تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل الو قلیون فوری تهران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12036.html

۱۳۹۷/۰۵/۰۲ - ۱۵:۱۱

نمک دریایی از بدترین انواع نمک‌

عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی یزد، نمک دریایی را یکی از بدترین انواع نمک‌ دانست.

قُل قُل:عضو هیات - تحویل الو قلیون فوری تهران - علمی دانشگاه علوم پزشکی یزد، نمک دریایی را یکی از بدترین انواع نمک‌ دانست.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا،سید کاظم کاظمینی، متخصص طب ایرانی در گفت‌وگو با خبرنگار - تحویل الو قلیون فوری تهران - ایسنا با اشاره - تحویل الو قلیون فوری تهران - به نمک به عنوان یک ماده ضروری برای بدن موجودات، اظهار کرد: افراط در مصرف این ماده ضروری نیز - تحویل الو قلیون فوری تهران - می‌تواند باعث بروز بیماری‌هایی در افراد شود که یکی از مهمترین آنها عارضه فشار خون است.

وی با مهم خواندن نوع نمک مصرفی توسط افراد، گفت: نمک مصرفی باید مورد تایید اداره بهداشت باشد چرا - تحویل الو قلیون فوری تهران - که در این صورت، نمک ضمن تصفیه شدن از املاح مضر و آلودگی‌های متمایز می‌شود.

این متخصص، نمک دریایی را یکی از بدترین انواع نمک‌ دانست و گفت: برخلاف تصور جامعه که نمک دریایی را نمکی مفید و قابل تایید می‌دانند، - تحویل الو قلیون فوری تهران - از نظر طب سنتی این نمک بدترین نمک موجود است چرا که آلودگی‌های ناشی از دریاها به ویژه امکان وجود برخی از عناصر خطرناک در این نمک‌ها وجود دارد و با افزایش آلودگی‌های اخیر دریاها، این نمک‌ها به مراتب مضرتر شده‌ است.

وی در مورد مصرف سنگ نمک‌های خاص از نظر طب سنتی نیز، تصریح کرد: بسیاری از این نمک‌ها در دسترس نیستند لذا توصیه می‌شود به جای مصرف نمک‌های معدنی تایید نشده، از نمک‌های مورد تایید وزارت بهداشت - تحویل الو قلیون فوری تهران - استفاده شود.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram