تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12154.html

۱۳۹۷/۰۴/۰۶ - ۱۰:۳۱

میوه‌هایی که لاغر می‌کنند

یک متخصص تغذیه با بیان اینکه مصرف از برخی میوه‌ها نقش بسزایی در چربی‌سوزی و لاغری دارند در خصوص خواص آن‌ها توضیحاتی را ارائه کرد.

قُل قُل:یک متخصص تغذیه با بیان اینکه مصرف از برخی میوه‌ها نقش - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - بسزایی در چربی‌سوزی - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - و لاغری دارند در خصوص خواص آن‌ها توضیحاتی را - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - ارائه - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - کرد.

به - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از فارس،محمد آذرفر متخصص تغذیه و رژیم درمانی در خصوص میوه‌هایی که مصرف آن‌ها می‌تواند به لاغر شدن افراد کمک کند اظهار داشت: - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - بلوبری یکی از میوه‌های چربی سوز و لاغر کننده است که علاوه بر مبارزه با چربی‌های بدن منجر به کاهش احتمال ابتلا به بیماری های قلبی و عروقی نیز می‌شود.

وی با بیان اینکه بر اساس نتایج حاصل از یک تحقیق در صورت مصرف روزانه بلوبری 2 درصد از چربی بدن از بین می‌رود گفت: علت این امر نیز بالا بودن سطح آنتی اکسیدان در این میوه - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - است که باعث دفع سموم بدن شده و از چاقی و مشکلات سلامتی پیشگیری می‌کند.

این متخصص تغذیه با اشاره به نقش نارگیل در چربی سوزاندن چربی‌های بدن گفت: اسید چربی به نام‌تری گلیسیرید در نارگیل موجود است که منجر به افزایش 30 درصدی متابولیسم بدن می‌شود که می‌توان به جای - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - تنقلات این میوه را استفاده کرد.

آذرفر افزود: می‌توان از روغن، شیر، پودر و آب نارگیل نیز برای لاغر شدن استفاده کرد.

این متخصص تغذیه با بیان اینکه سیب و هلو دارای مقدار زیادی فیبر هستند و باعث سرعت بخشیدن به متابولیم بدن می‌شوند گفت: مصرف سیب و هلو به عنوان میان وعده - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - باعث سیری شما خواهد - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - شد؛ سیب و هلو سرشار از پکتین هستند که مانع جذب چربی توسط سلول ها می شود و در عوض موجب جذب آب می‌گردند.

وی در پایان موز را یکی دیگر از میوه‌های لاغر کننده دانست و عنوان کرد: - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - موز حاوی میزان زیادی فیبر است که - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - مصرف آن باعث چربی سوزی در بدن شده و اشتها را کم می‌کند. مصرف موز از جذب کربوهیدرات های بدن ممانعت می‌کند و این ناشی از وجود فیبرهای غیرقابل هضم موجود در موز است. این عامل باعث - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - می‌شود بدن از ذخیره چربی‌ها به جای کربوهیدراتها برای تولید انرژی استفاده کند.

این متخصص تغذیه در - تلفن آنلاین قلیان روشن ظفر - پایان گفت: پتاسیم موجود در موز برای ایجاد ماهیچه مفید است و نیز باعث چربی سوزی می‌گردد. موز را می‌توان به تنهایی یا به صورت ترکیبی با شیر مصرف کنید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram