تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش قلیان روشن سراج


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12341.html

۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۷:۱۵

اجرای طرح غنی‌سازی آرد با آهن و اسید فولیک در گیلان

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: از برنامه‌ها که در گیلان همزمان با سایر استان‌های کشور توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه اجرا می‌شود، غنی‌سازی آرد با آهن و اسید فولیک، نمک با ید، شیر با ویتامین D و... است.

قُل قُل:معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: از برنامه‌ها که در گیلان همزمان با سایر استان‌های کشور توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه اجرا می‌شود، غنی‌سازی آرد با آهن و اسید فولیک، نمک با ید، شیر با ویتامین D و... است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، دکتر «زهرا حصاری» در جلسه انعقاد تفاهم‌نامه - تلفن سفارش قلیان روشن سراج - همکاری بین معاونت غذا و دارو دانشگاه گیلان با مرکز تحقیقات امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اهمیت امنیت غذایی و اثر آن بر سطح سلامت جامعه اظهار کرد: هم‌اکنون تقاضا و نیازی که در جامعه احساس می‌شود افزایش ارزش غذایی در محصولات تولیدی است و در این راستا سازمان غذا و دارو برنامه‌ها و استراتژی‌های خاصی را دنبال می‌کند.

وی تصریح کرد: یکی از این برنامه‌ها و استراتژی‌ها درج نشانگرهای رنگی تغذیه‌ای بر روی برچسب محصولات غذایی است که از این طریق میزان عوامل خطرزا برای سلامتی چون قند، نمک و اسیدهای چرب ترانس در محصولات غذایی پایش کرد.

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان ادامه داد: از دیگر برنامه‌ها که در - تلفن سفارش قلیان روشن سراج - گیلان همزمان با - تلفن سفارش قلیان روشن سراج - سایر استان‌های کشور توسط - تلفن سفارش قلیان روشن سراج - معاونت غذا و دارو دانشگاه اجرا می‌شود، غنی‌سازی آرد با آهن و اسید فولیک، نمک با ید، شیر با ویتامین D و... است.

حصاری آموزش، اطلاع‌رسانی و فرهنگ‌سازی - تلفن سفارش قلیان روشن سراج - را برای برقراری امنیت غذایی موثر دانست و گفت: معاونت غذا و - تلفن سفارش قلیان روشن سراج - دارو دانشگاه از طرح‌ها و برنامه‌هایی که به سلامت مردم کمک کند، حمایت می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: این معاونت همواره تلاش دارد - تلفن سفارش قلیان روشن سراج - تا با بررسی‌های جامع، چالش‌های - تلفن سفارش قلیان روشن سراج - موجود در سطح استان را شناسایی و در راستای رفع آن اقدام کند.

در پایان جلسه تفاهم‌نامه همکاری بین معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گیلان با مرکز تحقیقات امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان امضا شد.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram