تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل الو قلیان روشن فرجام


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12286.html

۱۳۹۷/۰۳/۰۷ - ۱۱:۱۴

بلایی که زولبیا و بامیه بر سرتان می آورد

معاون دفتر سلامت تغذیه وزارت بهداشت گفت: مصرف چای و غذای سرخ کردنی در وعده سحر سبب افزایش تشنگی افراد می‌شود.

قُل قُل:معاون دفتر سلامت تغذیه وزارت بهداشت گفت: مصرف چای و غذای سرخ کردنی در وعده سحر سبب افزایش تشنگی افراد می‌شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران - تحویل الو قلیان روشن فرجام - جوان؛ زهرا عبداللهی معاون دفتر سلامت تغذیه وزارت بهداشت اظهار کرد: به دلیل آنکه ماه مبارک رمضان همزمان با فصل - تحویل الو قلیان روشن فرجام - تابستان و گرما همراه - تحویل الو قلیان روشن فرجام - شده است تشنگی در طول روز بیشتر ایجاد می‌شود.

وی ادامه داد: روزه داران برای آنکه از تشنگی در ایام ماه مبارک رمضان در امان باشند، بهتر است در وعده سحر تا - تحویل الو قلیان روشن فرجام - حد امکان از مصرف غذاهای چرب و سرخ کردنی پرهیز کنند.


سبزی و میوه هایی که تشنگی را برطرف - تحویل الو قلیان روشن فرجام - می کنند

عبد‌اللهی با اشاره به اینکه مصرف ادویه ‌جات باعث ایجاد تشنگی در طول روز می‌شود، افزود: روزه‌داران سعی کنند که مصرف سالاد، کاهو، - تحویل الو قلیان روشن فرجام - خیار و گوجه را در وعده‌های افطار و سحر خود بگنجانند.

وی عنوان کرد: مصرف کاهو و خیار کمک بزرگی به تامین آب بدن می‌کند - تحویل الو قلیان روشن فرجام - و همین مسئله باعث رفع تشنگی افراد در طول روز می‌شود.


سحری چای بخورید، - تحویل الو قلیان روشن فرجام - تشنه می شوید

معاون دفتر سلامت تغذیه وزارت بهداشت با بیان اینکه مصرف زیاد چای بر خلاف تصور افراد کمک زیادی به رفع تشنگی در طول - تحویل الو قلیان روشن فرجام - روز نمی‌کند، عنوان کرد: مصرف زیاد چای سبب از دست رفتن آب بدن می‌شود به همین دلیل متخصصان تغذیه توصیه می‌کنند که افراد در وعده سحر تنها یک فنجان چای کمرنگ بنوشند.

عبد‌اللهی - تحویل الو قلیان روشن فرجام - تاکید کرد: برای رفع تشنگی در روزهای ماه رمضان افراد باید از غذاهای کم چرب در وعده‌های افطار و سحر استفاده کنند و تا حد امکان از خوردن چلوکباب یا جوجه کباب بپر‌هیزند.


بهترین ماده غذایی برای افطار کردن

وی با اشاره به اینکه مصرف آش پر چرب و غلیظ سبب بروز بیماری سوء هاضمه می‌شود، ادامه داد: برای اینکه افراد در ایام ماه مبارک رمضان دچار مشکلات گوارشی نشوند باید افطار خود را با یک نوشیدنی گرم مانند آب جوش، شیر، چای کم رنگ باز کنند و از خوردن آش‌ پرچرب و غلیظ بپر‌هیزند.

معاون دفتر سلامت تغذیه وزارت بهداشت با اشاره به اینکه افراد باید در فاصله افطار تا سحر به اندازه کافی - تحویل الو قلیان روشن فرجام - ما‌یعاتی مانند آب و دوغ بنوشند، تاکید کرد: - تحویل الو قلیان روشن فرجام - روزه داران در ایام ماه مبارک رمضان باید از - تحویل الو قلیان روشن فرجام - خوردن بیش از حد غذا در وعده شام پرهیز کنند تا بتوانند در وعده سحر به مقدار کافی مواد غذایی مصرف کنند.

وی ادامه داد: در ماه رمضان باید تعادل و تنوع مواد غذایی رعایت شود تا همه مواد معدنی و ویتامین‌های مورد نیاز بدن تامین شود.


زولبیا و بامیه چاقتان می کند

عبداللهی در خصوص مصرف - تحویل الو قلیان روشن فرجام - زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان گفت: زولبیا و بامیه از مقدار زیادی شکر و روغن تهیه شده است و این مواد باعث چاقی و اضافه وزن افراد می‌شود.

معاون دفتر سلامت تغذیه وزارت بهداشت افزود: روغن بکار رفته در تهیه زولبیا و بامیه از اسید چرب ترانس بالایی برخوردار است و همین مواد باعث شیوع چاقی و بسیاری از بیماری ‌های غیر واگیر می‌شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram