تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش قلیان شمال تهران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 13233.html

۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۱۰:۲۹

ورزش و رژیم غذایی مدیترانه ای موجب کاهش رسوبات چربی می شود

طبق نتایج یک مطالعه بلندمدت، ورزش با شدت متوسط همراه با رژیم غذایی مدیترانه ای و کم کربوهیدرات می تواند به کاهش رسوبات چربی کمک کند.

قُل قُل:طبق نتایج یک مطالعه بلندمدت، ورزش با شدت متوسط همراه با رژیم غذایی مدیترانه ای و کم کربوهیدرات می تواند به کاهش رسوبات چربی کمک کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، محققان مطالعه دانشگاه هاروارد در این مطالعه از تکنولوژی تصویربرداری MRI برای ترسیم تغییرات در ذخایر چربی در طول ۱۸ ماه مصرف رژیم غذایی کم کربوهیدرات مدیترانه ای و رژیم غذایی - تلفن سفارش قلیان شمال تهران - کم چرب همراه با ورزش و بدون ورزش استفاده کردند.

آیریس شای، عضو تیم تحقیق، در این باره می گوید: «این - تلفن سفارش قلیان شمال تهران - یافته ها بیانگر این مطلب است که ورزش در حد متوسط همراه با رژیم غذایی مدیترانه ای و کم - تلفن سفارش قلیان شمال تهران - کربوهیدرات به کاهش میزان ذخایر چربی کمک می کند حتی اگر فرد وزن زیادی را از دست ندهد.»

این راهکار موجب کاهش برخی ذخایر چربی در قسمت تحتانی شکم، کبد، قلب و چربی های لوزالمعده شد.

شای در ادامه عنوان می کند: «ما در این آزمایش دریافتیم کاهش وزن متوسط، اما مداوم، دارای فواید - تلفن سفارش قلیان شمال تهران - سودمند قابل توجهی بر - تلفن سفارش قلیان شمال تهران - ذخایر چربی مرتبط با دیابت و بیماری های قلبی-عروقی است.»

به گفته محققان، رژیم غذایی مدیترانه ای سرشار از چربی های اشباع نشده و - تلفن سفارش قلیان شمال تهران - مقادیر کم کربوهیدرات ها در مقایسه - تلفن سفارش قلیان شمال تهران - با رژیم غذایی کم چرب و کم کالری شیوه بسیار موثرتری در کاهش ذخایر چربی بدن است.


- تلفن سفارش قلیان شمال تهران -
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram