تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت قلیون فوری زعفرانیه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06368.html

۱۳۹۵/۰۱/۲۲ - ۱۰:۳۸

راهکارهای مهم حفظ سلامت قلب و کلیه ها

تحقیقات جدید پزشکی نشان می دهد مراقبت از قلب به حفظ سلامت کلیه ها نیز کمک می کند.

قُل قُل:تحقیقات جدید پزشکی نشان می دهد مراقبت از قلب به حفظ سلامت - قیمت قلیون فوری زعفرانیه - کلیه ها نیز کمک می کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، محققان دانشکده پزشکی جان هاپکینز آمریکا به بررسی وضعیت بیش از ۱۴,۸۰۰ فرد بین سن ۴۵ تا ۶۴ سال پرداختند و آنها را بر اساس پیروی از الگوهای ایده آل انجمن قلب آمریکا در جهت حفظ سلامت قلب گروه بندی کردند.

الگوهای ایده - قیمت قلیون فوری زعفرانیه - آل این انجمن شامل فشار خون سالم، کلسترول، قند خون، رژیم غذایی، وزن بدن، انجام ورزش کافی و سیگار نکشیدن است.

بعد از پیگیری وضعیت این افراد به مدت ۲۲ سال، یک سوم شرکت کنندگانی که در شروع مطالعه از هیچ یک از الگوهای ایده آل پیروی نمی کردند مبتلا به بیماری مزمن کلیه شده بودند، - قیمت قلیون فوری زعفرانیه - در مقابل ۶.۵ درصد افرادی که حداقل از شش مورد از این الگوها پیروی می کردند دچار مشکل کلیوی شده بودند.

با این حال محققان دریافتند سیگار کشیدن، - قیمت قلیون فوری زعفرانیه - چربی بدنی، فعالیت فیزیکی، فشار خون و قند خون با خطر بروز بیماری قلبی مرتبط هستند، کلسترول و رژیم غذایی ارتباطی نداشتند.

«کیسی ربهولز»، سرپرست تیم تحقیق، در این مورد می گوید: «توجه به الگوهای حفظ سلامت قلب-عروق دارای مزایای متعاقب پیشگیری از ابتلا به بیماری کلیه است. توصیه پیروی از این الگوهای سلامت برای پیشگیری از بیماری کلیه موثر است.»ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram