تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل قلیون ذغال روشن دولت


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12067.html

۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۵۰

عشق به غذاهای تند چه چیزی درباره شما می گوید

خوردن فلفل در کنار طعم ماجراجویانه ای که به غذا می دهد برای سلامت نیز مزایایی دارد.

قُل قُل: خوردن فلفل در کنار طعم ماجراجویانه ای که - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - به غذا می دهد برای سلامت نیز مزایایی دارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت دکتر کرمانی، تندی معمولا یک طعم و مزه نیست، بلکه واکنش بدن به حس حضور مواد شیمیایی خاص - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - است. مواد شیمیایی موجود در فلفل و دیگر غذاهای تند یک - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - نوع عامل بازدارنده برای بعضی - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - از حیوانات است و برای یک گیاه حکم سیستم دفاعی را دارد. اما برخی انسان - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - ها به این حس وابستگی پیدا کرده اند و دوست دارند در غذاهایی که می خورند آن را - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - تجربه کنند. برخی افراد احساس سوختن دهان را دوست دارند!

جالب اینجاست که به تازگی محققان دریافته اند که این علاقه به تندی به برخی خصوصیات فردی نیز مربوط می شود. اگر تندی این غذاها را دوست دارید ممکن است کسی باشید که به دنبال هیجان است. افرادی که غذاهای تند را دوست دارند به احساس سوزش یک ترکیب به نام کپسایسین تمایل دارند، که وقتی خورده می شود مقداری احساس درد را در فرد به وجود می آورد. فلفل ها معمولا با حس تندی همراه هستند چون حاوی کپسایسین بالایی هستند.
در یک تحقیق که توسط موسسه کیفیت و عملکرد غذاها انجام گرفت محققان گفتند شاخص های بسیاری وجود دارد که روی علاقه به غذاهای تند تاثیر می گذارد. این شاخص ها شامل تأثیرات اجتماعی و فرهنگی، تعداد دفعاتی که در معرض کپسایسین قرار گرفته اید، تفاوت های فیزیکی در احساس تندی و صفات شخصیتی یک فرد.
این تحقیق همچنان نشان داد افرادی که مکرر به دنبال استفاده از فلفل قرمز هستند هیجان خواهند، و یا به دنبال احساسی جدید و پیچیده هستند، این موارد نظریه محققان درباره تاثیر خلقیات فرد - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - روی دوست داشتن یا نداشتن تندی را ثابت می کند. خوردن فلفل در کنار طعم ماجراجویانه ای که به غذا می دهد برای سلامت - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - نیز مزایایی دارد.
در یک تحقیق که در سال 2014 انجام گرفت مشخص شد، ترکیبات - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - سالمی در غذاهای تند وجود دارد، یعنی فلاونوئیدها، که مانند آنتی اکسیدان ها عمل می کنند و خطر بروز بیماری های مزمن را کاهش می دهند. کپسایسین به طور گسترده در ارتباط با کاهش خطر ابتلا به سرطان مورد مطالعه قرار - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - گرفته است. این خاصیت حتی اگر سرطان در سطح پایین یا متوسط خود نیز باشد - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - همچنان تاثیر دارد.
تحقیقات بسیاری از مزایای فلفل خبر - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - داده اند، البته در صورتی که میزان استفاده بالا باشد. پس اگر می - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - خواهید - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - از این ویژگی ها برخوردار شوید بهتر است راهی پیدا کنید تا این نوع غذاها را وارد برنامه خود کنید. اگر از تندی پرهیز می کنید اما می خواهید سطح متوسطی از - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - غذاهای حاوی کسپایسین را امتحان کنید، می توانید فلفل های شیرین تر مانند، آناهایم، آنچو، و فلفل دلمه ای را استفاده کنید. با استفاده از سس های تند نیز می توان سوزانندگی غذا را بالا برد. اگر این فلفل ها - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - و سس های متوسط نیز برایتان خیلی تند بودند، کار خود را با مقدار اندکی شروع کنید و کم کم مقدار استفاده را افزایش دهید، تحقیقات نشان - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - داده اگر به مرور مصرف - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - غذاهای تند را افزایش دهیم میتوانیم به مرور به آنها عادت کنیم و بیشتر لذت ببریم.
به خاطر - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - داشته باشید همیشه می توانید به غذا تندی اضافه کنید اما نمی توانید زیاده روی کنید. فلفل های بسیار تند مانند فلفل هندی یا فلفل تند تایلندی تنها مخصوص کسانی است که واقعا عاشق تندی هستند و با - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - آن خو گرفته اند.
کپسایسین موجود در این فلفل ها - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - از سطح عادی و متوسط - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - بسیار بالا تر است. معمولا کسانی که به دنبال هیجان و تجربه ی احساسات شدید هستند به - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - دنبال این نوع غذاهای فوق العاده سوزاننده می روند.
پس ابتدا میزان - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - علاقه و عادت خود به غذاهای تند را در نظر بگیرید و سپس مقدار مناسب را انتخاب کنید تا هم از غذای خود لذت ببرید و هم - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - بدن را میهمان فواید آن بکنید.

منابع:

Byrnes N, - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - Hayes J. Personality Factors Predict Spicy Food Linking and Intake. Food Qual Prefer. 2013 Apr 1;28(1):213-221.

Félix Viana. Chemosensory Properties of the Trigeminal System. ACS Chem Neurosci. 2011 Jan 19; 2(1): 38–50. Aleksandra Kozłowska A, Szostak-Węgierek D. FLAVONOIDS – FOOD SOURCES AND HEALTH BENEFITS. Rocz Panstw Zakl Hig. 2014;65(2):79-85.

Opara E, Chohan M. Culinary Herbs and Spices: Their Bioactive - تحویل قلیون ذغال روشن دولت - Properties, the Contribution of Polyphenols and the Challenges in Deducing Their True Health Benefits. Int J Mol Sci. 2014 Oct; 15(10): 19183–19202.

Pabalan N, Jarjanazi H, Ozcelik H. The impact of capsaicin intake on risk of developing gastric cancers: a meta-analysis. J Gastrointest Cancer. 2014;45(3):334-41.

Rozin R, Ebert L, Schull J. Some like it hot: a temporal analysis of hedonic responses to chili pepper. Appetite. 1982 Mar;3(1):13-22.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram