنری می‌تواند به این حوزه و مسائلی مثل اعتیاد، ایدز، سیگار و چاقی ورود پیدا کند.


وی - شماره سرویس آنلاین قلیان - در ادامه به ارایه آمارهای مربوط به سلامت ایرانیان پرداخت و گفت: در تهران نزدیک به 60 درصد افراد میانسال اضافه وزن دارند و متوسط چاقی در کشور ما 40 درصد است که هر دهه نیز بر این - شماره سرویس آنلاین قلیان - میزان افزوده می شود.


دکتر - شماره سرویس آنلاین قلیان - هاشمی با اشاره به سبک زندگی در کشور ادامه داد: مردم ما از پرخوری رنج می‌برند و به طور معمول 30 درصد کالری دریافت شده روزانه مازاد نیاز است و در انتخاب غذاهایی هم که مصرف می کنیم، درست عمل - شماره سرویس آنلاین قلیان - نمی کنند و توصیه های ما را هم در این زمینه جدی نمی گیرند.


وی با اشاره به نقش هنرمندان در تصحیح - شماره سرویس آنلاین قلیان - سبک زندگی مردم گفت: طبق آمارهای رسمی 90 درصد سرطان ریه به دلیل مصرف سیگار و دخانیات و همچنین سکته‌های قلبی و مغزی به دلیل چاقی است؛ ما حدود 10 میلیون بیمار مبتلا به فشار خون بالا داریم، همچنین - شماره سرویس آنلاین قلیان - 5 میلیون مبتلا به - شماره سرویس آنلاین قلیان - دیابت و به همین تعداد نیز افراد در معرض این بیماری، بنابراین - شماره سرویس آنلاین قلیان - باید در این موارد فرهنگسازی صورت بگیرد و هنرمندان می‌توانند در این زمینه کمک کنند.


دکتر هاشمی هشدار داد که اگر پیشگیری را رواج ندهیم، مردم ایران پیرتر می‌شوند و در - شماره سرویس آنلاین قلیان - ادامه گفت: با این وضعیت در 35 سال آینده که جمعیت بالای 60 سال ما 3 برابر می‌شود، اکثراً به بیماری‌های صعب العلاج و سرطان‌ها و سکته‌ها مبتلا می‌شوند. همچنین برآوردها نشان - شماره سرویس آنلاین قلیان - می دهد که اگر با همین روند پیش برویم، ظرف یک دهه آینده باید 2500 میلیارد تومان پول دیالیز بدهیم، بنابراین اگر جامعه سالمی می خواهیم باید مردم سالمی داشته باشیم و در این مسیر هنرمندان جامعه ما نیز نقش بسزایی دارند.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram