تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سرویس قلیان روشن جردن


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12265.html

۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۱

شایعات کالباسی!

در بسیاری از کانال‌ها و شبکه‌های مجازی اطلاعاتی منتشر می‌شود که اغلب کاربران از صحت و سقم آن بی‌خبرند. اخبار ضد و نقیضی که در مورد سوسیس و کالباس‌های گوشتی و گیاهی و شایعات و باورهای نادرستی که در مورد این فرآورده‌ها وجود دارد ما را بر آن داشت تا با دکتر محمدحسین عزیزی و دکتر آراسب دباغ‌مقدم که هر دو از متخصصان علوم و صنایع غذایی هستند به گفت‌وگو بنشینیم تا اصل ماجرا را از زبان این دو کارشناس بشنویم.

قُل قُل: در بسیاری از کانال‌ها و شبکه‌های مجازی اطلاعاتی منتشر می‌شود که اغلب کاربران از صحت - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - و سقم - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - آن بی‌خبرند. اخبار ضد و نقیضی که در مورد سوسیس و کالباس‌های گوشتی و گیاهی و شایعات و باورهای نادرستی که - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - در مورد این فرآورده‌ها وجود دارد ما را بر آن داشت تا با دکتر محمدحسین عزیزی و دکتر آراسب دباغ‌مقدم که هر دو از متخصصان علوم و صنایع غذایی هستند به گفت‌وگو بنشینیم تا اصل ماجرا را از زبان این دو کارشناس بشنویم.

به - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از جام جم، چندی پیش در فیلمی کوتاه در شبکه‌های مجازی، وجود تعدادی کرم در یکی از انواع سوسیس‌های کارخانه‌ای منتشر شد در حالی که این به اصطلاح کرم‌ها به نحوه نگهداری و عرضه نادرست فرآورده گوشتی مربوط می‌شود و نباید آن را به تولیدکننده نسبت داد. تمامی سوسیس و کالباس‌های تولیدی در ایران بخوبی پخته و پاستوریزه می‌شوند و هرگونه عامل بیماری‌زایی در آنها از بین می‌رود .

واقعیت - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - حضور این کرم‌ها در سوسیس این است که بین هر دو عدد سوسیس، توسط دستگاهی به‌نام سوسیس پیچ فاصله‌ای به شکل یک گره نیم‌پیچ - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - ایجاد می‌شود. حال اگر هنگام بریدن - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - فاصله بین دو گره سوسیس، سر آن باز شود و شرایط نگهداری آن نامناسب و خارج از یخچال یا در محیط‌های آلوده قرار گیرد مگس‌ها به سوسیس حمله کرده و تخم‌های خود را در آن می‌گذارند. لارو این مگس‌ها به صورت کرم از تخم خارج و تا زمانی که به مگس بالغ تبدیل شوند به عمق - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - سوسیس نفوذ و از آن تغذیه می‌کنند .

تولیدکنندگان برابر آیین‌نامه‌های ایمنی مواد غذایی موظفند توزیع‌کنندگان را در مورد نحوه نگهداری ماده غذایی تولیدی خود آموزش دهند و در صورتی که شرایط عامل توزیع نامناسب بود از واگذاری - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - فرآورده تولیدی خود به عامل توزیع خودداری کنند .

سوسیس را حتما سرخ کنید !

یک باور غلط که دهان - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - به دهان در بین خانواده‌ها می‌چرخد این است که سوسیس نسبت به کالباس به دلیل پخت ناکامل خام بوده و نیاز به پختن یا سرخ کردن دارد. برابر استاندارد ملی ایران سوسیس و کالباس هر دو به خوبی پخته و دمای پاستوریزاسیون را طی می‌کنند. سوسیس را همچون کالباس می‌توان در همان لحظه خرید و به همان شکل، مصرف کرد. اما برای خوش طعم شدن می‌توان هر دو نوع این فرآورده‌ها را در مقداری روغن تفت داد. هرچند که بهتر است حرارت، زیاد و طولانی مدت نباشد چون نیتریت سدیم افزوده شده به فرآورده‌های گوشتی در اثر حرارت دیدن بیش از اندازه تبدیل به ترکیبات سمی و سرطان‌زایی مانند نیتروزامین می‌شود. به‌همین دلیل سوسیس را در حدی تفت دهید که قهوه‌ای نشود .

گول این کالباس‌ها را نخورید

برخی خانواده‌ها بر این باورند که ژامبون‌های مرغ و گوشت در مقایسه - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - با سایر کالباس‌ها از درصدگوشت بالاتری برخوردارند در حالیکه گوشت‌های تکه‌ای که در میان خمیر انواعی از کالباس‌ها دیده می‌شود در اصطلاح گوشت تزئینی یا گوشت نمایشی نامیده می‌شوند که به فرمولاسیون کالباس اضافه می‌شوند تا حس پرگوشت بودن محصول را به مصرف‌کننده القا کنند و درصد واقعی گوشت کالباس ارتباط چندانی با - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - میزان گوشت‌های نمایشی آن ندارد.

از طرفی - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - برخی افراد معتقدند به دلیل آن‌که رنگ سوسیس و کالباس مرغ و بوقلمون نسبت به انواع گوشت بره و غیره کم‌رنگ‌تر است حاوی نیتریت کمتری بوده و در - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - اولویت مصرف قرار - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - دارد .

در حالی که به گفته دکتر دباغ مقدم مقدار مصرف نیتریت سدیم در سوسیس و کالباس گوشت و مرغ یکسان و تفاوت چشمگیری نسبت به یکدیگر ندارند .

سوسیس و کالباس صددرصد گیاهی - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - نداریم

در حال حاضر فرآورده‌هایی - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - در بازار عرضه می‌شوند که از نظر طعم، بافت و رنگ با سوسیس و کالباس‌های گوشتی تفاوتی ندارند اما گفته می‌شود که - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - این نوع فرآورده‌ها فاقد گوشت و مرغ هستند.

ترکیبات مورد استفاده در این محصولات پروتئین - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - گیاهی گندم، روغن مایع، تخم‌مرغ، صمغ خوراکی، ادویه‌جات (فلفل قرمز، فلفل سیاه، تخم گشنیز)، نمک، رنگ طبیعی پاپریکا و آب است و چون در آن از گوشت‌های مختلف و خمیر مرغ استفاده نمی‌شود - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - احتیاج به افزودن مواد نگهدارنده‌ای چون نیتریت و - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - نیترات ندارند. البته چون در ترکیبات این نوع محصولات از تخم‌مرغ استفاده می‌شود نمی‌توان گفت که کاملا گیاهی هستند و با وجودی که نسبت به فرآورده‌های گوشتی ارحجیت دارند اما مصرف زیاد آنها توصیه نمی‌شود چون در ترکیبات آن از چربی استفاده می‌شود و دارای رنگ - تلفن سرویس قلیان روشن جردن - و مواد افزودنی هستند. این فرآورده‌ها باید در یخچال نگهداری شوند و حداکثر تا سه ماه قابلیت ماندگاری دارند .

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram