تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن اجاره الو قلیان الهیه


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12060.html

۱۳۹۷/۰۴/۲۹ - ۱۲:۰۰

بی‌خوابی‌های مزمن با مصرف نوشابه‌های انرژی‌زا/خطر ابتلا به کبد چرب

در شرایطی که متخصصان نسبت به تبعات مصرف نوشیدنی‌های انرژی‌زا هشدار داده و عنوان می‌کنند که این نوشابه‌ها تاثیری در افزایش نیرو وتمرکز ندارند، اما طی چند سال اخیر شاهد مصرف رو به رشد این نوشیدنی‌ها بویژه در جوانان و ورزشکاران هستیم.

قُل قُل: در شرایطی که متخصصان نسبت به تبعات مصرف نوشیدنی‌های انرژی‌زا هشدار - تلفن اجاره الو قلیان الهیه - داده و عنوان می‌کنند که این نوشابه‌ها تاثیری در افزایش نیرو وتمرکز ندارند، اما طی چند سال اخیر شاهد مصرف رو به رشد این نوشیدنی‌ها بویژه در جوانان و ورزشکاران - تلفن اجاره الو قلیان الهیه - هستیم.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، دکتر جلال‌الدین رزاز- رییس انجمن تغذیه ایران در گفت‌وگو با ایسنا، درباره‌ ترکیبات و نوع عملکرد نوشابه‌های انرژی‌زا، گفت: - تلفن اجاره الو قلیان الهیه - به طور کلی واژه‌ انرژی‌زا لفظ عامیانه‌ای است. عمدتا ترکیبات این نوشابه‌ها کافئین و قند گلوکز واقعی است که باعث ورود مقدار قند زیادی در بدن می‌شود و نوعی محرکی مغزی است. در این ترکیبات ممکن است به طور مخفی و بدون درج بر روی محصول از گروه دارویی آمفتامین‌ها استفاده کنند که این نوع دارو نیز محرک سیستم عصبی و مغز هستند.

وی در ادامه گفت: خوردن نوشابه‌های انرژی‌زا موجب ورود مقدار زیادی قند در بدن می‌شود و احساس سرخوشی و نشاط را در فرد افزایش می‌دهد.

این عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، با تاکید بر این که مصرف نوشابه‌های انرژی‌زا تاثیرات مخرب زیادی را به همراه دارد، افزود: این نوشابه‌ها می‌توانند به طور مستقیم در سیستم مرکز عصبی و مغز تاثیر بگذارند یا موجب افزایش ضربان قلب، تعریق و افزایش فشارخون موردی شوند. این افزایش فشارخون با افزایش حجم برون‌ده قلبی رخ می‌دهد و مصرف شربت قند کافئین‌داردلیل مستندی برای افزایش فشار خون نیست.

اختلالات مزمن خواب در پی مصرف مکرر نوشابه‌های انرژی‌زا

وی گفت: مصرف مکرر این نوشابه‌ها باعث اعتیاد فرد و اختلالات - تلفن اجاره الو قلیان الهیه - مزمن خواب در فرد می‌شود. توصیه برای مصرف این نوشابه‌ها در موارد خاص به صورت تفننی و حداکثر هفته‌ای یک‌بار است. همچنین افراد باید توجه - تلفن اجاره الو قلیان الهیه - داشته باشند در صورت مصرف این نوشیدنی‌ها، با فاصله زیادی از غذا مصرف شوند چرا که در غیر اینصورت کالری غذا را - تلفن اجاره الو قلیان الهیه - افزایش می‌دهند.

آسیب جدی درماهیچه‌های عضلانی ورزشکاران

رزاز در - تلفن اجاره الو قلیان الهیه - ادامه صحبت‌هایش با اشاره به نوعی از نوشابه‌های انرژی‌زا که برای ورزشکاران تهیه - تلفن اجاره الو قلیان الهیه - می‌شود، گفت: این نوشابه‌ها با نوعی ترکیبات هورمونی بین ورزشکاران عرضه و مصرف می‌شود که القای حس بهتر و افزایش نیرو هنگام تمرین به همراه دارد؛ اما - تلفن اجاره الو قلیان الهیه - باید بدانند مصرف این نوشابه‌ها در طولانی مدت باعث آسیب در ماهیچه‌های عضلانی می‌شوند و خطرات جدی را به‌دنبال دارند.

خطر ابتلا به کبد چرب

رییس انجمن تغذیه ایران گفت: با توجه - تلفن اجاره الو قلیان الهیه - به قند زیاد موجود در نوشابه‌های‌انرژی‌زا و مضرات - تلفن اجاره الو قلیان الهیه - آن، به افراد چاق توصیه می‌شود اکیدا از مصرف این نوشابه پرهیز کنند؛ چراکه علاوه بر افزایش وزن، چربی کبد را به دنبال خواهد داشت.

اختلال تغذیه‌ای در نوجوانان

رزاز در ادامه با اشاره به مصرف نوشابه‌های انرژی‌زا بین کودکان و نوجوانان، گفت: استفاده این نوشابه در اطفال و کودکان اشکالات تغذیه‌ای ایجاد می‌کند. دانش‌آموزان در سنین - تلفن اجاره الو قلیان الهیه - متوسطه فکرمی‌کنند مصرف این انرژی‌زاها باعث افزایش تمرکز وانرژی هنگام درس خواندن می‌شود. این درحالی است که در - تلفن اجاره الو قلیان الهیه - این دوران به علت بی‌تحرکی فرد، مصرف این نوشیدنی‌ها چاقی مفرط و اضافه وزن را به دنبال دارد. در این خصوص خانواده‌ها باید مراقب - تلفن اجاره الو قلیان الهیه - فرزندان خود باشند و مصرف این‌گونه از نوشابه‌ها را از سبد کالایی آن‌ها حذف کنند.

وی افزود: در مورد تاثیر بازدهی - تلفن اجاره الو قلیان الهیه - این نوشابه‌ها هنگام درس خواندن، عملکردی چون چای، قهوه و ... دارند و کافئین موجود در این نوع نوشیدنی‌ها باعث هوشیاری و بی‌خوابی می‌شود. به همین - تلفن اجاره الو قلیان الهیه - علت در شب امتحان و کنکور توصیه این است که به هیچ عنوان - تلفن اجاره الو قلیان الهیه - مصرف نشوند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram