تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت قلیان فوری درب منزل


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06290.html

۱۳۹۵/۰۲/۱۲ - ۱۷:۱۸

سایه سنگین بیماری های هولناک بر سر قلیانی ها

فشارها و ناراحتی های زندگی فردی نگران کننده است و نیازمند برنامه ریزی استراتژیک است .

قُل قُل:فشارها و ناراحتی های زندگی فردی نگران کننده است و نیازمند برنامه ریزی استراتژیک است .

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از باشگاه - قیمت قلیان فوری درب منزل - خبرنگاران جوان، سید محسن فاطمی ،استاد روانشناسی دانشگاه هاروارد امریکا در همایش سلامت و زندگی در دانشگاه تهران، نسبت به تبعات ناشی از استرس در زندگی فردی و اجتماعی مردم هشدار جدی داد.

این استاد ایرانی دانشگاه هاروارد آمریکا با بیان اینکه ، فشارها و نارحتی ها بر ۲ نوع قابل تغییر و غیرقابل تغییر تعریف می شود ، تصریح کرد: با تاسف در بسیاری از موارد استرس های قابل تغییر را که قابلیت مدیریت وکنترل دارد به - قیمت قلیان فوری درب منزل - علت عدم آگاهی و فقدان مهارت یک رخداد را تبدیل به فاجعه می کنیم که هزینه - قیمت قلیان فوری درب منزل - پرداخت اجتماعی آن بسیار گران است .

وی ضرورت فوریت آموزش همگانی راه های مقابله با استرس را خواستار - قیمت قلیان فوری درب منزل - شد و تاکید کرد: باید فرهنگ شادکردن زتدگی - قیمت قلیان فوری درب منزل - مردم را برنامه ریزی و پی آن نهادینه سازی کنیم و بسیاری از طروق نظیر خندیدن و تصحیح روابط مخرب هزینه چندانی در پی ندارد.

دکتر عاطفه فخاریان عضو هیات علمی دانشگاه پزشکی شهید بهشتی ، به تبعات ناشی از آلودگی هوا در سلامت جسمی وروحی و - قیمت قلیان فوری درب منزل - اجتماعی جامعه اشاره کرد - قیمت قلیان فوری درب منزل - و افزود: الزاما برای داشتن هوای پاک ، نخست از خود شروع کنیم و درخانه به مصرف سیگار و - قیمت قلیان فوری درب منزل - دخانیات نه بگوییم و در مرحله دوم باید به جنبش ویرانگر قلیان که با نهایت تاسف این روزها طالب بیشتری دارد و ده ها برابر از سیگار خطرات مضری تری دارد باید - قیمت قلیان فوری درب منزل - تمامی پزشکان به آحاد جامعه هشدار دهیم آن ماده ای که درکنار ما به آسانی یافت می شود و - قیمت قلیان فوری درب منزل - نامش تنباکو ودخانیات است سومین عامل مرگ ومیر در - قیمت قلیان فوری درب منزل - جهان است و مردم کشورما هم از این آمار مصون نیستند.

در ادامه دکتر علیرضا خیاط زاده استاد علوم پزشکی دانشگاه تهران ، مضرات مصرف سیگار و تبعات سوء دودسیگار بر - قیمت قلیان فوری درب منزل - غیرسیگاری ها را جدی دانست و تصریح کرد: - قیمت قلیان فوری درب منزل - این باور که دود سیگار هولناک نیست یک باور سنتی ناصحیح است که نیازمند تصحیح و نگرش علمی است.

این - قیمت قلیان فوری درب منزل - استاد پزشکی دانشگاه تهران افزود: - قیمت قلیان فوری درب منزل - بیماریهای تنفسی ،آلرژی فصلی،ناراحتی های عصبی، .. از دود سیگار تشدید می شوند.

وی همچنین تصریح کرد: - قیمت قلیان فوری درب منزل - یکی از بیماری های شایع این فصل ،آلرژی است که یکی از انواع آن آلرژی به موادغذایی است و - قیمت قلیان فوری درب منزل - راه درمان آن شناختن نوع موادغذایی وعدم مصرف آن و پی آن تحت نظر بودن به پزشک معالج در - قیمت قلیان فوری درب منزل - ایام فصل بهار است.

وی عامل - قیمت قلیان فوری درب منزل - اصلی در بروز آسم و - قیمت قلیان فوری درب منزل - آلرژی را استعداد ژنتیکی خواند و عوامل نظیری دوری از فشار عصبی - قیمت قلیان فوری درب منزل - و آلودگی هوا و محیط های آلوده صنعتی را عنوان کرد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram