تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت آنلاین قلیون در محل


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06339.html

۱۳۹۵/۰۱/۳۱ - ۱۶:۳۷

۷ دقیقه‌ای که شنوایی‌تان را مختل می‌کند

نایب رئیس انجمن علمی شنوایی شناسی ایران با تشریح بدترین هدفون‌ها برای شنوایی‌ گفت: اگر افراد بیش از ۷ دقیقه در مواجه با صدای بیشتر از ۱۲۰ دسی بل قرار گیرد دچار آسیب شنوایی می‌شود.

قُل قُل:نایب رئیس انجمن - قیمت آنلاین قلیون در محل - علمی شنوایی شناسی ایران با تشریح بدترین هدفون‌ها برای شنوایی‌ - قیمت آنلاین قلیون در محل - گفت: اگر افراد بیش از ۷ دقیقه در مواجه با - قیمت آنلاین قلیون در محل - صدای بیشتر از ۱۲۰ دسی بل قرار گیرد دچار آسیب شنوایی - قیمت آنلاین قلیون در محل - می‌شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم، سعید ملایری - دبیر اجرایی پانزدهمین کنگره شنوایی شناسی ایران که از 28 تا 31 اردیبهشت ماه جاری در هتل المپیک تهران برگزار می‌شود، اظهار داشت: یکی از محورهای اصلی کنگره پانزدهم بحث تاثیر صدا بر سیستم شنوایی انسان است و وقتی صدا بلندتر از حد عادی باشد در طولانی مدت می‌تواند بر سیستم شنوایی آسیب بزند.

وی گفت: نکته مهم این است که صداهای بلند فقط بر سیستم شنوایی تاثیر نمی‌گذارند بلکه بر کل بدن هم تاثیر گذار هستند و می‌توانند شرایط استرس زای قابل توجه ای را برای فرد - قیمت آنلاین قلیون در محل - ایجاد کنند و صدا از جنس ارتعاش است و اگر - قیمت آنلاین قلیون در محل - بدن در مواجهه با ارتعاش‌های طولانی مدت قرار گیرد می‌تواند تمام عملکرد و اندام‌های مختلف بدن را تحت - قیمت آنلاین قلیون در محل - تاثیر قرار دهد.

ملایری اظهار داشت: برای افرادی که در - قیمت آنلاین قلیون در محل - محیط‌های صنعتی کار می‌کنند شدت صدا نباید بیشتر از 85 دسی بل باشد - قیمت آنلاین قلیون در محل - و اگر بیشتر از این شدت باشد یا باید - قیمت آنلاین قلیون در محل - ساعت کار فرد کمتر از 8 ساعت شود یا اینکه شدت - قیمت آنلاین قلیون در محل - صدا را کم کرد که البته برای کسانی که در محیط‌های صنعتی و نظامی کار می‌کنند این استانداردها وضع شده است زیرا شغل این افراد طوری است - قیمت آنلاین قلیون در محل - که دائماً در معرض صدا هستند.

نایب رئیس انجمن علمی شنوایی شناسی ایران گفت: گاهی اوقات در زندگی عادی صدا از حد معمول بلندتر است و ما باید - قیمت آنلاین قلیون در محل - بدانیم اگر در مواجه با صدای بلند قرار بگیریم حتی ممکن است در کوتاه مدت هم سیستم شنوایی - قیمت آنلاین قلیون در محل - ما آسیب ببیند برای مثال اگر شما در یک کنسرت باشید و در ردیف‌های جلو نشسته باشید مطالعات نشان داده سطح شدت صدا به راحتی می‌تواند بیشتر از 120 دسی بل باشد و این یعنی سیستم شنوایی با یک صدای بسیار بلند مخرب مواجه شده و همین مطالعات نشان می‌دهد اگر فرد بیش از 7 دقیقه در مواجه با این صدا باشد سیستم شنوایی وی می‌تواند آسیب جدی ببیند.

ملایری عنوان کرد: یکی دیگر از مواردی که خیلی شایع است استفاده از گوشی‌هایی است که در کانال گوش قرار می‌گیرد برای گوش دادن به موسیقی و بسیاری از نوجوانان عادت دارند صدای موسیقی را خیلی بلند گوش دهند و این کار حتماً در طولانی مدت می‌تواند - قیمت آنلاین قلیون در محل - یک کم شنوایی فرکانس بالا ایجاد کند و می‌تواند در میانسالی فرد را دچار یک پیر گوشی زودهنگام کند.

وی خاطرنشان کرد: بهترین توصیه برای گوش دادن به موسیقی - قیمت آنلاین قلیون در محل - استفاده از هدفون است که کاملاً دور گوش را می‌پوشاند و استفاده از گوشی‌هایی که داخل کانال گوش قرار - قیمت آنلاین قلیون در محل - می‌گیرند آسیب آن به مراتب بیشتر از هدفون است و معیار اینکه صدا چقدر می‌تواند بلند باشد این است که اگر فردی در مجاورت شما قرار گرفت و به هیج وجه صدای موسیقی که شما گوش می‌دهید را نشنیند این صدا مناسب است اما اگر صدای موسیقی توسط فرد مجاور شما شنیده شود یعنی شدت صدا از حد هنجار و استانداردش بالاتر است و می‌تواند در - قیمت آنلاین قلیون در محل - طولانی مدت به سیستم شنوایی آسیب بزند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram