تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن الو قلیون روشن دیباجی


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12157.html

۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۴:۵۱

در فرآورده‌های گوشتی، درجه‌بندی کیفیت نداریم/بر سلامت محصولات نظارت می‌کنیم

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: در بحث فرآورده‌های گوشتی، درجه‌بندی کیفیت نداریم و سازمان غذا و دارو فقط بر ایمنی و سلامت آنها نظارت می‌کند.

قُل قُل:سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: در بحث فرآورده‌های گوشتی، درجه‌بندی کیفیت نداریم و سازمان غذا و دارو فقط بر ایمنی و سلامت آنها نظارت می‌کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، دکتر کیانوش جهانپور درباره محل - تلفن الو قلیون روشن دیباجی - تولید و تهیه فرآورده‌های گوشتی گفت: در این زمینه استانداردهایی وجود دارد. همچنین سازمان غذا و دارو و سازمان استاندارد در این حوزه نظارت می‌کنند و برندهای مختلفی با پروانه بهداشتی سازمان غذا و دارو در سطح کشور فعالیت می‌کنند.

سخنگوی سازمان غذا و دارو درباره چگونگی شناسایی مکان‌های غیراستاندارد تهیه و تولید فرآورده‌های گوشتی اظهار کرد: به منظور به حداقل رساندن مکان‌های غیر استاندارد تهیه و تولید - تلفن الو قلیون روشن دیباجی - سوسیس و کالباس، این مکان‌ها توسط بازرسین سازمان غذا و دارو، عوامل انتظامی و قضایی و گزارشات مردمی شناسایی می‌شوند و اقدامات قانونی لازم برای پلمب آن مکان‌ها انجام می‌شود.

جهانپور افزود: اگر واحد صنفی درگیر این موضوع باشد، معاونت - تلفن الو قلیون روشن دیباجی - بهداشت وزارت بهداشت و مراکز بهداشت شهرستان‌ها بر آن نظارت می‌کنند و اگر در مورد کارخانه‌ها و صنایع باشد، سازمان غذا و دارو و سازمان استاندارد این نظارت‌ها را انجام می‌دهند و در صورت تخلف، برخورد قانونی و قضایی با آنها صورت می‌گیرد.

وی گفت: امیدواریم مکان‌های غیر استانداردی که - تلفن الو قلیون روشن دیباجی - تاکنون شناسایی نشده‌اند با بازرسی‌های بیشتر - تلفن الو قلیون روشن دیباجی - و گزارشات مردمی شناسایی و اقدامات قانونی برای آنها انجام شود.

سخنگوی سازمان غذا و دارو در ادامه درخصوص درجه‌بندی کیفیت فرآورده‌های گوشتی تصریح کرد: سازمان غذا و دارو در بحث فرآورده‌های گوشتی درجه‌بندی کیفیت ندارد و این سازمان فقط در بحث ایمنی و سلامت آنها نظارت می‌کند؛ چراکه بخشی از موضوع کیفیت به مردم و بازار بازمی‌گردد.

بنابر - تلفن الو قلیون روشن دیباجی - اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، جهانپور با بیان اینکه برندهای متعددی در این زمینه وجود دارد، اظهار داشت: - تلفن الو قلیون روشن دیباجی - شرکت‌های تولیدکننده فرآورده‌های گوشتی حائز شرایط ایمنی، پروانه فعالیت دریافت می‌کنند. علاوه بر این، موضوع شرکت‌هایی که در زمینه خوراکی و آشامیدنی‌ها برتری دارند نیز هر ساله در مراسمی - تلفن الو قلیون روشن دیباجی - نشان ایمنی و سلامت به آنها اعطا می‌شود و این اقدام می‌تواند به نوعی برخی از این برندها را به مردم معرفی کند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram