تهران و شهرستان ها
لوگو

تلفن سفارش قلیون شمال تهران


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 30 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 13223.html

۱۳۹۶/۰۹/۲۸ - ۱۴:۱۱

۷ پیشنهاد سالم برای رسیدن به اهداف تناسب اندام، در سال جدید میلادی

در سال جدید میلادی یکی از اهدافی که بسیاری از افراد برای خود تعیین می کنند کاهش وزن و لاغر شدن و از آن مهم تر لاغر ماندن است.

قُل قُل:در سال جدید میلادی یکی از اهدافی که بسیاری از افراد برای خود تعیین می کنند کاهش وزن و لاغر شدن و از آن مهم تر لاغر ماندن است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آوای سلامت ،داشتن وزن اضافه در ارتباط با ابتلا به بسیاری از بیماریها نظیر بیماریهای قلب و عروق، فشار خون، سکته، دیابت نوع ۲، کلسترول بالا، سرطان، مشکلات مربوط به خواب، سنگ کیسه صفرا و غیره است. هر چه از میزان چاقی فرد کاسته شود احتمال ابتلا به این بیماریها - تلفن سفارش قلیون شمال تهران - نیز تنزل پیدا می کند.

دوچرخه سواری به جای رانندگی: دوچرخه سواری کردن توان کاهش وزن ‌تان را - تلفن سفارش قلیون شمال تهران - بیشتر می ‌کند، تمام بدن را نیرومند کرده و چربی می‌ سوزاند. دوچرخه - تلفن سفارش قلیون شمال تهران - سواری - تلفن سفارش قلیون شمال تهران - می‌ تواند سرعت متابولیسم را افزایش داده - تلفن سفارش قلیون شمال تهران - و تحرک و انعطاف ‌پذیری را بهتر کند. حتی اگر با سرعت تفریحی هم رکاب بزنید، می ‌توانید دست ‌کم ۲۸۰ کالری بسوزانید. به گفته کارشناسان ، رکاب زدن - تلفن سفارش قلیون شمال تهران - چربی سوزی را حتی هنگام خواب هم بیشتر می‌ کند!

صرف غذا در خانه: با توجه به مطالعات - تلفن سفارش قلیون شمال تهران - سال ۲۰۱۳، قریب به ۹۳۶ دلار، صرف غذا خوردن تقریبا هر آمریکایی در بیرون از خانه و در طول سال می شود. این در حالی است که در بسیاری از کشورهای اروپایی، مردم برای جلوگیری از افزایش وزن، غذاهای خانگی را جایگزین رفتن به رستوران ها کرده اند. به عنوان - تلفن سفارش قلیون شمال تهران - مثال جالب است بدانید که تنها ۵ درصد از بودجه سالانه هر لهستانی، صرف غذا خوردن در بیرون از خانه می شود.

نوشیدن چای سبز: انجمن - تلفن سفارش قلیون شمال تهران - متخصصان تغذیه بالینی آمریکا به این نکته اذعان کرده که مصرف چای سبز به صورت منظم با کاهش نرخ چاقی و اضافه وزن رابطه مستقیم دارد. کاتچین یک نوع فلاونوئید موجود در چای سبز است که به احساس سیری طولانی مدت کمک میکند و منجر به کاهش خطر ابتلا به برخی سرطان های خاص نیز می شود.

مصرف کامل صبحانه: متخصصان تغذیه آمریکایی اعتراف می کنند که اگر مصرف صبحانه کامل در - تلفن سفارش قلیون شمال تهران - آمریکای شمالی رواج می داشت، نرخ ابتلا به چاقی در این کشور اینقدر بالا نبود. حذف صبحانه باعث پرخوری و - تلفن سفارش قلیون شمال تهران - مصرف غذاهای با کالری بالا در طول روز می شود.

اضافه کردن ادویه به غذاها: به گفته محققان آمریکایی فلفل حاوی ماده ای به نام کپسایسین است که - تلفن سفارش قلیون شمال تهران - باعث افزایش سوخت و ساز بدن و کاهش وزن می شود. کپسایسین با افزایش دمای بدن، کالری بیشتری را نیز می سوزاند.

مصرف منظم - تلفن سفارش قلیون شمال تهران - زردچوبه: زردچوبه ادویه ای تند - تلفن سفارش قلیون شمال تهران - و از خانواده زنجبیل است که مصرف آن در میان ساکنان مالزی به عنوان یک چربی سوز قدرتمند، بسیار رواج دارد. ادویه حاوی ماده مبارز چربی به نام کورکومین است و از به از بین بردن چربی های جدید در بافت ها کمک می کند. مطالعات محققان - تلفن سفارش قلیون شمال تهران - دانشگاه تافتس در ماساچوست نشان داد اضافه کردن کورکومین به رژیم غذایی پرچرب در - تلفن سفارش قلیون شمال تهران - موش ها همراه با از دست دادن وزن قابل توجه بوده است.

مصرف برنج قهوه ای و لوبیا: تحقیقات نشان دهنده کاهش ۱۴ درصدی نرخ چاقی در کشور برزیل بوده است و آنهم به دلیل رژیم غذایی سرشار از برنج قهوه ای و لوبیا. این غذاها حاوی فیبر بسیار بالا و چربی کم هستند و خواص درمانی فراوانی دارند.

منبع:prevention


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram