تهران و شهرستان ها
لوگو

قلیون یک بار مصرف فرحزاد


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06172.html

۱۳۹۵/۰۳/۲۴ - ۱۰:۳۷

تاثیر رنگ نور بر سرعت به خواب رفتن

تیمی از محققان دانشگاه آکسفورد نشان داده اند که چگونه رنگ های مختلف نور می تواند بر توانایی خواب تاثیر گذارد.

قُل قُل:تیمی از محققان دانشگاه آکسفورد نشان - قلیون یک بار مصرف فرحزاد - داده اند که چگونه رنگ های مختلف نور می تواند بر توانایی خواب تاثیر گذارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، محققان دانشگاه آکسفورد به سرپرستی دکتر - قلیون یک بار مصرف فرحزاد - استوارت پیرسون، موش ها را در مقابل سه رنگ متفاوت نور شامل بنفش، آبی و سبز قرار دادند.

دکتر پیرسون در این مورد می گوید: «زمانیکه ما موش ها را در طول شب در مقابل نور قرار دادیم، موجب شد که آنها به خواب روند. همزمان سطح کورتیکوسترون، هورمون استرس تولیدشده از طریق غده فوق کلیوی که موجب انگیختگی-بیداری - قلیون یک بار مصرف فرحزاد - می شود، نیز افزایش یافت.»

براساس داده های موجود در مورد نقش ملانوسپین (رنگدانه پروتئین شبکیه ای حساس به نور) در خواب، آنها انتظار داشتند که رنگ آبی با بالاترین - قلیون یک بار مصرف فرحزاد - سرعت موجب القاء خواب شود، چراکه طول موج نور آبی (۴۷۰ نانومتر) نزدیک ترین طول موج به اوج حساسیت رنگدانه (در حدود ۴۸۰ نانومتر) است.

اما یافته ها نشان داد رنگ سبز به سرعت موجب ایجاد حالت خواب می شود (بین یک تا ۳ دقیقه). رنگ های آبی و بنفش موجب تاخیر در آغاز خواب می شوند. شروع زمان خواب برای رنگ آبی بین ۱۶ تا ۱۹ دقیقه و برای رنگ بنفش بین ۵ تا ۱۰ دقیقه است.

همین آزمایش را محققان بر روی موش های فاقد رنگدانه ملانوسپین - قلیون یک بار مصرف فرحزاد - نیز انجام دادند. نتیجه بر روی آنها معکوس بود. در این موش ها رنگ آبی به سرعت موجب شروع خواب شد و بعد از آن - قلیون یک بار مصرف فرحزاد - رنگ - قلیون یک بار مصرف فرحزاد - های سبز و بنفش.
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram