تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن اجاره قلیون شمال تهران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 13228.html

۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۱۲:۵۰

سبک تغذیه غلط؛ قاتل جان و جیب

یکی از مهم‌ترین عوامل ابتلا به بیماری‌های غیرواگیر در ایران، سبک تغذیه غلط است. به گفته حسن هاشمی، وزیر بهداشت، مشکل مردم ‌ایران،‌ سوء‌رفتارها در سبک زندگی، نوع غذا و نداشتن تحرک فیزیکی است.

قُل قُل:دوره‌ای که بیماری‌های واگیر مثل جزام و طاعون جولان می‌داد و یک - تلفن اجاره قلیون شمال تهران - اپیدمی آن می‌توانست شهری را از سکنه خالی کند، تمام شده است. این روزها بزرگ‌ترین بحرانی که پیش روی سلامت انسان‌هاست، ابتلا به بیماری‌های غیرواگیری مثل دیابت، فشار خون، سرطان، سکته‌های قلبی و مغزی و بیماری‌های کلیوی است. دانش بشر برای کنترل بیماری‌های غیرواگیر به سطح بالایی رسیده است، اما هنوز برای کنترل بیماری‌های غیرواگیر نتوانسته‌ایم به موفقیت چشمگیری برسیم.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز،جام جم نوشت: بر اساس آمارهای رسمی، عامل حدود 80 درصد مرگ و میرها در ایران، ابتلا به بیماری‌های غیرواگیر است. این بیماری‌ها، علاوه - تلفن اجاره قلیون شمال تهران - بر این که نیروهای انسانی فعال جامعه را حذف می‌کند، هزینه‌های هنگفتی را هم به منابع نظام سلامت تحمیل کرده است.

یکی از مهم‌ترین عوامل ابتلا به بیماری‌های غیرواگیر در ایران، سبک تغذیه غلط است. به گفته حسن هاشمی، وزیر بهداشت، مشکل مردم ‌ایران،‌ سوء‌رفتارها در سبک زندگی، نوع غذا و نداشتن تحرک فیزیکی است. اینها با بخشنامه حل نمی‌شود و فقط خود مردم می‌توانند با تغییر در سبک زندگی به سلامت خود کمک کنند؛ مثلا هم اکنون جوهر نمک در برخی نانوایی‌ها استفاده می‌شود که بخشی از - تلفن اجاره قلیون شمال تهران - بیماری‌های گوارشی مردم به همین دلیل است. همچنین مصرف نمک در نان مصرفی مردم هم سه برابر حد مجاز است.

وزیر بهداشت هشدار می‌دهد: مصرف نمک در ایران، بیش از دو برابر میزان مصرف نمک در کشورهای پیشرفته و استانداردهای - تلفن اجاره قلیون شمال تهران - سازمان جهانی بهداشت است. همچنین مردم ایران به طور متوسط روزانه 85 گرم شکر مصرف می‌کنند که مصرف آن حداقل باید به 25 درصد این میزان کاهش یابد. به دلیل مصرف زیاد شکر که کودکان‌مان چاق بوده و بیش از - تلفن اجاره قلیون شمال تهران - 45 درصد از مردم کشور نیز اضافه وزن دارند. اگر 80 - تلفن اجاره قلیون شمال تهران - درصد مرگ ایرانیان به - تلفن اجاره قلیون شمال تهران - دلیل بیماری‌های غیرواگیر است، این یعنی ما باید در سبک زندگی و تغذیه خود تجدید نظر کنیم و نمک، شکر و روغن کمتری مصرف کنیم. از طرفی از روغن جامد هم نباید استفاده نکنیم.

هر هفته فست‌فود ‌

یکی از عمده دلایل سبک تغذیه غلط در ایران، رواج زندگی شهرنشینی و زندگی ماشینی - تلفن اجاره قلیون شمال تهران - است که موجب کم‌تحرکی مردم شده و پای فست‌فودها را به زندگی مردم باز کرده است.

بر اساس آمارهای وزارت بهداشت، به - تلفن اجاره قلیون شمال تهران - طور متوسط هر دانش آموز ایرانی هفته‌ای یکبار فست فود می‌خورد، در حالی که مصرف نمک در فست‌فودها، حدود چهار برابر بیشتر از حد مجاز - تلفن اجاره قلیون شمال تهران - است. دقیقا به همین دلیل است که بر اساس آمارهای رسمی، بیش از 40 درصد دانش‌آموزان ایرانی یا چاق بوده یا دچار اضافه وزن هستند.

آن‌طور که مرکز آمار ایران اعلام کرده تا پایان سال 94 حدود 4/47 درصد افراد 18 ساله و بیش از آن اعلام کرده اند که در ماه قبل از آمارگیری، فست‌فود مصرف کرده‌اند. یعنی در یک بازه یک ماهه، حدود - تلفن اجاره قلیون شمال تهران - نیمی از جمعیت کشور، فست‌فود مصرف کرده‌اند که این آمار، بسیار نگران‌کنند‌ه است.

پیشتر نیز کوروش جعفریان، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران هشدار داده بود که سالانه 11 هزار میلیارد تومان در ایران هزینه مصرف فست‌فود می‌شود و مصرف غذای خانگی - تلفن اجاره قلیون شمال تهران - هم بشدت افت کرده‌ است.

ضرورت ارتقای کیفیت محصولات

هرچقدر در حوزه درمان سرمایه‌گذاری شده، اما - تلفن اجاره قلیون شمال تهران - به بخش بهداشت و تغذیه سالم رسیدگی نشود، صرف این اعتبارات در حوزه درمان نمی‌تواند به ارتقای سلامت جامعه منجر شود. اگر به طب - تلفن اجاره قلیون شمال تهران - سنتی - ایرانی هم مراجعه کنیم، در این طب بارها اشاره شده دوای انسان، همان غذا بوده و غذای او همان دوای اوست.

غلامرضا اصغری، رئیس سازمان غذا و دارو - تلفن اجاره قلیون شمال تهران - در راستای افزایش کیفیت محصولات و فرآورده‌های غذایی، وعده داده که باید به صنایع غذایی کمک کنیم تا تکنولوژی‌هایشان را به‌روز کرده و با کیفیت بهتری محصولات‌شان را ارائه کنند. بر این اساس برای این کار تسهیلات ارزان‌قیمت بانکی به صنایع غذایی داده می‌شود تا بتوانند این کار را انجام دهند.

اصغری تاکید کرده است: یکی از اقدامات‌مان در حوزه غذا این است که - تلفن اجاره قلیون شمال تهران - اولا نظارت‌هایمان را هم بر صنایع غذایی و هم در سطح بازار گسترش دهیم. بر این اساس، نمونه‌های محصولات را از سطح بازار جمع‌آوری کرده - تلفن اجاره قلیون شمال تهران - و آنها را مورد پایش قرار می‌دهیم. در عین حال در نظر داریم سیاست‌های واردات در حوزه غذایی را سختگیرانه‌تر کنیم. در این حوزه طوری عمل می‌کنیم که برنج، روغن و سایر محصولاتی که وارد کشور می‌شوند، استانداردهای - تلفن اجاره قلیون شمال تهران - لازم را - تلفن اجاره قلیون شمال تهران - داشته باشند. در این خصوص ما محصولات غذایی وارداتی را به - تلفن اجاره قلیون شمال تهران - چند آزمایشگاه ارسال می‌کنیم تا مورد بررسی قرار گیرند.

در صورتی که این وعده‌ها عملیاتی شود، می‌توان امیدوار - تلفن اجاره قلیون شمال تهران - بود کیفیت و سلامت محصولات غذایی عرضه شده در بازار افزایش پیدا کند. فقط در این صورت است که تخصیص اعتبارات بیشتر در حوزه درمان می‌تواند به ارتقای سلامت جامعه منجر شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram