تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سرویس الو قلیان فرجام


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12302.html

۱۳۹۷/۰۳/۰۵ - ۱۰:۵۶

4 هشدار برای مصرف بیش از حد میوه ها!

میوه یکی از سالم ترین گزینه های غذایی و میان وعده ای مناسب و حاوی آنتی اکسیدان ها و ویتامین های ضروری است، اما به گفته کارشناسان تغذیه، زیاده روی در مصرف همین گزینه سالم هم خالی از خطر نیست.

قُل قُل:میوه یکی از سالم ترین - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - گزینه - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - های غذایی و میان وعده ای مناسب و حاوی آنتی اکسیدان ها و ویتامین های ضروری است، اما به گفته کارشناسان - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - تغذیه، زیاده روی در مصرف - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - همین گزینه سالم هم خالی از خطر نیست.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت، در اینجا 4 نشانه ای که به شما هشدار می دهد روزانه بیش از اندازه نیازتان میوه دریافت می کنید، معرفی شده است:

افزایش - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - وزن: حتی اگر مواد غذایی حاوی قند و کربوهیدرات های تصفیه شده، - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - غذاهای فراوری شده و محصولات چرب حیوانی را نیز کنار بگذارید، مصرف بیش از حد میوه باز هم می تواند برای از دست دادن وزن، مشکل آفرین - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - باشد. مصرف روزانه 5 میوه متوسط توصیه شده است. یك میوه متوسط درحدود - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - 60 كالری انرژی دارد بنابراین برای حفظ وزن بدن در محدوده طبیعی باید اعتدال در مصرف میوه ها هم رعایت شود.

احساس نفخ مداوم: میوه یک ماشه کلاسیک برای ابتلا به نفخ است. میوه ها غنی از یک نوع قند به نام فروکتوز هستند که متاسفانه بسیاری - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - از ما قادر به جذب و هضم موثر مقادیر زیادی از فروکتوز نیستیم. - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - محققان بر این باورند که 40 درصد - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - از مردم از یک بیماری به نام سوء جذب فروکتوز در روده کوچک رنج می برند. عدم جذب فروکتوز با علائمی مانند ایجاد گاز و نفخ در دستگاه گوارش همراه است. دریافت فروکتوز بیش از حد با واکنش های التهابی در بدن نیز همراه است.

ابتلا به اسهال یا سندرم - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - آی بی اس: سوء جذب فروکتوز موجود در میوه منجر - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - به نفخ، گرفتگی عضلات شکم، درد و - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - اسهال و حتی گاهی سردرد نیز می شود. علاوه بر این، بسیاری از میوه ها مانند سیب سرشار از پکتین هستند؛ یک نوع فیبر که مبتلایان به سندرم - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - روده تحریک پذیر یا آی - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - بی - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - اس، برای شکستن کامل آن مشکل دارند.

احساس ضعف و گرسنگی: فروکتوز نه‌ تنها جلوی گرسنگی را نمی ‌گیرد بلکه برعکس میل به مصرف - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - مواد غذایی پرکالری را افزایش می‌ دهد. محققان دانشگاه کالیفرنیای جنوبی پس از زیر نظر گرفتن 24 داوطلب که گروهی نوشیدنی ‌های حاوی گلوکز و برخی نوشیدنی‌ های حاوی فروکتوز مصرف می ‌کردند اعلام نمودند، وقتی داوطلب نوشیدنی حاوی فروکتوز می‌ خورد - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - احساس گرسنگی بیشتری دارد و میل به - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - مصرف مواد غذایی پرکالری مثل موز و بیسکوییت بیشتر می ‌شود. متخصصان می ‌گویند، گرچه فروکتوز قند میوه‌ است اما به هرحال قند ساده تلقی می ‌شود و عامل ذخیره چربی در بدن است. گرچه این قند سبب مقاومت به - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - انسولین نمی‌ - تلفن سرویس الو قلیان فرجام - شود اما برای حفظ تناسب اندام باید مراقب مصرف متعادل آن در طول روز باشید.

منبع:prevention

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram