تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون ذغال روشن درب منزل


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06274.html

۱۳۹۵/۰۲/۱۵ - ۱۷:۱۵

بیش از 60 درصد تهرانی ها فعالیت فیزیکی ندارند

سلامت نیوز:معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: بیش از 60 درصد تهرانی ها و 40 درصد کل کشور فعالیت فیزیکی ندارند. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، دکتر محمد باقر لاریجانی در بیست و هفتمین کنگره سالانه انجمن فیزیوتراپی ایران گفت: باتوجه به بیش از 60 درصد تهرانی ها فعالیت فیزیکی ندارنداینکه...

قُل قُل:معاون آموزشی وزارت بهداشت گفت: بیش از 60 درصد تهرانی ها و 40 درصد کل کشور فعالیت فیزیکی ندارند.

به گزارش خبرگزاری صدا وسیما، دکتر محمد باقر لاریجانی در بیست و هفتمین کنگره سالانه انجمن فیزیوتراپی ایران گفت: باتوجه به بیش از 60 درصد تهرانی ها فعالیت فیزیکی ندارنداینکه الگوی زندگی و - قلیون ذغال روشن درب منزل - فعالیت های جامعه به شکل غلطی تغییر یافته است به نظر می رسد - قلیون ذغال روشن درب منزل - سریعتر باید درباره مشکل اضافه وزن و کم تحرکی راهکاری مناسب یافت.

وی افزود: به این منظور سندی در وزرات بهداشت در قالب یک بسته به منظور بررسی وضع زندگی مردم ایران در حال تدوین و نهایی شدن است.

لاریجانی با بیان اینکه شیوع دیابت در کشور ما نسبت به سایر کشورهای منطقه رشد بیشتری داشته است ادامه داد: ‌سازمان جهانی بهداشت اعلام کرده است که بیش از 25 درصد مرگ و میرهای قبل از 70 سال را می توان - قلیون ذغال روشن درب منزل - با تغییر سبک زندگی و افزایش تحرک - قلیون ذغال روشن درب منزل - پیشگیری کرد به نظر می رسد این موضوع - قلیون ذغال روشن درب منزل - در کشور ما ضرورت دارد که هر - قلیون ذغال روشن درب منزل - چه سریعتر آموزش داده شود.

معاون آموزشی وزارت بهداشت - قلیون ذغال روشن درب منزل - و درمان افزود: این - قلیون ذغال روشن درب منزل - وزارتخانه در استان های مختلف کشور برنامه هایی در جهت پیشگیری از بیماری های غیرواگیر همچون دیابت ، فشار خون و چاقی دارد.

وی با بیان اینکه رشته فیزیوتراپی در زمینه پیشگیری از بروز عارضه های اسکلتی و عضلانی می تواند تاثیری مثبت در سلامت جامعه داشته باشد گفت: 20 دپارتمان آموزشی در کشور این رشته را تدریس می کنند و 6 هزار فارغ التحصیل رشته فیزیوتراپی در کشور داریم.

لاریجانی افزود:‌ باید - قلیون ذغال روشن درب منزل - به سمتی پیش رویم که این رشته توسعه بیشتری یابد و به عنوان راهکاری برای مقابله با سالمندی جمعیت کشور از آن بهره گرفت.

وی با بیان اینکه با گسترش سالمندی چهره بیماری ها - قلیون ذغال روشن درب منزل - نیز تغییر می کند گفت: ‌این رشته نباید از فناوری های روز دنیا عقب بماند و طرح تحول آموزشی و پزشکی باید به گونه - قلیون ذغال روشن درب منزل - ای طراحی شود که جایگاه این رشته در دانشگاه های کشور ارتقا یابد.

معاون آموزشی وزارت بهداشت ادامه داد:‌رتبه ایران در تولید مقالات پزشکی 17 تا 21 در جهان است - قلیون ذغال روشن درب منزل - که مقالات مرتبط با این رشته جایگاه بسیار خوبی در این - قلیون ذغال روشن درب منزل - رتبه بندی دارد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram