تهران و شهرستان ها
لوگو

تحویل قلیون روشن شمال تهران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 13285.html

۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۱:۴۴

راهکارهای طلایی برای افراد دچار اختلالات خواب

متخصص بیماری‌های غدد و داخلی با اشاره به اینکه مصرف برخی از مکمل‌های غذایی از جمله ویتامین های گروه B و C می‌تواند در ایجاد خواب راحت موثر باشد، گفت: کمبود آهن می‌تواند موجب بدخوابی شود.

قُل قُل:متخصص بیماری‌های غدد - تحویل قلیون روشن شمال تهران - و داخلی با - تحویل قلیون روشن شمال تهران - اشاره به اینکه - تحویل قلیون روشن شمال تهران - مصرف برخی از مکمل‌های غذایی از جمله ویتامین های گروه B و C می‌تواند در ایجاد خواب راحت موثر باشد، گفت: کمبود آهن می‌تواند موجب بدخوابی شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس،مهران زمان‌زاده در ارتباط با مشکل اختلال خواب اظهارداشت:عوامل متعددی روی خواب اثر می‌گذارند که - تحویل قلیون روشن شمال تهران - از میان آنها، غذا و تغذیه سالم اهمیت ویژه‌ای دارند.

وی افزود: بدن 2 ساعت زمان لازم دارد که غذا را هضم کند و خوابیدن با معده پر، می‌تواند سبب اختلال در خواب شود. بنابراین باید از مصرف غذا - تحویل قلیون روشن شمال تهران - نزدیک به ساعت خواب (حداقل 2 ساعت) پرهیز شود.

متخصص بیماری‌های غدد و - تحویل قلیون روشن شمال تهران - داخلی بیان داشت: بهتر است که غذاهای پر ادویه در وعده شام مصرف نشود چراکه ادویه موجب افزایش متابولیسم بدن شده - تحویل قلیون روشن شمال تهران - و موجب اختلال در خواب می‌شود.

زمان‌زاده ادامه داد: از مصرف کافئین قبل از خواب باید پرهیز شود و بهتر است که مصرف آن در طی روز نیز محدود باشد چراکه کافئین ماده‌ای محرک است که سبب افزایش هوشیاری و در نتیجه بی‌خوابی می‌شود.

وی با بیان اینکه یک ساعت قبل از خواب، بهتر است آب و مایعات مصرف نشود، بیان داشت: افزایش مصرف غذاهای حاوی تریپتوفان، به بهبود خواب بسیار کمک می‌کند. تریپتوفان اسید آمینه‌ای است که در بدن به هورمون‌هایی که در ایجاد خواب موثرند، تبدیل - تحویل قلیون روشن شمال تهران - می‌شود.

متخصص بیماری‌های غدد و داخلی گفت: شیر، ماست، - تحویل قلیون روشن شمال تهران - دوغ، کفیر، گوشت بوقلمون، غلات، حبوبات، مغزدانه‌ها، موز، سبزیجات به خصوص اسفناج و کاهو حاوی این اسید آمینه هستند که مصرف آن ها حداقل 2 ساعت قبل از خواب توصیه می‌شود. همچنین شیر موز و شیر عسل دو ماده غذایی مناسب برای وعده قبل از خواب هستند که به بهبود خواب نیز کمک می‌کنند.

زمان‌زاده گفت: مصرف برخی از مکمل‌های غذایی از جمله ویتامین های گروه B ، C، کلسیم، منیزیم، روی یا مولتی ویتامین‌های حاوی این ویتامین‌ها و مواد معدنی، می‌توانند در ایجاد خواب راحت - تحویل قلیون روشن شمال تهران - موثر باشند. این - تحویل قلیون روشن شمال تهران - ترکیبات به خصوص در افرادی که نیازهای تغذیه‌ای خود را از طریق برنامه غذایی نمی‌توانند تامین کنند، می‌تواند کمک کننده باشد.

متخصص بیماری‌های غدد و داخلی خاطرنشان کرد: کمبود آهن نیز می‌تواند موجب بدخوابی شود و در افرادی که دچار کمبود آهن هستند، مکمل آهن به عنوان - تحویل قلیون روشن شمال تهران - روشی جهت بهبود خواب باید مورد توجه قرار گیرد.

وی عنوان کرد: رعایت رفتارهای غذایی مناسب اهمیت خاص دارند. به این معنی که داشتن یک برنامه غذایی - تحویل قلیون روشن شمال تهران - سالم، منظم و زمانبندی شده با توجه به شغل و حرفه فرد، عدم گرفتن رژیم‌های غذایی غیر اصولی و طولانی مدت و به طور کلی داشتن یک - تحویل قلیون روشن شمال تهران - برنامه غذایی حاوی میوه و سبزی‌های زیاد - تحویل قلیون روشن شمال تهران - و غلات تصفیه نشده در تامین نیازهای تغذیه‌ای و در نتیجه داشتن خوابی آرام مؤثرند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram