تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت قلیون فوری پاسداران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 06078.html

۱۳۹۵/۰۴/۲۲ - ۱۵:۴۸

93 ماده سـمی در دود سیـگار

بسیاری از افراد در بررسی اخیر گفتند تلاش کرده‌اند دریابند، چه مواد شیمیایی در فراورده‌های دخانی یا دود سیگار یافت می‌شود، اما اغلبشان با اجزای دیگر سیگار به جز نیکوتین آشنا نبودند.

قُل قُل:بسیاری از افراد در بررسی اخیر گفتند تلاش کرده‌اند دریابند، چه مواد شیمیایی در فراورده‌های دخانی یا دود سیگار یافت می‌شود، اما اغلبشان با اجزای دیگر - قیمت قلیون فوری پاسداران - سیگار به جز نیکوتین آشنا نبودند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از روزنامه سپید، این بررسی که با نظرخواهی از راه تلفن انجام شد، نشان - قیمت قلیون فوری پاسداران - داد، بیش از نیمی - قیمت قلیون فوری پاسداران - از پاسخ‌دهندگان دوست دارند که اطلاعات درباره این اجزاء را روی پاکت سیگار ببینند و یک‌چهارمشان علاقه دارند به‌طور - قیمت قلیون فوری پاسداران - آنلاین به این اطلاعات دسترسی داشته باشند.

دکتر کورت ام ریبیسل از مرکز جامع سرطان لاینبرگر در دانشگاه کارولینای شمالی در چپل هیل گفت که از میان ۷۰۰۰ جزء موجود در - قیمت قلیون فوری پاسداران - دود سیگار، - قیمت قلیون فوری پاسداران - ۹۳ ماده به خصوص سمی هستند.

او گفت: «بسیار شگفت‌آور است چون تعداد نسبتا کمی از افراد - قیمت قلیون فوری پاسداران - در این مورد چیزی می‌دانستند و در عین حال بسیار علاقه‌مند بودند دراین‌باره بیشتر بدانند.»

به گفته او، ساده‌ترین و موثرترین شیوه پیام‌دهی دراین‌باره ممکن است فهرست کردن این مواد شیمیایی و به طور مختصر اثراتشان بر سلامت باشد.

برای مثال، دود سیگار حاوی - قیمت قلیون فوری پاسداران - آرسنیک است که باعث آسیب‌ رساندن به قلب می‌شود و فرمالدئید دارد که سرطان گلو ایجاد می‌کند.

ریبیسل و همکارانش از ۵۰۰۰ بزرگسال آمریکایی با تلفن نظرخواهی کردند و مناطق با میزان بالای سیگار کشیدن و درآمد پایین و شماره‌های تلفن‌های همراه را هدف قرار دادند. - قیمت قلیون فوری پاسداران - تقریبا یک‌چهارم از پاسخ‌دهندگان گزارش - قیمت قلیون فوری پاسداران - کردند که سیگاری هستند و اغلبشان در طول ماه گذشته هرروز سیگار کشیده بودند.

پژوهشگران ۲۴ ماده شیمیایی مضر در دخانیات را انتخاب کردند و آن‌ها را به شش گروه چهارتایی تقسیم کردند. هر یک از شرکت‌کنندگان به - قیمت قلیون فوری پاسداران - پرسش‌هایی درباره یک گروه حاوی چهار ماده شیمیایی پاسخ دادند که به طور تصادفی برایشان انتخاب شده بود.

بیش از یک‌چهارم از پاسخ‌دهندگان گفتند که به دنبال اطلاعات درباره اجزای دود دخانیات گشته‌اند که عموما بزرگسالان جوان و سیگاری‌ها بودند. بیش از نیمی از آن گفتند - قیمت قلیون فوری پاسداران - که بیش از همه ترجیح می‌دهند این اطلاعات را روی پاکت سیگار ببینند.

این پژوهشگران که نتایج کارشان را در ژورنال BMC Public Health منتشر کرده‌اند، می‌گویند فقط هشت درصد از پاسخ‌دهندگان دست‌کم سه ماده شیمیایی - قیمت قلیون فوری پاسداران - از چهار ماده شیمیایی را که درباره حضورشان در دود سیگار سوال شده بود، می‌شناختند.

دکتر راینیسکجی تالهوت - قیمت قلیون فوری پاسداران - از - قیمت قلیون فوری پاسداران - انستیتوی ملی بهداشت عمومی و محیط‌زیست در مرکز حفاظت سلامت در هلند گفت: «بسیاری از افراد - قیمت قلیون فوری پاسداران - به دنبال اطلاعات درباره اجزای سیگار هستند، اما عده زیادی این اطلاعات را پیدا نمی‌کنند.»

تالهوت گفت که داشتن این اطلاعات ممکن است به سیگاری‌ها کمک کند که تصمیمی آگاهانه بگیرند، اما شواهد دیگری وجود ندارد چگونه این کار ممکن است رفتار سیگار کشیدن را تغییر دهد.»

او گفت: «اگر افراد - قیمت قلیون فوری پاسداران - درباره این اجزاء بدانند، کاملا بهت‌زده می‌شوند.»
سازمان غذا و - قیمت قلیون فوری پاسداران - داروی آمریکا فهرستی از اجزای زیان‌آور و بالقوه زیان‌آور دخانیات به طور آنلاین در اختیار مصرف‌کنندگان قرار داده است و تولیدکنندگان دخانیات متعهد هستند که فهرست این مواد و مقادیر آن‌ها در فراورده‌هایشان را برای سازمان غذا و داروی آمریکا - قیمت قلیون فوری پاسداران - بفرستند.

ریبیسل یادآور شد که هنوز روشن نیست چطور قرار دادن این اطلاعات روی بسته‌های سیگار ممکن است رفتار افراد را تغییر دهد و ممکن است فهرست کردن مقادیر این مواد شیمیایی روی پاکت سیگار به «خرید برای مقایسه» به‌وسیله مشتریان بینجامد و آنان برندی را انتخاب کنند که تا حدی مقدار کمتری از همان مواد شیمیایی خطرناک را داشته باشد و به دنبال ترک سیگار نروند.

این پژوهشگران می‌گویند؛ تمرکز این پژوهش فقط بر اجزایی - قیمت قلیون فوری پاسداران - در دخانیات بود که سازمان غذا و داروی آمریکا اشاره کرده است تولیدکنندگان سیگار را ملزم به ارائه - قیمت قلیون فوری پاسداران - اطلاعات درباره آنها خواهد کرد. - قیمت قلیون فوری پاسداران - اما با توجه به شمار فراوان مواد شیمیایی موجود در دخانیات، پژوهش‌هایی در آینده بر روی طیف گسترده‌‌تری از این اجزا لازم است تا بتوان به اطلاعات لازم برای وضع مقررات درباره مصرف دخانیات و بیان خطرات آن دست یافت. این اقدام - قیمت قلیون فوری پاسداران - می‌تواند به اکثریت سیگاری‌ها (بالای ۸۰درصد) که در این بررسی گفته‌‌اند قصد ترک سیگار دارند، یاری برساند.

میزان سیگار کشیدن در آمریکا در طول سال‌های گذشته نزول کرده است. ارقام مراکز کنترل و پیشگیری بیماری‌های آمریکا نشان می‌دهد که شمار سیگاری‌های آمریکا از 9/20 درصد جمعیت در سال ۲۰۰۵ به 8/16 درصد کاهش یافته است.

این کاهش را می‌توان تا حدی به تلاش‌های دولت برای انتشار اطلاعات درباره خطرات سیگار کشیدن نسبت داد که می‌تواند باعث طیفی از مشکلات بهداشتی مانند سرطان و بیماری‌های تنفسی - قیمت قلیون فوری پاسداران - شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram