تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون ذغال روشن شهرک غرب


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06199.html

۱۳۹۵/۰۳/۱۲ - ۱۶:۱۸

5 نشانه جدی پزشکی که نباید از آنها چشم پوشی کنید

بسیاری از دردها نشان دهنده مشکلی جدی در سلامت بدن نیستند اما برخی علائم وجود دارند که حتما نیاز به مراجعه سریع به پزشک و معاینات دقیق دارند.

قُل قُل:بسیاری از دردها نشان دهنده مشکلی جدی در سلامت بدن نیستند اما - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - برخی علائم وجود دارند - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - که حتما نیاز به مراجعه سریع به - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - پزشک و معاینات دقیق دارند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت ،شما باید به پزشک مراجعه کنید اگر با هر کدام از 5 علامت و نشانه زیر مواجه شدید:

ضعف در - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - پاها و بازوها: احساس ضعف و بی حسی در بازو، ساق پا و یا صورت می تواند نشانه ای از یک سکته مغزی باشد بخصوص اگر این احساس در یک طرف بدن باشد. عدم حفظ تعادل، احساس سرگیجه یا مشکل در راه رفتن نیز می تواند نشانه ای از سکته مغزی باشد. شما باید همچنین اطرافیان خود را مطلع کنید اگر: نمی توانید به خوبی ببینید، احساس سردرد شدید، - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - گیجی و یا مشکلا در - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - صحبت کردن یا درک دارید. اگر این علائم مرتبط با سکته مغزی باشد، باید حداقل ظرف 4.5 که زمان طلایی محسوب می شود، برای جلوگیری از خطر ابتلا به ناتوانی های طولانی - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - مدت ناشی از این سکته، اقدامات درمانی صورت گیرد.

درد در قفسه سینه: هر گونه درد در قفسه سینه - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - بخصوص اگر همراه با عرق - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - کردن، فشار، تنگی نفس، یا تهوع باشد، نیاز به مراجعه سریع به پزشک دارد. درد قفسه سینه می تواند نشانه ای - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - از بیماری - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - های قلبی یا حمله قلبی باشد بخصوص اگر شما این - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - احساس را بعد از یک فعالیت بدنی شدید - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - داشته باشید. همچنین این علائم می تواند نشانه ای از حرکت یک لخته خون به سمت ریه باشد. اگر در قفسه سینه خود احساس فشار و سنگینی می کنید، یا اگر درد این ناحیه از بدن برای بیش از چند دقیقه طول می کشد و یا از بین می رود و دوباره شروع می شود، سعی نکنید آن را - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - نادیده بگیرید.

حساسیت به لمس و درد در پشت ساق پا: این - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - علامت می تواند نشانه ای از بروز یک لخته خون در پا باشد که از آن به - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - نام ترومبوز ورید عمقی یاDVTیاد می شود. این علامت بعد از مدت زمان طولانی نشستن در هواپیما یا بی تحرکی طولانی در اثر بیماری رخ دهد. اگر لخته خون رخ داده باشد، شما ممکن است درد بیشتری در زمان ایستادن یا راه رفتن احساس کنید. تورم نیز ممکن است همراه با لخته رخ دهد. حساسیت به لمس بعد - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - از ورزش طبیعی است اما اگر همراه با قرمزی یا احساس گرما و تورم باشد، باید حتما فورا با پزشک تماس گرفت. چون اگر لخته وارد جریان خون - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - شود، با عوارض جدی همراه خواهد بود.

وجود خون در ادرار: اگر این علامت را همراه با احساس درد در یک سمت از بدن خود داشتید، - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - با پزشک تان فورا تماس بگیرید چون شاید نشانه ای از ابتلا به سنگ کلیه باشد. سنگ کلیه - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - یک کریستال کوچک ساخته شده توسط مواد معدنی و نمک در کلیه است در لوله های ادرار در - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - حال حرکت است. پزشک شما ممکن است برای مشاهده سنگ تصویربرداری با اشعه ایکس یا سونوگرافی را تجویز کند. بسیاری از سنگ های کلیه خود به خود دفع می شوند - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - اما گاهی نیاز به مداخلات پزشکی است. در عین حال اگر شما خون در ادرار مشاهده کردید و نیاز فوری و مکرر به - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - دفع ادرار به همراه سوزش - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - داشتید، ممکن است به عفونت شدید کلیه یا مثانه مبتلا شده باشید. وجود خون در ادرار بدون احساس درد نیز نشانه ای از ابتلا به سرطان کلیه یا مثانه است و نیاز فوری به مراجعه به پزشک دارد.

خس خس سینه: مشکلات تنفسی باید فورا - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - درمان شوند. اگر شما خس خس سینه را به همراه شنیدن صدای سوت در سینه هنگام تنفس تجربه می کنید، فورا به پزشک تان اطلاع دهید. این علائم می تواند نشانه ای از ابتلا به آسم - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - یا بیماری ریوی، و یا آلرژی شدید در اثر قرار گرفتن در - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - معرض مواد شیمیایی باشد. - قلیون ذغال روشن شهرک غرب - خس خس سینه البته می تواند با ذات الریه یا برونشیت و در موارد شدید با پنومونی در ارتباط باشد.
منبع:www.webmd.com


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram