تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سفارش قلیان در محل


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06324.html

۱۳۹۵/۰۲/۰۵ - ۱۴:۵۹

آموزش و شناسایی بیماران دیابتی در زیرگذر تئاتر شهر

معاون فر هنگی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: همزمان با هفته سلامت، معاونت فرهنگی و اجتماعی مترو تهران با همکاری دانشگاه علوم پزشکی واحد غذا و دارو طرح غربالگری دیابت را در دستور کار خود قرار داد .

قُل قُل:معاون فرهنگی اجتماعی شرکت بهره برداری مترو تهران گفت: همزمان با هفته سلامت، معاونت فرهنگی و اجتماعی مترو تهران با همکاری دانشگاه علوم پزشکی واحد غذا و دارو طرح غربالگری دیابت را در دستور کار خود قرار داد .

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، محمد صائبی افزود: این طرح با هدف شناسایی بیماران دیابتی و آموزش صحیح مقابله با این بیماری در زیرگذر فرهنگی تئاترشهر برگزار می‌شود.

بنا براعلام روابط عمومی مترو، وی با اشاره به اینکه در این هفته سعی شده تا شهروندان بتوانند در مسیر رفت آمد خود با این بیماری آشنا شوند تصریح کرد: بخش‌های متنوعی در قالب غرفه های چون، معرفی محصولات درمانی دیابت، طب سنتی، دیابت کودکان به همراه میز مشاوره و ویزیت رایگان، تربیت بدنی، اطلاع رسانی تجویز دارو در زیر گذر فرهنگی تئاتر شهر برپا - شماره سفارش قلیان در محل - است و مشاورین در روزهای 4و 5 اردیبهشت از ساعت 8 صبح الی 21 در محل برگزاری نمایشگاه حضور دارند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram