تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت تحویل قلیان آریاشهر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06138.html

۱۳۹۵/۰۴/۰۳ - ۱۱:۵۰

ورزش کردن از ابتلا به سرطان تخمدان پیشگیری می کند

طبق نتایج دو مطالعه جدید، ورزش نکردن با افزایش ریسک ابتلا به سرطان تخمدان و مرگ ناشی از این بیماری مرتبط است.

قُل قُل: طبق نتایج دو مطالعه جدید، - قیمت تحویل قلیان آریاشهر - ورزش نکردن با افزایش ریسک ابتلا به سرطان تخمدان - قیمت تحویل قلیان آریاشهر - و مرگ ناشی از این بیماری مرتبط است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، به گفته محققان موسسه سرطان روزول پارک نیویورک، یافته های این دو مطالعه نشان می دهد هر میزان ورزش و فعالیت بدنی منظم و هفتگی می تواند به کاهش ریسک سرطان تخمدان و افزایش مدت زنده ماندن بعد از - قیمت تحویل قلیان آریاشهر - این - قیمت تحویل قلیان آریاشهر - بیماری کمک کند، در حالیکه عدم ورزش منظم در دوره بزرگسالی با افزایش ریسک ابتلا به این سرطان و مرگ ناشی از آن مرتبط است.

در یک مطالعه، - قیمت تحویل قلیان آریاشهر - محققان داده های بدست آمده از بیش از ۸۳۰۰ - قیمت تحویل قلیان آریاشهر - بیمار مبتلا به سرطان تخمدان و بیش از ۱۲۶۰۰ زن فاقد این بیماری را مورد بررسی و مطالعه قرار دادند.

محققان دریافتند آن دسته از زنانی که اعلام کرده بودند در طول زندگی شان هیچ فعالیت فیزیکی تفریحی نداشته اند ۳۴ درصد بیش از زنانی که به طور منظم ورزش کرده بودند در معرض خطر ابتلا به سرطان تخمدان قرار داشتند.

طبق این مطالعه، ارتباط بین عدم فعالیت و ریسک بالای سرطان تخمدان در هردو گروه زنان دارای وزن نرمال و زنان چاق یا داری اضافه وزن مشاهده شد.

در مطالعه ای دیگر که شامل بیش از ۶۸۰۰ بیمار - قیمت تحویل قلیان آریاشهر - مبتلا به سرطان تخمدان بود مشخص شد زنانی که سال ها - قیمت تحویل قلیان آریاشهر - قبل از تشخیص این بیماری بی تحرک بوده اند، ۲۲ تا ۳۴ درصد بیش از زنانی که به طورمنظم ورزش می کردند به خاطر این بیماری فوت کرده بودند.

کیریستین مویسیچ، سرپرست تیم تحقیق، در این باره می گوید: «یافته های ما اثبات می کند عدم فعالیت بلندمدت، ریسک مستقل مهم و فاکتور تشخیصی احتمال ابتلا به سرطان تخمدان است.»

به گفته محققان، کمتر از ۴۵ درصد بیماران مبتلا - قیمت تحویل قلیان آریاشهر - به سرطان تخمدان تا ۵ سال بعد از تشخیص - قیمت تحویل قلیان آریاشهر - زنده می مانند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram