تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره الو قلیون فوری تهران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12051.html

۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۳:۵۸

زیاده‌روی در مصرف خوراکی‌های رژیمی ممنوع!

رییس انجمن تغذیه ایران ضمن هشدار نسبت به چهار عارضه مهم ناشی از زیاده‌روی در مصرف شیرینی‌جات، در عین حال بر لزوم پرهیز از مصرف بیش از حد خوراکی‌های رژیمی حاوی شیرین‌کننده‌های مصنوعی تاکید کرد.

قُل قُل:رییس انجمن تغذیه ایران ضمن هشدار نسبت به چهار عارضه مهم ناشی از زیاده‌روی در مصرف شیرینی‌جات، در عین حال بر لزوم پرهیز از مصرف بیش از حد خوراکی‌های رژیمی حاوی شیرین‌کننده‌های مصنوعی تاکید کرد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز - اجاره الو قلیون فوری تهران - به نقل از ایسنا،دکتر جلال‌الدین رزاز درباره شیرین کننده‌های مصنوعی موجود در خوراکی‌های رژیمی مانند نوشابه‌ها و آدامس‌های رژیمی، گفت: این شیرین کننده‌ها در حقیقت مواد شیمیایی و صنعتی هستند که تنها از نظر حس چشایی، شیرین به نظر می‌رسند و در موادی که مورد استفاده قرار می‌گیرند به عنوان شیرینی کننده عمل کرده و باعث ایجاد طعم شیرین در ماده مذکور می‌شوند و این مواد، قند به معنی عمومی نیستند.

وی در ادامه با اشاره به - اجاره الو قلیون فوری تهران - مضرات قند طبیعی گفت: انسان به علت ذائقه طبیعی، میل به مصرف مواد شیرین - اجاره الو قلیون فوری تهران - دارد و با توجه به اینکه تمام مواد قندی دارای انرژی هستند، - اجاره الو قلیون فوری تهران - باعث افزایش دریافت انرژی و اضافه وزن می‌شوند. همچنین وجود مضرات دیگری نظیر پوسیدگی دندان، افزایش مقاومت به انسولین، ایجاد کبد چرب و ... را از مصرف بی‌رویه مواد شیرین قندی به اثبات رسیده است.

رزاز با بیان اینکه ویژگی اصلی شیرین کننده‌های مصنوعی، بدون انرژی بودن آنهاست، - اجاره الو قلیون فوری تهران - افزود: در حقیقت این مواد صرفا طعم شیرین را بدون داشتن هیچگونه کالری ایجاد - اجاره الو قلیون فوری تهران - می‌کنند. در حال حاضر شیرین کننده‌های مختلفی نظیر آسپارتام، ساخارین، نئوتام، سوربیتول، زایلیتول، مانیتول، آسهسولفام، سوکرالوز، سیکلامات و غیره در حال تولید - اجاره الو قلیون فوری تهران - و - اجاره الو قلیون فوری تهران - استفاده شدن در صنایع دارویی و خوراکی بخصوص محصولات رژیمی هستند. هر کدام از این محصولات قدرت شیرین کنندگی متفاوتی نسبت به دیگری دارد.

شیرین کننده‌های مصنوعی بی‌ضررند؟

رییس انجمن تغذیه ایران در رابطه با صحت بی‌ضرر بودن شیرین کننده‌های مصنوعی افزود: تحقیقات مختلفی در این باره صورت گرفته و همچنین تحقیقات زیادی نیز - اجاره الو قلیون فوری تهران - در این زمینه در حال انجام است. اصولا موادی که - اجاره الو قلیون فوری تهران - با سلامت انسان در ارتباط هستند، پیش از مورد استفاده قرار گرفتن، چندین - اجاره الو قلیون فوری تهران - مرحله آزمایش و مطالعه بر روی آنها صورت می‌گیرد و سپس وارد چرخه تولید مواد غذایی می‌شوند، بعد از - اجاره الو قلیون فوری تهران - ورود به چرخه مواد غذایی نیز، بازهم این تحقیقات ادامه می‌یابد.

وی ادامه داد: در مورد قندهای مصنوعی نیز این اتفاق رخ داده است. برای مثال در مطالعات به این نتیجه رسیده‌اند که قند مصنوعی سیکلامات برای انسان مضر است و در نتیجه مصرف آن ممنوع شده است و یا در مورد ساخارین در - اجاره الو قلیون فوری تهران - ابتدا عنوان شده بود که احتمالا باعث سرطان میشود و ممنوع شده بود، - اجاره الو قلیون فوری تهران - ولی پس از تحقیقات، به این نتیجه - اجاره الو قلیون فوری تهران - رسیده‌اند که خطری برای سلامتی ایجاد نمی‌کند و می‌توان مورد - اجاره الو قلیون فوری تهران - استفاده - اجاره الو قلیون فوری تهران - قرار داد.

پرهیز مادران باردار و شیرده از مصرف خوراکی‌های رژیمی

وی افزود: مقدار قابل مصرفی که برای هر کدام از شیرین کننده‌های - اجاره الو قلیون فوری تهران - مصنوعی تعیین شده است، شاید در نگاه اول نشان دهنده ایمن بودن مصرف آنها باشد، اما باید در نظر گرفت - اجاره الو قلیون فوری تهران - که در حال حاضر مواد غذایی صنعتی مختلفی از این مواد استفاده می‌کنند و تجمیع مصرف همه آنها ممکن است دوز مصرفی را بالاتر ببرد. البته تحقیقات در این زمینه همچنان تکمیل نشده است و اطمینان زیادی - اجاره الو قلیون فوری تهران - از - اجاره الو قلیون فوری تهران - ایمن بودن یا نبودن آنها در دست نیست. بر همین اساس برای گروه‌های پر خطر نظیر مادران باردار و شیرده توصیه به عدم مصرف این مواد می‌شود.

زیاده‌روی در مصرف خوراکی‌های رژیمی ممنوع!

این عضو هیوت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به اینکه خیلی از مردم فکر می‌کنند چون به این قندها رژیمی می‌گویند، پس مصرف مواد غذایی حاوی آنها محدودیتی ندارد و با خیال راحت آنها را مصرف می‌کنند؛ گفت: مطالعات نشان داده‌اند که استفاده از این مواد بجای قند طبیعی که حاوی انرژی است، می‌تواند تا 500 کیلوکالری از - اجاره الو قلیون فوری تهران - دریافت انرژی افراد بکاهد و همین - اجاره الو قلیون فوری تهران - امر موجب پیشگیری - اجاره الو قلیون فوری تهران - از کاهش وزن افراد می شود. ولی در کنار آن، همانطور که اشاره شد، باید احتیاط در مصرف را داشته باشند.

رزاز در پاسخ - اجاره الو قلیون فوری تهران - به این سوال که آیا دستورالعمل خاصی برای تهیه و تولید این مواد غذایی و اینکه قندهای مصنوعی در چه غذایی به کار روند، وجود دارد؟ گفت: تمام موادی - اجاره الو قلیون فوری تهران - که زیر نظر وزارت بهداشت تولید شده و الگوی - اجاره الو قلیون فوری تهران - سیب سلامت را دارند، تحت نظارت سازمان غذا و دارو - اجاره الو قلیون فوری تهران - بوده و تمامی مواد افزوده شده به مواد غذایی، با تایید و آزمایشات و تعیین مقدار از طرف متولیان امر صورت می‌گیرد و دستورالعمل‌های لازم در این خصوص در مورد میزان استفاده از شیرین کننده‌های مصنوعی به تولید کنندگان ابلاغ می‌شود و - اجاره الو قلیون فوری تهران - بازرسین این - اجاره الو قلیون فوری تهران - سازمان طی بازدیدهای خود به این امور و رعایت استانداردها از طرف تولید کننده رسیدگی می‌کنند.

توصیه پزشکان برای مصرف خوراکی‌های رژیمی

وی در - اجاره الو قلیون فوری تهران - پایان درباره - اجاره الو قلیون فوری تهران - تایید مصرف مواد غذایی حاوی شیرین کننده‌های مصنوعی از نظر پزشکی و سلامت گفت: در این مورد با در نظر گرفتن جمیع جهات نمی‌توان نظر قطعی - اجاره الو قلیون فوری تهران - داد، همچنان که متولیان امر و محققین نیز به نتیجه قاطعی در خصوص نوع شیرین کننده، دوز مصرفی و ماده‌ای که قرار است شیرین کننده به آن افزوده شود، نرسیده‌اند. تنها پیشنهادی که می‌توان داد، احتیاط در مصرف کردن این مواد و البته رعایت سبک زندگی سالم و اصلاح الگوهای تغذیه‌ای نادرست است.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram