تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت قلیان فوری درب منزل


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06290.html

۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۷:۱۸

سایه سنگین بیماری های هولناک بر سر قلیانی ها

فشارها و ناراحتی های زندگی فردی نگران کننده است و نیازمند برنامه ریزی استراتژیک است .

قُل قُل:فشارها و ناراحتی های زندگی فردی نگران کننده است و نیازمند برنامه ریزی استراتژیک است .

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از باشگاه - قیمت قلیان فوری درب منزل - خبرنگاران جوان، سید محسن فاطمی ،استاد روانشناسی دانشگاه هاروارد امریکا در همایش سلامت و زندگی در دانشگاه تهران، نسبت به تبعات ناشی از استرس در زندگی فردی و اجتماعی مردم هشدار جدی داد.

این استاد ایرانی دانشگاه هاروارد آمریکا با بیان اینکه ، فشارها و نارحتی ها بر ۲ نوع قابل تغییر و غیرقابل تغییر تعریف می شود ، تصریح کرد: با تاسف در بسیاری از موارد استرس های قابل تغییر را که قابلیت مدیریت وکنترل دارد به - قیمت قلیان فوری درب منزل - علت عدم آگاهی و فقدان مهارت یک رخداد را تبدیل به فاجعه می کنیم که هزینه - قیمت قلیان فوری درب منزل - پرداخت اجتماعی آن بسیار گران است .

وی ضرورت فوریت آموزش همگانی راه های مقابله با استرس را خواستار - قیمت قلیان فوری درب منزل - شد و تاکید کرد: باید فرهنگ شادکردن زتدگی - قیمت قلیان فوری درب منزل - مردم را برنامه ریزی و پی آن نهادینه سازی کنیم و بسیاری از طروق نظیر خندیدن و تصحیح روابط مخرب هزینه چندانی در پی ندارد.

دکتر عاطفه فخاریان عضو هیات علمی دانشگاه پزشکی شهید بهشتی ، به تبعات ناشی از آلودگی هوا در سلامت جسمی وروحی و - قیمت قلیان فوری درب منزل - اجتماعی جامعه اشاره کرد - قیمت قلیان فوری درب منزل - و افزود: الزاما برای داشتن هوای پاک ، نخست از خود شروع کنیم و درخانه به مصرف سیگار و - قیمت قلیان فوری درب منزل - دخانیات نه بگوییم و در مرحله دوم باید به جنبش ویرانگر قلیان که با نهایت تاسف این روزها طالب بیشتری دارد و ده ها برابر از سیگار خطرات مضری تری دارد باید - قیمت قلیان فوری درب منزل - تمامی پزشکان به آحاد جامعه هشدار دهیم آن ماده ای که درکنار ما به آسانی یافت می شود و - قیمت قلیان فوری درب منزل - نامش تنباکو ودخانیات است سومین عامل مرگ ومیر در - قیمت قلیان فوری درب منزل - جهان است و مردم کشورما هم از این آمار مصون نیستند.

در ادامه دکتر علیرضا خیاط زاده استاد علوم پزشکی دانشگاه تهران ، مضرات مصرف سیگار و تبعات سوء دودسیگار بر - قیمت قلیان فوری درب منزل - غیرسیگاری ها را جدی دانست و تصریح کرد: - قیمت قلیان فوری درب منزل - این باور که دود سیگار هولناک نیست یک باور سنتی ناصحیح است که نیازمند تصحیح و نگرش علمی است.

این - قیمت قلیان فوری درب منزل - استاد پزشکی دانشگاه تهران افزود: - قیمت قلیان فوری درب منزل - بیماریهای تنفسی ،آلرژی فصلی،ناراحتی های عصبی، .. از دود سیگار تشدید می شوند.

وی همچنین تصریح کرد: - قیمت قلیان فوری درب منزل - یکی از بیماری های شایع این فصل ،آلرژی است که یکی از انواع آن آلرژی به موادغذایی است و - قیمت قلیان فوری درب منزل - راه درمان آن شناختن نوع موادغذایی وعدم مصرف آن و پی آن تحت نظر بودن به پزشک معالج در - قیمت قلیان فوری درب منزل - ایام فصل بهار است.

وی عامل - قیمت قلیان فوری درب منزل - اصلی در بروز آسم و - قیمت قلیان فوری درب منزل - آلرژی را استعداد ژنتیکی خواند و عوامل نظیری دوری از فشار عصبی - قیمت قلیان فوری درب منزل - و آلودگی هوا و محیط های آلوده صنعتی را عنوان کرد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram