تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن الو قلیون روشن دیباجی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12157.html

۱۳۹۷/۰۴/۰۵ - ۱۴:۵۱

در فرآورده‌های گوشتی، درجه‌بندی کیفیت نداریم/بر سلامت محصولات نظارت می‌کنیم

سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: در بحث فرآورده‌های گوشتی، درجه‌بندی کیفیت نداریم و سازمان غذا و دارو فقط بر ایمنی و سلامت آنها نظارت می‌کند.

قُل قُل:سخنگوی سازمان غذا و دارو گفت: در بحث فرآورده‌های گوشتی، درجه‌بندی کیفیت نداریم و سازمان غذا و دارو فقط بر ایمنی و سلامت آنها نظارت می‌کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، دکتر کیانوش جهانپور درباره محل - تلفن الو قلیون روشن دیباجی - تولید و تهیه فرآورده‌های گوشتی گفت: در این زمینه استانداردهایی وجود دارد. همچنین سازمان غذا و دارو و سازمان استاندارد در این حوزه نظارت می‌کنند و برندهای مختلفی با پروانه بهداشتی سازمان غذا و دارو در سطح کشور فعالیت می‌کنند.

سخنگوی سازمان غذا و دارو درباره چگونگی شناسایی مکان‌های غیراستاندارد تهیه و تولید فرآورده‌های گوشتی اظهار کرد: به منظور به حداقل رساندن مکان‌های غیر استاندارد تهیه و تولید - تلفن الو قلیون روشن دیباجی - سوسیس و کالباس، این مکان‌ها توسط بازرسین سازمان غذا و دارو، عوامل انتظامی و قضایی و گزارشات مردمی شناسایی می‌شوند و اقدامات قانونی لازم برای پلمب آن مکان‌ها انجام می‌شود.

جهانپور افزود: اگر واحد صنفی درگیر این موضوع باشد، معاونت - تلفن الو قلیون روشن دیباجی - بهداشت وزارت بهداشت و مراکز بهداشت شهرستان‌ها بر آن نظارت می‌کنند و اگر در مورد کارخانه‌ها و صنایع باشد، سازمان غذا و دارو و سازمان استاندارد این نظارت‌ها را انجام می‌دهند و در صورت تخلف، برخورد قانونی و قضایی با آنها صورت می‌گیرد.

وی گفت: امیدواریم مکان‌های غیر استانداردی که - تلفن الو قلیون روشن دیباجی - تاکنون شناسایی نشده‌اند با بازرسی‌های بیشتر - تلفن الو قلیون روشن دیباجی - و گزارشات مردمی شناسایی و اقدامات قانونی برای آنها انجام شود.

سخنگوی سازمان غذا و دارو در ادامه درخصوص درجه‌بندی کیفیت فرآورده‌های گوشتی تصریح کرد: سازمان غذا و دارو در بحث فرآورده‌های گوشتی درجه‌بندی کیفیت ندارد و این سازمان فقط در بحث ایمنی و سلامت آنها نظارت می‌کند؛ چراکه بخشی از موضوع کیفیت به مردم و بازار بازمی‌گردد.

بنابر - تلفن الو قلیون روشن دیباجی - اعلام پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، جهانپور با بیان اینکه برندهای متعددی در این زمینه وجود دارد، اظهار داشت: - تلفن الو قلیون روشن دیباجی - شرکت‌های تولیدکننده فرآورده‌های گوشتی حائز شرایط ایمنی، پروانه فعالیت دریافت می‌کنند. علاوه بر این، موضوع شرکت‌هایی که در زمینه خوراکی و آشامیدنی‌ها برتری دارند نیز هر ساله در مراسمی - تلفن الو قلیون روشن دیباجی - نشان ایمنی و سلامت به آنها اعطا می‌شود و این اقدام می‌تواند به نوعی برخی از این برندها را به مردم معرفی کند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram