تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت قلیان فوری شهرک غرب


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06187.html

۱۳۹۵/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۱

روزه داری منعی برای اهدای خون ندارد

سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: اهدای خون به استناد استفتائات و فتواهای موجود از مراجع دینی، باعث ابطال روزه نمی شود و منعی برای روزه دار نیست.

قُل قُل: سخنگوی سازمان انتقال خون گفت: اهدای خون به استناد - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - استفتائات و فتواهای موجود از مراجع دینی، باعث ابطال روزه نمی شود و منعی برای روزه دار نیست.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا،بشیر حاجی بیگی افزود: به دلیل اینکه بعد - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - از افطار، شمار مراجعه کنندگان اهدای - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - خون افزایش می یابد پیش بینی شده - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - است که 16 مرکز در تهران و تمام مراکز استانی انتقال خون در سراسر کشور بعد از افطار، فعال و آماده خونگیری باشند.
وی تصریح کرد: این مراکز انتقال خون به کسانی که طی روز فرصت نمی کنند ویا به خاطر روزه داری فرصت اهدای خون ندارند ، پس از افطار خدمات رسانی می کنند.
حاجی بیگی ادامه داد: روزه داران نیز می توانند یک تا 2ساعت پس از افطار برای اهدای خون مراجعه کنند؛ چرا که حجم - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - خون از دست رفته با - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - نوشیدن مایعات کافی در 2 - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - تا 3ساعت پس از افطار جایگزین می شود.
سخنگوی سازمان انتقال خون با اشاره به مشکلات تامین پلاکت درماه مبارک رمضان گفت: بیشترین مشکلات در مرکز استان ها در ماه مبارک رمضان تهیه پلاکت - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - است؛چرا که پلاکت، 6 ساعت پس از اهدای خون باید از خون جدا شود؛ضمن - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - اینکه میزان نگهداری پلاکت در مراکز انتقال خون، سه روز است اما میزان نگهداری خون 35روز است.


سخنگوی انتقال خون همچنین گفت: فرد اهدا کننده می تواند در یک نوبت، پنج تا 6 واحد پلاکت را اهدا کند.
حاجی بیگی برای جلوگیری از ضعف و بی‌ حالی بعد از اهدای خون نیز - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - توصیه کرد: روز قبل و بعد از اهدای خون در فاصله افطار تا سحر مایعات به ویژه نوشیدنی ‌های - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - شیرین مصرف شود و حتی‌الامکان در همان ساعت های - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - اولیه صبح به مراکز اهدای خون مراجعه شود.

**مردم اهدای خون را به شب های قدر موکول نکنند
حاجی بیگی اضافه کرد: پایگاه‌ های ثابت و - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - سیار سازمان انتقال خون همه روزه علاوه بر ساعات رسمی کار، پس از افطار نیز پذیرای هموطنان هستند و حتی در شب های قدر تا سحرگاه به فعالیت خود ادامه می ‌دهند.
وی درباره شب های قدر و اهدای خون هم گفت: معمولا در شب ‌های قدر مراکز اهدای خون با ازدحام جمعیت مواجه می‌ شوند و این، خود مانع ارائه - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - خدمات مطلوب و موجب معطلی مراجعه‌ کنندگان است؛ از این رو از اهدا کنندگان تقاضا می ‌شود - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - که - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - شب‌ - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - های دیگر را نیز مدنظر قرار دهند تا ضمن جلوگیری از این اتفاق، میزان اهدای خون به طور متعادل در طول ماه مبارک رمضان توزیع شود.

**27 درصد خون های اهدایی در بیمارستان های تهران استفاده می شود
وی افزود: 18درصد خون سرتاسر کشور توسط شهروندان تهرانی اهدا می شود و 27درصد خون اهدایی مردم هم صرف بیمارستان های استان تهران می شود.
این - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - مقام مسئول در سازمان انتقال خونف ادامه داد: تهران، کلان - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - شهری است - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - که در آن، حدود 170بیمارستان و مراکز درمانی، خون مورد نیاز را از انتقال خون استان تهران تامین می کنند.


در ماه مبارک رمضان امسال - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - به دلیل استقبال بالای مردم برای اهدای خون و همچنین برای تکریم ارباب رجوع که بدون هیچ چشمداشتی و تنها برای کمک به هم نوع و بیماران خون خود را اهدا می کنند، شمار تعداد مراکز اهدای خون تهران به 16 مرکز - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - افزایش یافته است.


در - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - طول ماه مبارک رمضان مرکز اهدای خون وصال از ساعت هشت صبح تا 12 شب، مرکز اهدای خون نارمک در 2 نوبت کاری از ساعت هشت صبح تا سه بعدازظهر و از ساعت هفت بعداز ظهر تا 12 شب و مرکز اهدای - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - خون پیروزی از ساعت هفت بعد از ظهر تا 12 شب فعالند.


علاوه بر سه مرکز وصال، نارمک و پیروزی در نوبت کاری شب، مراکز سیار اهدای خون مستقر - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - در محل برگزاری هیات رزمندگان - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - غرب تهران واقع در خیابان آزادی، ضلع شرقی حرم حضرت عبدالعظیم(ع) و باغ موزه قصر واقع در خیابان شریعتی از ساعت 19 تا 24 پذیرای اهداکنندگان خواهند بود.


همچنین شهروندانی که می خواهند در روزهای ماه مبارک خون اهدا - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - کنند، می - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - توانند از ساعت هشت صبح تا 15 به مراکز اهدای خون مترو امام خمینی، مترو شهرری، صادقیه، آزادی، میلاد، تجریش و ورامین و یا از ساعت 8:30 تا 15 به مراکز اهدای خون شهریار، شهر قدس در روزهای زوج و رباط کریم در - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - روزهای - قیمت قلیان فوری شهرک غرب - فرد مراجعه کنند.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram