تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت قلیان فوری زعفرانیه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06372.html

۱۳۹۵/۰۱/۲۱ - ۱۰:۵۱

عادت های ناسالمی که مبتلایان به ام اس باید ترک کنند

برای مدیریت بیماری ام اس علاوه بر مصرف دارو، اصلاح شیوه زندگی نیز ضروری است. مصرف سیگار نامنظم بودن ورزش ومصرف غذاهای ناسالم و همچنین استرس، برای همه افراد و از جمله مبتلایان به ام اس ضرر دارد.

قُل قُل: برای مدیریت بیماری ام - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - اس - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - علاوه - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - بر مصرف دارو، اصلاح شیوه زندگی نیز ضروری است. مصرف سیگار نامنظم بودن ورزش ومصرف غذاهای ناسالم و همچنین استرس، - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - برای همه افراد و - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - از جمله مبتلایان به ام اس - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - ضرر دارد.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان، برای - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - به حداقل رساندن علایم و کند کردن روند این بیماری باید زیرنظر پزشک برنامه ای را - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - طراحی کنید که مناسب شماست. اما در ادامه این مطلب به عادت هایی که باید کنار بگذارید، پرداخته می شود.

1.استعمال دخانیات:
عادتی که برای همه به ویژه مبتلایان به ام اس مضر است، استعمال دخانیات است؛ زیرا این عادت مضر باعث تشدید علایم بیماری می شود و روند پیشرفت آن را تسریع می بخشد. نتایج بررسی هانشان می دهد که ترک کردن این عادت حتی پس از ابتلا، می تواند روند این بیماری را کُند کند.


2.برنامه غذایی ناسالم :
خوردن غذاهای سالم در صورت ابتلا به - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - بیماری مانند ام اس اهمیت بیشتری پیدا می کند.تغذیه ناسالم می تواند بر عملکرد روده و مثانه، سطح - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - انرژی بدن و ... تاثیر منفی - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - بگذارد و فرد را در معرض خطر بیماری - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - های دیگری مانند بیماری قلبی یا فشار خون بالا قرار دهد.اگر چه رژیم غذایی خاصی برای این دسته از بیماران وجود ندارد اما - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - رعایت برنامه غذایی سر شار از فیبر و کم چرب توصیه می - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - شود.


3. نداشتن تحرک کافی :
قبلا از بیماران ام اس خواسته می شد - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - تا استراحت زیادی داشته باشند.اما اکنون متخصصان به این نتیجه رسیده اند که این توصیه مناسب نیست .ورزش برای سلامت مغز نیز مفید است و از اختلال شناختی که اغلب - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - از علایم بیماری ام اس است، تا حدی پیشگیری - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - می کند اما 20 دقیقه پیاده روی و یا استفاده از دوچرخه ثابت تحت نظر یک مربی مجرب می تواند برای سلامت مغز بسیار مفید واقع شود.فعالیت هایی را - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - که دوست دارید ، در ساعتی از روز که بیشترین انرژی را دارید، انجام دهید.


4.انجام چندکار همزمان:
انجام دادن چند کار با هم باعث می شود بیش از حد خسته شوید و در نتیجه به زمان بیشتری برای ریکاوری نیاز پیدا می کنید.با پیشرفت بیماری توان بدن نیز - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - افت می کند.برنامه عملی شامل زمان کاری، استراحت و سرگرمی را اتخاذ کنید.بین کار ،استراحت نیز داشته باشید.سعی نکنید برای به اتمام رساندن کاری روی خود فشار بیاورید.


5.نداشتن خواب با کیفیت:
این بیماری می تواند باعث نا منظمی خواب شود. بی خوابی در کنار عوارضی از جمله ایجاد درد، احساس خستگی و افسردگی، باعث می شود فرد نتواند بین کارهای فیزیکی و فکری هماهنگی ایجاد کند.برای بهبود بخشیدن به کیفیت خواب از مصرف نوشیدنی های کافئین دار قبل از خواب بپرهیزید.یک برنامه خواب - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - منظم ایجاد کنید.سعی کنید هر روز حتی در روزهای تعطیل در همان ساعت همیشگی بیدار شوید و بخوابید. اتاق خوابتان باید محیطی آرام، خنک و عاری از هر گونه وسیله ای (مانند تلویزیون) که سبب حواس پرتی می - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - شود، باشد.


6.اهمیت ندادن به سلامتی خود:
مبتلایان به ام اس باید به سلامت کلی خود توجه کنند تا اگر مشکلی هم ایجاد شد به موقع آن را مهار کنند.ابتدا به طور - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - منظم به دندان پزشک مراجعه کنید اگر خانم - قیمت قلیان فوری زعفرانیه - هستید به متخصص زنان مراجعه کنید و مناسب سن و جنسیت برای معاینه سرطان به پزشک مراجعه کنید.به طور کلی هر نوع معاینه لازم را که پزشک توصیه می کند، انجام دهید.
منبع:MSN

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram