تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره الو قلیون روشن فرجام


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12318.html

۱۳۹۷/۰۳/۰۱ - ۱۳:۳۷

تصاویری از قارچی که تاکنون جان 15 ایرانی را گرفته است

این قارچ سم آماتوکسین و فالوتوکسین داشته و «آلفا آمینیتین» موجود در آن بسیار سریع کبد و کلیه را تخریب کرده و بیمار تنها با پیوند کبد و بعضاً کلیه قادر به ادامه حیات خواهد بود.

قُل قُل: این قارچ سم آماتوکسین و فالوتوکسین داشته و «آلفا آمینیتین» موجود در آن بسیار سریع کبد و کلیه را - اجاره الو قلیون روشن فرجام - تخریب کرده و بیمار تنها با پیوند کبد و بعضاً کلیه قادر به ادامه حیات خواهد بود.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از خبرآنلاین، نام علمی - اجاره الو قلیون روشن فرجام - این قارچ، Amanita Virusa است که در اروپا به «فرشته تباهی» / destroying angel شهرت - اجاره الو قلیون روشن فرجام - دارد.

همان‌طوری که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید این نوع قارچ چتری بسیار شبیه قارچ خوراکی بوده و ستاد مرکزی اطلاع‌رسانی - اجاره الو قلیون روشن فرجام - داروها - اجاره الو قلیون روشن فرجام - و سموم سازمان - اجاره الو قلیون روشن فرجام - غذا و دارو آن را عامل مسمومیت‌های اخیر در ایران که تاکنون منجر به مرگ ۱۰ نفر شده ؛ دانسته است.

این قارچ سم آماتوکسین و فالوتوکسین داشته و «آلفا آمینیتین» موجود در آن بسیار سریع کبد و کلیه را تخریب کرده و بیمار تنها با پیوند کبد و بعضاً کلیه قادر به ادامه حیات خواهد بود.

به دلیل کلاهک سفیدرنگ، - اجاره الو قلیون روشن فرجام - شبیه قارچ خوراکی است و تشخیص آن برای انسان معمولی دشوار است. به گفته کارشناسان بهتر است از دست زدن به آن نیز پرهیز شود.

به - اجاره الو قلیون روشن فرجام - گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، گفتنی است سخنگوی اورژانس کشور، تا ساعت ۱8 روز گذشته(دوشنبه ۳۱ اردیبهشت - اجاره الو قلیون روشن فرجام - جاری)از مسمومیت ۱۰۱۷ نفر و مرگ ۱۵ نفر بر اثر مصرف قارچ های سمی خبر داد.

اجاره الو قلیون روشن فرجام

اجاره الو قلیون روشن فرجام

اجاره الو قلیون روشن فرجام

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram