تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیون روشن شمیران نو


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12298.html

۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۲:۰۲

زیاد خوردن سحری منجر به اختلالات گوارشی می شود

دکتر حاجی فرجی گفت: گروهی از مردم در وعده سحری حجم زیادی از غذاها و آب را استفاده می کنند تا کمتر گرسنه و تشنه شوند. درصورتی که این کار اشتباه بوده و ممکن است دچار اختلالات گوارشی شوند.

قُل قُل:دکتر حاجی فرجی گفت: گروهی از مردم در وعده سحری حجم زیادی از غذاها و آب را استفاده می کنند تا کمتر گرسنه - اجاره قلیون روشن شمیران نو - و تشنه شوند. درصورتی که این کار اشتباه بوده و - اجاره قلیون روشن شمیران نو - ممکن است دچار اختلالات گوارشی شوند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ویژه برنامه - اجاره قلیون روشن شمیران نو - " نجوا " به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رمضان با موضوع روزه در این ماه مبارک و - اجاره قلیون روشن شمیران نو - در ارتباط تلفنی با دکتر مجید حاجی فرجی متخصص تغذیه و رژیم درمانی از شبکه رادیویی گفت و گو به روی آنتن رفت.

متخصص تغذیه - اجاره قلیون روشن شمیران نو - و رژیم درمانی در ابتدای این ویژه برنامه مطرح کرد: در هنگامی که میزان انرژی مصرفی روزه داران در طول روزه داری کاهش می یابد، بدن سعی می کند خود را با - اجاره قلیون روشن شمیران نو - شرایط گرسنگی سازگار کند.

دکتر حاجی فرجی در ادامه این مطلب افزود: در طول روزه داری میزان متابولیسم در بدن افراد کاهش می یابد و بدن روزه داران سرد می شود به همین خاطر روزه داران سعی می کنند از میزان فعالیت های خود در طول روزه داری کم کنند.

متخصص تغذیه و رژیم درمانی همچنین با اشاره به دو - اجاره قلیون روشن شمیران نو - دیدگاه اشتباه درباره مصرف سحری در میان مردم تصریح کرد: دسته - اجاره قلیون روشن شمیران نو - ای از مردم به دلایل مختلف در وعده سحری از خواب بیدار نمی شوند و تمایل دارند بیشتر بخوابند تا از این طریق انرژی بیشتری ذخیره کنند.

وی بیان اینکه این تصور کاملاً اشتباه - اجاره قلیون روشن شمیران نو - است عنوان کرد: وقتی فردی برای وعده سحری بیدار نمی شود مدت طولانی دستگاه گوارش او خالی می ماند و در این مدت فعل و انفعالات زیادی در بدن او ایجاد می شود و فرد دچار - اجاره قلیون روشن شمیران نو - اختلالاتی از جمله بی خوابی، عصبانیت و سوء هاضمه خواهد شد.

دکتر حاجی فرجی در ادامه مطلب بیان داشت: - اجاره قلیون روشن شمیران نو - گروهی دیگر از مردم هم نیز وجود دارند که در وعده سحری حجم زیادی از غذاها و آب را استفاده می کنند تا کمتر گرسنه و تشنه شوند که باید بگوییم این کار - اجاره قلیون روشن شمیران نو - هم اشتباه است چراکه ممکن - اجاره قلیون روشن شمیران نو - است در طول روز دچار اختلالات گوارشی شوند.

این متخصص تغذیه و رژیم درمانی همچنین در پایان این ویژه برنامه تاکید کرد: روزه داران محترم حتما باید در وعده های افطار و سحری میوه و سبزیجات تازه مصرف - اجاره قلیون روشن شمیران نو - کنند و میزان کمتری از کربوهیدرات ها و قندهای ساده استفاده کنند تا پس از چند روز روزه داری بدن آنها به خوبی ماه رمضان را پشت سر بگذارد و به روزه گرفتن در این ماه مبارک عادت کند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram